Skocz do zawartości

czy zna ktos ten samochod????????????????????????


RoniN35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem na etapie poszukiwan dobrej 3 w e36.

Mam kilka na oku

prosze o pomoc

moze ktos zna te samochody

 

http://www.allegro.pl/item176100492_bmw_328_turing_e_36_jedyna_taka_na_allegro_.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2410066

 

http://www.allegro.pl/item176617147_bmw_328_e36_ideal_.html

 

prosze o opinie

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym Ci Compacta. Fajne autko. Sam mam tylko ze 316 z silnikiem 1.9, rocznik 99. Też pełen M-technik. I bardzo jestem zadowolony. Małe, zwinne BMW:) A widzę jeszcze że w ogłoszeniu z silniczkiem 2500ccm. Czyli zwinniejsze od Mojego;) Napisałem, że mały-chodzi mi oczywiście że mały z zewnątrz, bo w środku mnóstwo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu:)

Mam nadzieję że troszkę chociaż pomogłem:):) Pozdrawiam i życzę udanego zakupu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ten ostatni z 6 cylindrowym silnikiem Sam ma 6 cylindrowke i musze przyznac ze kultura pracy jest nie porownywalna z innymi silnikami a w tym konkretnym modelu ktory pokazujesz sa dobre osiagi. POLECAM TEN OSTATNI!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście choruje na Touringi, dopuki nie miałem swojego to przechodziłem obojętnie, ale jak już kupiłem to teraz tylko COMBI :twisted:

 

P.S. tylko od razu papier ścierny w ręke i te chromy ścieraj :wink:

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym Ci Compacta. Fajne autko. Sam mam tylko ze 316 z silnikiem 1.9, rocznik 99. Też pełen M-technik. I bardzo jestem zadowolony. Małe, zwinne BMW:) A widzę jeszcze że w ogłoszeniu z silniczkiem 2500ccm. Czyli zwinniejsze od Mojego;) Napisałem, że mały-chodzi mi oczywiście że mały z zewnątrz, bo w środku mnóstwo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu:)

Mam nadzieję że troszkę chociaż pomogłem:):) Pozdrawiam i życzę udanego zakupu:)

2,5 litra nie bylo, tylko 2,3 tak wiec mala pomylka :P a tak ogolnie bardzo ladne autko...

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to m50 2,5 l a nie 2,8 i w dodatku rzedowe a nie V6, gosc chya mysli ze jak ma 6 cyl to sie oznacza V6 i nie wie po co to V.

 

na jakiej podstawie tak sadzisz ?? przeciez ze zdjec widac ze to M52 z poczatkowych lat produkcji

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to m50 2,5 l a nie 2,8 i w dodatku rzedowe a nie V6, gosc chya mysli ze jak ma 6 cyl to sie oznacza V6 i nie wie po co to V.

tak jak kolega pisze!!!!

przeciez ten silnik widac na tym zdjeciu i ktos co ma choc troche pojecia o BMW to od razu widzi ze jest to rzedowa szostka a nie jakas V6,poprostu pomylka w opisie,tylko nie zgodze sie z tym ze jest to 2.5 a nie 2.8 TO jest na 100%2,8 widac to odrazu po kolektorach ssacych bo 2.5 ma troche inne

BMW 320 E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym Ci Compacta. Fajne autko. Sam mam tylko ze 316 z silnikiem 1.9, rocznik 99. Też pełen M-technik. I bardzo jestem zadowolony. Małe, zwinne BMW:) A widzę jeszcze że w ogłoszeniu z silniczkiem 2500ccm. Czyli zwinniejsze od Mojego;) Napisałem, że mały-chodzi mi oczywiście że mały z zewnątrz, bo w środku mnóstwo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu:)

Mam nadzieję że troszkę chociaż pomogłem:):) Pozdrawiam i życzę udanego zakupu:)

 

No z tym mnóstwo miejsca z tyłu to bym nie przesadzał - chodzi o miejsce na stopy. Jesli u siebie obnize na maksa fotel kierowcy i ustawie go pod siebie (186cm wzrostu) to do tyłu już nie wchodzę bo nie ma miejsca na stopy pod fotelem kierowcy.

