Skocz do zawartości

[E39] gdzie drobić tanio kluczyk kpl.


Fil4520

Rekomendowane odpowiedzi

BMW E39 1999r został mi jeden kluczyk w serwisie powedzieli 800 z groszami troche duzo jak na kompletny kuczyk z pilotem itp.

Zapytaj w firmie: Arka na Odolanskiej, moze dorobia?

0 22 845 16 28

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiadywałem we Wrocławiu (bo mam jeden taki podniszczony kluczyk) mogą mi do dorobić klucz z imobilaizerem za 250 zł ale nie bedzie otwierał auta (na kluczu nie bedzie przycisków) a tak jak salonowo to nie dorabiają bo podobno tam jest "kod kroczący" i mogą mi na raz dorobić kluczyk za 170 zł. (ale to juz w innym punkcie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi u Smorawińskiego w Poznaniu powiedzieli - 560 zł z VAT za klucz pełnofunkcyjny. Wymagane dowód rejestracyjny, dowód osobisty etc.

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dorobienie kluczyka w serwisie w Katowicach zaplaciłem 260,00 .

Kluczykiem można otworzyć autki i odpalać je, nie ma tylko przycisków do centralnego .

 

u mnie taki kluczyk byłby bezwartosciowy bo przy przekreceniu kluczyka w zamku i otwarciu drzwi wlacza sie alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dorabiałem w ASO

 

kluczyk z pilotem -- 600 zł

 

sam kluczyk (otwieranie auta/odpalanie) -- 160 zł

 

możesz też się potargować :)

 

 

za dodatkowe 200zł robią ci blokadę mozliwosci otworzenia innymi kluczykami - nawet starym oryginalem. zakodują tylko te co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wiem gdzie moza kupic kluczyk do bmw e39 taki jak orginał tylko nowy i koleś dorabia go na miejscu na wzór mojego starego . i pytanie jak przełoże tą płytke ze środka co jest w moim i koleś mi dorobib klucz to czy będzie wszystko działać jak trzeba. koleś ma tki nowy klucz za 200 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.