Skocz do zawartości

[ E46 ]Gdańsk i okolice :) 323 i perypetie


jackwolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,jestem nowy na forum,potrafie obslugiwac szukajke na stronie,wiec nie bic nowego :search: czy jest byc moze ktos z Gdańska i okolic i uzytkuje BMW E46 323i ? dokladnie chodzi mi gdzie sie zaopatruje w niektore czesci,konkretnie w tym wypadku pytam o zawieszenie, serwis FOTA nie dziekuje bo boli kieszen nie tak jak powinno i co do cen to :liar: troszke sciemniaja i zawsze jest wiecej :mad2: moge sie zawsze podzielic swoja wiedza,jesli chodzi o ekspoatacje E39 3.0 d to moge pomoc we wszystkim co sie dotyczy tego auta :cool2: taki model zostal zajezdzony przez mojego szefa,sam sporo uzytkowalem to auto i znam je na wylot,od zawieszki po wymiane automatu ,turbo ,i konczac na silniku,auto od nowosci ,przy sprzedazy ponad 400 tys. km i przerobione wszystko :norty:

pozdrawiam

Edytowane przez jackwolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam swojaka :) poczytaj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5730&postdays=0&postorder=asc&start=0 jezeli chodzi o zawieszenia to dobra firma to nagengast malczewskiego 103 numer telefonu 322-30-37. rysiu podobno bardzo dobry jeszcze nie byłem ale za miesiąc się przekonam pojade tam z układem hamulcowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o części to polecam BMserwis w Sopocie na Rzemieślniczej niedaleko GAJOSA VW. Wszystkie części w dobrej cenie oryginały i zamienniki. Polecam. Do samego serwisu też nie mam zastrzeżeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dance: Halo Dublin,tu Gdańsk :) Siema Adamek :) dziekuje wszystkim miejscowym:) za podpowiedzi,musze podjechac do tego servisu w Sopocie,konkretnie szukam teraz zrodla nowego dzwieku pod maska :( cos cicho wyje, i nikt nie ma pojecia co :( we wtorek wymieniam membrane na dolocie (107 tys. km) i bede szukal dalej,do tego wymieniam sprezyny z tylu cos mi zaczelo dzwonic z tylu,podjechalem szybko na podnosnik i jedna pekla,a drugiej kawalek nawe znalazlem w wachaczu ,podobno we wszystkich e46 sa wadliwe:mad2: kupilem nowe podobno dobra cena-600 zl,ma ktos rozeznanie ile to kosztuje? ile przeplacilem albo zaoszczedzilem? :mrgreen: wiecej napisze we wtorek po warsztacie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek?? :) No my sie chyba znamy... :lol: :lol: Krzysiu G pozdrawia.

 

Ja polecam WFK w Wejherowie, troche daleko, ale rzeczowo i z glową podchodzą do sprawy.

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec nakretka do srob zabezpieczajacych nie byla na polce w servisie,byl za to komplet srob zabezpieczajacych i mile rozczarowanie :jawdrop: komplecik,dwie nakretki plus 4 sroby cos kolo 90 zl :dance: grosiki :) ,a znajomy kupowal jakies zabezpieczenia niedawno marki ala norauto i zaplacil 160 zl :mad2: hehe

 

I like BMW :mrgreen: dzisiaj bunia w servisie jeszcze stoi wiecej info pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.