Skocz do zawartości

pewien czeski kierowca


zalew

Rekomendowane odpowiedzi

W cywilizowanym kraju debil odsiedzialby za to pare tygodni w celi, a z prawem jazdy pozegnalby sie na minimum rok.

No, ale w Czechach, czy w Polsce ciagle takie numery uchodza na sucho.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem z ojcem i nie mogliśmy uwierzyć :shock:

Koleś przebija wszystkie gry komputerowe, totalny bezmózg! :duh:

Jak to mawia ordynator chirurgii u nas w szpitalu: "fantazja jest, wyobraźni BRAK".

Przykre

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 minuty 15 sekund to nic specjalnego. Wstyd sie przyznac ale w mlodosci nie raz i nie dziesiec zdarzaly mi sie tego typu slalomy miedzy samochodami na autostradach. :oops: Mlody chlopak i szybkie auto nie ida w parze. Na szczescie dla siebie i innych uzytkownikow drogi z wszystkiego sie wyrasta. :wink:

 

Patrzac na ten film wydaje mi sie ze calosc jest przynajmniej 15% przyspieszona jakims edytorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tylko BMW można sobie pozwolić na taką jazdę :mrgreen:

 

Ostatnio kolo Pily tez ktos sobie pozwolil... i zakatrupil przy okazji 5 osob, wlacznie z soba.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW póki trzyma się drogi bije na głowę większość popularnych samochodów, ale jak straci przyczepność to już różnicy nie ma. A w młodości niestety się nie rozumie, że na drodze można zginąć nie tylko z własnej winy (część nie rozumie nawet, że w ogóle można zginąć, czy kogoś zabić).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jednak trzeba przyznać- Czesi mają b.dobre drogi, żeby u Nas (poza 4) takie chociaż były.

 

No, moze bez przesady. Jezdze czesto przez Czechy, czasem mozna sie kompletnie zalamac :duh: . Droga tranzytowa potrafi miec takie dziury, ze nawet u nas bylaby juz dawno zamknieta.

Pare lat temu, owszem, bylo widac roznice miedzy nami a Czechami. Ale ostatnio najwyrazniej chlopaki spoczeli na laurach.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW póki trzyma się drogi bije na głowę większość popularnych samochodów, ale jak straci przyczepność to już różnicy nie ma. .

 

Dlaczego w rajdach nie startują bmw?

 

Startują ... w klasie historycznej :)

 

 

Trochę mnie ten Czech rozbawił. Linia nie ściana jak to mówią pepiki, a jeszcze 60 kilka lat temu nie zorganizowali partyzantki bo ... Niemcy nie pozwolili :)

 

W drugiej częsci filmu wystepują w roli głównej wnętrzności BMW i czarne worki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ventola zadał dobre pytanie. Tak się przyjrzeć to w tej chwili wogóle Niemieckie marki nie startują w rajdach (chodzi mi o WRC itp). Kiedyś swego czasu chyba jeździły, Audi ze swoim Q4x4, na forum był jakiś czas temu filmik z E30. Chyba, że są a ja tego nie wiem, nie siedze w temacie, ale z tego co słychać to raczej Francuzi zdominowali tą dyscyplinę. Przepraszam za mały OT.

 

Co do tematu to faktycznie oglądając filmik można by zazdrościć dróg Czechom.

 

Debilizm debilizmem, był jest i będzie, ale kurcze 3.0 D... robi wrażenie, spodziewałem się, że raczej wolny klekot to to nie jest, ale to co pokazuje ten idiota wzbudziło we mnie podziw dla tej jednostki.

Myślicie, że to seria? To co w takim razie musi z budą wyprawiać 3.5 D?

"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, 330D ma przeciez potezny moment obrotowy. Piatka z tym silnikiem to szybki samochod, a trojka tym bardziej. Szczegolnie widac to wlasnie w warunkach drogowych przy wyprzedzaniu, jak na tym filmie.

A co do rajdow: chyba m.in. dlatego FIA wprowadza bardzo powazne zmiany w klasie WRC, zeby zrobilo sie troche ciekawiej. Byc moze firmy takie jak Mercedes, BMW czy Audi powroca do rajdow.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do rajdow: chyba m.in. dlatego FIA wprowadza bardzo powazne zmiany w klasie WRC, zeby zrobilo sie troche ciekawiej. Byc moze firmy takie jak Mercedes, BMW czy Audi powroca do rajdow.

 

Nie powrócą. Te firmy nie są zainteresowane rajdami drogowymi tylko wyścigami i właśnie tam promują swoje marki. Rajdy drogowe to w tej chwili to głównie brudne asfalty i szutry na których stare tylnonapędowe M3 nie ma wielkich szans. Budowanie kompaktowego auta, które będzie promowało markę w rajdach i do tego będzie konkurencyjne jest kosztowne i nie gwarantuje sukcesu.

Pewną nadzieją jest utworzona przed dwoma laty klasa GT, w której startują takie marki jak Porsche, Aston Martin czy NISSAN. Tutaj BMW ma w ofercie samochody którymi można by powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC służy także promowaniu marki i modeli aut, BMW tego nie potrzebuje :)

 

Kazdy sport motorowy, w ktorym biora udzial producenci samochodow temu sluzy i kazda marka potrzebuje promocji.

Ale faktycznie, mala szansa, zeby BMW np na bazie serii 1 budowalo jakiegos potworka 4x4.

Wracajac do tematu: po stylu pokonywania zakretow widac, ze kierowca tego 330d prowadzi nienajgorzej, ale mozg musi miec wielkosci orzeszka :duh: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technike pokonywania zakretow ma nienajgorsza, czasem mu cos nie wyszlo , to fakt, ale technicznie jest niezlym kierowca, chociazby dlatego, ze film nie skonczyl sie scenami z paru pogrzebow. Co innego wyobraznia, tu juz jest 'troche' gorzej.

A rzucic, to go raczej ani razu nie rzucilo - przy tej predkosci nie opanowalby raczej zadnego uslizgu,a juz na pewno nie kol przednich, i film skonczylby sie duzo bardziej 'efektownie'.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: gość chyba non stop grał NFS ... i włączyła mu się nieśmiertelność ... dobrze daje .. ale na granicy wypadku

Jak bym jechał z nim to chyba nie dałbym rady psychycznie :shock:

Edytowane przez WujekDobraRada

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technike pokonywania zakretow ma nienajgorsza, czasem mu cos nie wyszlo , to fakt, ale technicznie jest niezlym kierowca, chociazby dlatego, ze film nie skonczyl sie scenami z paru pogrzebow.

blagam.. wystarczylby drugi taki 'niezly technicznie kierowca' jadacy z naprzeciwka i bylyby conajmniej 2 czarne worki, o ile swoimi rajdowymi technikami nie wlaczyliby jeszcze paru uczestnikow to walki o zycie.. jak ktos jest niezlym kierowca to wie po co sa malowane ciagle linie, ten koles z premedytacja urzadzil buracki popis do internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.