Skocz do zawartości

E36 323i czy E36 325i ????Auto czy manual????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich znawców BMW.Mam pytanie dotyczące zakupu BMW E36.Waham się nad kupnem 323i i 325i którą mam wybrać i dlaczego????Jak ze spalaniem i z osiągami????Proszę doradźcie mi.
@@ nieważne jak,gdzie i za ile, ważne że BMW @@
Opublikowano

E36 już nie kupisz w salonie więc weź co znajdziesz w najlepszym stanie i w kwocie jaką masz na auto + pakiet startowy. Ja osobiście bym szukał 323i (lub w ogóle 328i) bo młodsza i wolałbym jednak manuala dla frajdy.

O spalaniu i osiągach było już duuużo więc sobie poszukaj.

Opublikowano
  • Autor
słuchaj ale ja nie chcę z salonu.Ja myślę z niemiec sprowadzić tylko tam mam do wyboru do koloru, i dlatego się zastanawiam.
@@ nieważne jak,gdzie i za ile, ważne że BMW @@
Opublikowano
słuchaj ale ja nie chcę z salonu.Ja myślę z niemiec sprowadzić tylko tam mam do wyboru do koloru, i dlatego się zastanawiam.

 

A widziales 10-15 letnie auta w salonie ???? :lol: :lol:

 

Kolega _Tomek_ dobrze Ci zasugerowal: NAJWAZNIEJSZY STAN TECHNICZNY :!:

 

Na reszte swoich pytan znajdziesz odpowiedzi tylko sie wysil i chwile poszukaj - nie ma sensu po raz n-ty dublowac tematow....

Opublikowano
Zakładająć, że znalazłeś 323 i 325 w takim samym stanie technicznym, ja bym brał 323. Nowszy, lżejszy silnik, moment obr. taki sam jak w 325, ale przy niższych obrotach. Przyspieszenie do 100 takie samo, 325 ma troszkę wyższą vmax. Silnik z 323 mniej pali.
Opublikowano
Zakładająć, że znalazłeś 323 i 325 w takim samym stanie technicznym, ja bym brał 323. Nowszy, lżejszy silnik, moment obr. taki sam jak w 325, ale przy niższych obrotach. Przyspieszenie do 100 takie samo, 325 ma troszkę wyższą vmax. Silnik z 323 mniej pali.

Potwierdzam.Ale jak ja szukałem to przede wszystkim stan i klima się liczyła.Bierz zwykła skrzynię,bo automat to dopiero jest fajny w e-39 triptronic.

Opublikowano
Szukaj 328 w manualu. Wszystkie inne będą pozostawiać niedosyt, wiem z doświadczenia. :) Po nim jest już tylko M3, ale to inna liga ze względu na koszt zakupu i utrzymania.
Opublikowano

a dzień dobry

no to Ja tradycyjnie zapytam ile masz pięniędzy na takie e36 ???

 

Unnamed pozdrawia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.