Skocz do zawartości

Jak zmienić kolor podświetlenia deski rozdzielczej?


Bushvalk

Rekomendowane odpowiedzi

a w jaki sposób chcesz zmienić to podświetlenie chodzi ci o wymianę żarówek na inny kolor?

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podstawa to wyjąć zegary a te bez ściągania kierownicy nie wyjdą!!! i jeszcze jeden problem bo nie wiem czy żarówki nie są czasem białe a tylko folie dają kolor!!!!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podstawa to wyjąć zegary a te bez ściągania kierownicy nie wyjdą!!! i jeszcze jeden problem bo nie wiem czy żarówki nie są czasem białe a tylko folie dają kolor!!!!!

 

Oczywiscie, ze wyjda. Zarowno w E34, jak i w E32 nie trzeba nic demontowac poza odkreceniem dwoch wkretow u gory zegarow. potem nalezy delikatnie wyciagnac zegary, odpiac od nich wszystkie wtyczki, a nastepnie lekko pomanewrowac zegarami tak, zeby przeszly przez gorna czesc kierownicy.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podstawa to wyjąć zegary a te bez ściągania kierownicy nie wyjdą!!! i jeszcze jeden problem bo nie wiem czy żarówki nie są czasem białe a tylko folie dają kolor!!!!!

 

Dokładnie tak jest. Żarówki to zwykłe białe W3W, kupisz na prawie każdej stacji. Ja ostatnio wymieniałem wszystkie 3.

 

Nie zmieniaj koloru bo będzie wieś. Może nawet same zegary jakoś będą wyglądać to nie będą pasować do ikonek... daj spokuj sobie ze zmianą kolorów.

 

Zainwestuj jak ja 2 tygodnie temu 3 x 0,95 zł w 3 nowe żaróweczki i ciesz się podświetlaniem jak w nowym :)

 

Ten kolor jest unikalny. Taki czerwono pomarańczowy. Wszystko jest tak podświetlone, komputer jest podobnie. Będzie głupio wyglądać jak zmienisz.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak jest kierownica z poduszką?

 

Wyciagalem zegary w E32 bez poduszki i z poduszka, w E34 z poduszka.

Wprawdzie bylo kilka rodzajow kierownic z poduszka, ale nie sadze, zeby zrobili tak, ze w przypadku niektorych sie nie da.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: moze jeszcze neony pod progami... :mad2:

 

 

taaaaak i okleje spoilerami, znaczkami "M" i będę jeździł z opuszczonymi szybami i słuchał "łup, łup..." :duh: :duh: :duh: :nienie: pytam, bo nie świeci mi już kilka w kokpicie a chciałem zmienić z pomarańczowego na trochę ciemniejszy, jednak jeszcze nie wiem na jaki-na jakiś nie męczący wzroku

I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak nie chcesz meczyc oka to uzyj zielonego.

Wiem, nie bedzie to tak fajnie wygladalo jak niebieskie

ale bedzie oryginalne :)

 

Info w stylu James Bond:

ukrywanie informacji w obrazkach itp.

nastepuje wlasnie najczesciej w obrazach zielonego koloru.

Czemu? Nie meczy oczu, dlatego tez sie na to mniej zwraca uwage

i nie widac 'innych pikseli' (tych z zaszyfrowanymi danymi)

Ale to jako ciekawostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
no podstawa to wyjąć zegary a te bez ściągania kierownicy nie wyjdą!!! i jeszcze jeden problem bo nie wiem czy żarówki nie są czasem białe a tylko folie dają kolor!!!!!

 

Oczywiscie, ze wyjda. Zarowno w E34, jak i w E32 nie trzeba nic demontowac poza odkreceniem dwoch wkretow u gory zegarow. potem nalezy delikatnie wyciagnac zegary, odpiac od nich wszystkie wtyczki, a nastepnie lekko pomanewrowac zegarami tak, zeby przeszly przez gorna czesc kierownicy.

 

Dokładnie tak sam sprawdzałem i wyszła bez zdejmowania kierownicy tylko bardzo ale to bardzo uważaj bo ja połamałem ta plastikowa szybkę i miałem problem ale samochód juz sprzedany więc teraz mi to lotto co zrobił z tym nowy właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś wyjmowałem

i potwierdzam wychodzi bez zdejmowania

i wcale nie trzeba łamać nic tylko cierpliwie i delikatnie

 

ale zmarzłem a i tak jedna strona czeka mi nie pali a żarówki nowe kupiłem

 

jutro za dnia powalczę

i nic więcej oprócz prawdziwej radochy z jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś wyjmowałem

i potwierdzam wychodzi bez zdejmowania

i wcale nie trzeba łamać nic tylko cierpliwie i delikatnie

 

ale zmarzłem a i tak jedna strona czeka mi nie pali a żarówki nowe kupiłem

 

jutro za dnia powalczę

 

Kolego dla wyjaśnienia bardzo się spieszyłem z tym bo miałem nagłą sytuacje i musiałem to bardzo szybko zrobić i dlatego połamałem. Zgadzam się z kolega wszystko robić powoli bez nerwów i bez pomocy młotka albo innych nażedzi zegary powinny wyjść z małym oporem ale jeżeli dobrze skręcisz kierownice to nic się nie stanie i nic ci nie pęknie

 

Pozdrawiam oto link do mojego tematu

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=462112#462112

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=66068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.