Skocz do zawartości

SŁABE ŚWIATŁA MIJANIA


761robo

Rekomendowane odpowiedzi

100W żarówki wypalają odblaski plastikowych reflektorów w E34 :!: :!: :!:

Jeżeli ma ktoś założone to niech natychmiast je wymieni bo potem trzeba światełka całe kupić :idea: :!: :!:

 

Pozdr - Krzysiek

 

 

Tak masz racje ale jesli masz reflektory Helli ja mam Bosha i mam "garki" jak w dużym fiacie :norty: Ale 100 W żarówki juz przerabiałem BMW ma za małe reflektory i żarówka nie wytrzymuje temperatury. Polecam Philipsy 55W "+ ileś tam %"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
100W żarówki wypalają odblaski plastikowych reflektorów w E34 :!: :!: :!:

Jeżeli ma ktoś założone to niech natychmiast je wymieni bo potem trzeba światełka całe kupić :idea: :!: :!:

 

Pozdr - Krzysiek

 

 

Tak masz racje ale jesli masz reflektory Helli ja mam Bosha i mam "garki" jak w dużym fiacie :norty: Ale 100 W żarówki juz przerabiałem BMW ma za małe reflektory i żarówka nie wytrzymuje temperatury. Polecam Philipsy 55W "+ ileś tam %"

 

Zgadza się reflektory Boscha są lepsze, Hella się szybciej wypala.

 

Pozdr - Krzysiek.

BMW E84 2.8iX

BMW E31 840Ci M60B40

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Witam i sory za odkop.

Ale bylem u elektryka poniewaz jak w wiekszosci przypadkow slabo mi swieca soczewki. Po wyjeciu zarowek okazalo sie ze mam 100 no name i po zamianie na 55 swiatelka jakos tak lepiej zaczely swiecic. Elektryk pomierzyl tam cos przy swiatlach i powiedzial ze mozna by zalozyc przekazniki :shock: .Po podlaczeniu jednego co mial na warsztacie jeden reflektor zaswiecil duzo jasniej :mrgreen: .Wina :stare reflektory stara instalacja -slabsze napiecie.

I tu pytanie co sadzicie o czyms takim? Przekazniki + philips Vision plus 50 i powinno byc oki :mrgreen:

Pozdro

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zeszlifowałem całe wypalone lustro i popsikałem chromem w spayu. Później przeszlifowałem i było zdecydowanie lepiej, wiadomo że nie tak jak z nowym ale kosztowało mnie to 6 zł a różnica była.

Discreet charm in automobile Elite - 7 series

http://img388.imageshack.us/img388/1317/img0099a2ol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.