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 litra nie bylo, tylko 2,3 tak wiec mala pomylka :P a tak ogolnie bardzo ladne autko...

 

BYŁY 2.5 NIE BYŁO 2.3

323 tez maja 2.5 litra nie wprowadzaj ludzi w bląd

jak ty nabiłes "kisiel23" te 623 posty to ja nie wiem.

Edytowane przez tomect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym mnóstwo miejsca z tyłu to bym nie przesadzał - chodzi o miejsce na stopy. Jesli u siebie obnize na maksa fotel kierowcy i ustawie go pod siebie (186cm wzrostu) to do tyłu już nie wchodzę bo nie ma miejsca na stopy pod fotelem kierowcy.

 

 

No może troszkę przesadziłem... ale to z tego względu że z tyłu nie jeżdżę... Raczej z opowiadań osób wożonych na tylnej kanapie to wywnioskowałem:)... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Ten kompakcik wyglada bardzo dobrze i rocznik wypas :) Jednak jak dla mnie to kompakcik ktory mi sie nie podoba osobiscie- przepraszam. :oops: Jesli chodzi o 3 egzemplarz to jakas pomylka w ogole bo silniczek z 95 roku. Turing jest fajny. Jakis koles sprzedaje cupete z forum wiec moze takie cos? A jesli nie to na priv pisz bo takie auto jak szukasz sie znajdzie :)
Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten trzeci to ma silnik M52 B28 produkowano je od 1994r.

moc 142 kW przy 5300 obr/min

Maksymalny moment obrotowy 280 Nm przy 3950 obr/min

a dla porównania ten drugi ma młodsza odnowiona wesje M52 TU B25

Moc maksymalna 125 kW przy 5500 obr/min

Maksymalny moment obrotowy 245 Nm przy 3500 obr/min

tak zwany

double vanos[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten trzeci to ma silnik M52 B28 produkowano je od 1994r.

moc 142 kW przy 5300 obr/min

Maksymalny moment obrotowy 280 Nm przy 3950 obr/min

a dla porównania ten drugi to młodsza odnowiona wesje M52 TU B25

Moc maksymalna 125 kW przy 5500 obr/min

Maksymalny moment obrotowy 245 Nm przy 3500 obr/min

tak zwany

double vanos[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej rozbrajają w tych ogloszeniach teksty o spalaniu :) Kurde z tego wynika że czym większy silnik to mniej pali. Idąc tą drogą co kolo w 3 ogłoszeniu (ten od V6 jedynej na świecie :duh: ) to kurde następne se kupie chyba 5.0 to będzie mi paliła ze 6 litrów :mrgreen:

 

Nie wiem zawsze w ogloszeniu auta 2.5 i 2.8 litra pala dokladnie tyle co 1.8 a nawet mniej, no szok. :shock: Ciekawe czemu oficialne dane techniczne bmw i testy mowią dokładnie co innego. A najlepsze że zawsze się znajdą jelenie co na to pójdą :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziekuje za pomoc. Trzecie auto miało być bezwypadkowe a jest walone i do poprawek-taki prawie ideał od bardzo mlodego chłopaczka, kóry jezdził bardzo delikatnie.Zostaje tylko kombi i compact. Zastanawiam sie tez na civic 160 KM

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej rozbrajają w tych ogloszeniach teksty o spalaniu :) Kurde z tego wynika że czym większy silnik to mniej pali. Idąc tą drogą co kolo w 3 ogłoszeniu (ten od V6 jedynej na świecie :duh: ) to kurde następne se kupie chyba 5.0 to będzie mi paliła ze 6 litrów :mrgreen:

 

Nie wiem zawsze w ogloszeniu auta 2.5 i 2.8 litra pala dokladnie tyle co 1.8 a nawet mniej, no szok. :shock: Ciekawe czemu oficialne dane techniczne bmw i testy mowią dokładnie co innego. A najlepsze że zawsze się znajdą jelenie co na to pójdą :mad2:

 

 

Hehe no dokładnie. To ciekawe ile pali wojskowa amfibia produkcji ZSRR skoro ma pojemność 18.2 L :8) pewnie z 1,5l/100km wezmie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.