Skocz do zawartości

żarówki w podświetleniu zegarów


adrianku

Rekomendowane odpowiedzi

W liczniku są większe niż w komputerze. Z tego co pamiętam to w kompie są takie same jak w liczniku ale od kontrolek typu ( kierunki, ładowanie, ciśnienie oleju, abs, itp). Przy oświetleniu licznika są większe jedź do jakiegoś sklepu gdzie sprzedają części do bmw albo do jakiegoś lepszego motoryzacyjnego powinni wiedzieć, a jak nie to wyciągnij licznik i dopiero szukaj. Pozdroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie masz do podświetlania zegarów:

 

http://img508.imageshack.us/img508/7069/166430273ij0.jpg

 

 

A takie masz do komputera oraz do licznika ale do kontrolek i jak się nie mylę do wskaźnika temperatury i paliwa

 

http://img507.imageshack.us/img507/7572/165191253fj8.jpg

 

 

Wymieniałem to wiem :) kupowałem na allegro :)

 

Oczywiście nie patrz na wielkość zdjęć :)

 

Te do zegarów są większe od tych do kompa :D

 

 

Nie musisz zdejmować klemy z akumulatora. wystarczy tylko żebyś pamiętał żeby na ściągniętych licznikach nie przekręcać stacyjki :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nygus - prawidłowe fotki żarówek wkleił Ci marcie do podświetlenia zegarów 12V/3W te bez paltikowego cokoła bo wkładasz je do oprawki a do podświetlenia kontrolek 12V/ 1.2 W -z plastikowym cokołem .

 

- te które Ty znalazłeś to 12V/5W - do bocznych kierunków i podświetlenia tablicy rej - w liczniku dają za dużo ciepła , w ostatećzności możesz je włożyć i jeździć na przyciemnionych podświetleniach przęłączników - nikt Ci nie zabroni , w ostateczności szybciej wyschną kondesatorki w liczniku ...

 

o żarówki możesz pytać w każdym moto - różnica jest tylko w cenie za szt.

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nygus - prawidłowe fotki żarówek wkleił Ci marcie do podświetlenia zegarów 12V/3W te bez paltikowego cokoła bo wkładasz je do oprawki a do podświetlenia kontrolek 12V/ 1.2 W -z plastikowym cokołem .

 

- te które Ty znalazłeś to 12V/5W - do bocznych kierunków i podświetlenia tablicy rej - w liczniku dają za dużo ciepła , w ostatećzności możesz je włożyć i jeździć na przyciemnionych podświetleniach przęłączników - nikt Ci nie zabroni , w ostateczności szybciej wyschną kondesatorki w liczniku ...

 

o żarówki możesz pytać w każdym moto - różnica jest tylko w cenie za szt.

 

Nie chcialem kombinowac :)

Hehhe, chcialem sie zapytac bo mam ciezki tylek ostatnio i wolalem zamowic z allegro zamiast chodzic do sklepu. Ale fakt, 3W to to samo co 5W.

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.