Skocz do zawartości

wytarta kierownica


maniek__

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem np. ma znaczenie to, ze samochod jezdzil duzo na sloncu i od tego skora zaczela pekac - np. czesto maja tak samochody z Wloch.

Ale najczesciej swiadczy to o sporym przebiegu, chyba ze cala reszta (mieszek, galka zmiany biegow, fotele, pedaly, tapicerka) sa w idealnym stanie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie kierownica jest wytarta w jednym miejscu - reszta prawie jak nowa.

Na pedałach i gałece skrzyni biegów praktycznie nie ma zurzycia.

Przebieg (raczej oryginalny) 260 tyś

Wiec kierownica zdrawdza ze ten przebieg to conajmniej 250 tysi - jak pisałem wyżej w bmw reszta praktycznie sie nie zurzywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem że to jest polska i tu napewno w cuda nie uwierze, nawet niedawno ściągnięte samochody są najczęściej zużyte i jedynie "odświeżone".

 

Mam 260 000 na budziku i kierownica była wstawiona z M-Technika, gałka wymieniona na metalową tuningową a fotel kierowcy ma nowe dorabiane u tapicera obicie. Więc pewnie rzeczywisty przebieg mam ze 350 000 albo i więcej. Jeśli to prawda, to dzielnie zniosła to furka, bo nadal można nią jeździć dobre kilka lat bez remontu silnika :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczje przebieg ma spory...ale nie koniecznie musi to byc 300t... na 100 też bym nie liczyl... wszystko zależy od czynników które towarzysza kierownicy... np.. plakowanie i srodki do deski nie wplywaja dobrze na skóre... jezeli komuś się poca rece... kierowncia przy 150 t bedzie ostro złachana... jazda w miescie lub w trasie... ... kierownica wytarta wzbudziła by moją czujnośc aby wszystko dokładnie sprawdzić ... jednak nie jest to proroczy znak o nie wiadomo jak wielkim przebiegu...
http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 227 tys i sie tak wyciera ze mi na rekach zostaja drobinki materialu................ :worried: powaznie bez oszukiwania...........dziwne, ale jak ja spryskam jakims srdokiem do mi sie skoleji slizga -tak zle i tak zle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie załamywał tą kierownicą, bo to jej zużycie niekoniecznie może być spowodowane przebiegiem...Patrzy się raczej na inne rzeczy bo takie jak mieszek czy kierownica można łatwo odrestaurować...Skoro wszystko "śmiga" tak jak powinno, to nie powinieneś się przejmować...

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem np. ma znaczenie to, ze samochod jezdzil duzo na sloncu i od tego skora zaczela pekac - np. czesto maja tak samochody z Wloch.

Ale najczesciej swiadczy to o sporym przebiegu, chyba ze cala reszta (mieszek, galka zmiany biegow, fotele, pedaly, tapicerka) sa w idealnym stanie.

 

no to moze to jest powod na zuzycie mojej kierownicy - bejce sciągnalem ze słonecznej Italii :8)

 

mi tez zostają drobiny na ręce, głownie lewej. ale co to za problem, obszycie skórą od 150zł i wtedy efekt lepszy niż nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pdlamujace to co piszecie, to ja kupowalem moje pierwsze auto w komisie z przebiegiem 180tys... a auto ma wytarty lakier na progach lekko fotele maja skore juz mocno zuzyta kierka jest popekana od gory (ale jest z wloch) mieszek jest mega cieniutki i juz nie daje rady i galka jest zmieniona na momo i tez jest wytarta.. czyli tak naprawde auto ma co? 300tys?

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pdlamujace to co piszecie, to ja kupowalem moje pierwsze auto w komisie z przebiegiem 180tys... a auto ma wytarty lakier na progach lekko fotele maja skore juz mocno zuzyta kierka jest popekana od gory (ale jest z wloch) mieszek jest mega cieniutki i juz nie daje rady i galka jest zmieniona na momo i tez jest wytarta.. czyli tak naprawde auto ma co? 300tys?
Zależy. Jeżeli stara oryginalna gałka była dobra, ale właściciel ją zmienił, to tyle co piszesz, trudno wytrzeć momo. Jeśli wymienił ją bo oryginał się wytarł, to kto wie, pół miliona? :norty: Gałke naprawdę trudno zetrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ma już 8 lat więc zakładając że jeździło tylko po mieście mogła się wytrzeć kierownica.

Z drugiej strony nikt nie kupuje tds-a aby jeździć do pracy 5 km w jedną stronę więc może już mieć spory przebieg.

Ale nie przejmuj się koszt zmainy skóry na kierowniku + nowa gałka to koszt 200-250zł.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 200 tys, i absolutnie zadych wytarc poza kierwnica skórzana. Nie wiem ale chyba z ta trwaloscia jej to cos nie tak bo jak przetre mocniej to widocznie sciera sie i schodzi , zostajac w rekach. Wydaje mi sie ze w oczach mi sie sciera . Na przestrzeni 10 tys :mrgreen: Moze cos nie tak mam z rekami :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pdlamujace to co piszecie, to ja kupowalem moje pierwsze auto w komisie z przebiegiem 180tys... a auto ma wytarty lakier na progach lekko fotele maja skore juz mocno zuzyta kierka jest popekana od gory (ale jest z wloch) mieszek jest mega cieniutki i juz nie daje rady i galka jest zmieniona na momo i tez jest wytarta.. czyli tak naprawde auto ma co? 300tys?

 

regola panujaca na rynku jest jednoznaczna .....Makarony nie dbaja o auta.......widzialem kilka takich z Włoch.............syf kila i mogila...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pdlamujace to co piszecie, to ja kupowalem moje pierwsze auto w komisie z przebiegiem 180tys... a auto ma wytarty lakier na progach lekko fotele maja skore juz mocno zuzyta kierka jest popekana od gory (ale jest z wloch) mieszek jest mega cieniutki i juz nie daje rady i galka jest zmieniona na momo i tez jest wytarta.. czyli tak naprawde auto ma co? 300tys?

 

regola panujaca na rynku jest jednoznaczna .....Makarony nie dbaja o auta.......widzialem kilka takich z Włoch.............syf kila i mogila...........

Tez tak slyszalem ;/ pod listwami pare lekkich wgniotkow ;/ takie auto mial ten wloch do bujania sie nie do cackania.. naszczescie o silnik dbal...

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.