Skocz do zawartości

KTO MA POTWORA...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A DOKLADNIEJ PANOWIE POCHWALCIE SIE KTO MA POTWORKA. OD CZASU MI CHODZI PO GLOWIE POMYSL STWORZENIA MONSTRUM ... SLYSZALEM O PRZYPADKACH ZE DO E30 WSADZIL KTOS 5,4 V12 Z SIODEMKI... JAK KOS MA TAKIE ARCYDZIELO Z WIELKA CHECIA BYM OBEJZAL ... MOZE KUPIL .
PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Opublikowano
  • Autor
....KIEDYS PARE LAT TEMU MIALEM E30 2.5 COUPE. LADNIE SIE ZWIJALA...
PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Opublikowano

Tego typu arcydziela jezdza tylko po prostej - jak przychodzi do skrecania, to przod jest za ciezki.

No i prosba: wylacz CAPS LOCK.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano
Jako pokazowe autko to jest fajne,ale jezdzić ,skręcać to tym sie za bardzo nie da.
Opublikowano
Znam paru włąscicieli E30 z silnikami 3,5 i powiem że nawet to daje rade, ostatnio też poznałem gościa co ma E30 3l + Turbo robi wrażenie, miałem też okazje oglądać w Polsce e30 z silnikiem V12 , fajny potworek ale tylko na prostej, noi słynna maszyna Ognia E36 V8 , utylizująca komplet opon poniżej minuty :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano
noi słynna maszyna Ognia E36 V8 , utylizująca komplet opon poniżej minuty :mrgreen:

Czy chodzi ci o tego driftera z gliwc?? Ta bunia z wyciętą maską?? Jeśli tak to widzę ją prawie codziennie bo gościu mieszka niedaleko mojej pracy, muszę powiedzieć że robi wrażenie :jawdrop:

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
noi słynna maszyna Ognia E36 V8 , utylizująca komplet opon poniżej minuty :mrgreen:

Czy chodzi ci o tego driftera z gliwc?? Ta bunia z wyciętą maską?? Jeśli tak to widzę ją prawie codziennie bo gościu mieszka niedaleko mojej pracy, muszę powiedzieć że robi wrażenie :jawdrop:

 

Tez ją widziałem :norty:

 

O nią chyba chodzi :8)

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-1642110982557246893

Opublikowano
noi słynna maszyna Ognia E36 V8 , utylizująca komplet opon poniżej minuty :mrgreen:

Czy chodzi ci o tego driftera z gliwc?? Ta bunia z wyciętą maską?? Jeśli tak to widzę ją prawie codziennie bo gościu mieszka niedaleko mojej pracy, muszę powiedzieć że robi wrażenie :jawdrop:

Tak o niwgo mi chodizło , auto robi wrażenie , szczególnie przy umiejętnościach Wojtka

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano
byłem ostatnio u Ognia na warsztacie bo sprawdzali mi wisko, to se pooglądałem autko dokładnie, wypasior nie ma co
Opublikowano

 

A może coś takiego :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: chyba do 4 biegu zrywa przyczepność :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Opublikowano
Czy chodzi ci o tego driftera z gliwc?? Ta bunia z wyciętą maską?? Jeśli tak to widzę ją prawie codziennie bo gościu mieszka niedaleko mojej pracy, muszę powiedzieć że robi wrażenie :jawdrop:
Ja go tez czesto widze bo rowniez jezdzi kolo miejsca mojej pracy. Widzialem go na zlocie w Chorzowie. Facet ma niezla maszyne no i co wazne umi opanowac ta moc!!
Opublikowano
A może takie cos byś chciał:

http://www.youtube.com/watch?v=exd86I1GfCM

:norty:

 

Profanacja :mad2:

Mógł sobie popsuc szajsowate e36, a nie tego klasyka.

 

Ja wiem czy go popsuł,mogła skończyć z silnikiem M50 bo słyszałem o takim przypadku.

Opublikowano
chciałbym żeby w Polsce tak "psuli" auta

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Opublikowano
M3 e30 to klasyk, idealnie wyważony z krótkim i mocnym czterocylindrowcem, który jest przesunięty do tyłu właśnie po to aby się idealnie prowadził. A to? ... brak słów. Miszczunio prostej.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
kolega niedawno zakupił e30 is-a i i kilka dni temu przytargał M5 po to aby silnik tam przełozyc :jawdrop: ,nie widze zadnych aut wiec chyba cos sie dzieje z jego swapem jak jego zapowiedzi dojdą do skutku to porobie pare fotek i wrzuce bedzie co ogladac :wink:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.