Skocz do zawartości

Przegląd w ASO


Rekomendowane odpowiedzi

1.Chcialem sie tez zapytac czy ktos sie orientuje ile moze w aso kosztowac przeglad(tylko samo sprawdzenie auta) na BMW Polska pisza o programie serwisowym w ktorym sprawdzaja 12 roznych rzeczy ktos cos wie na ten temat?

 

3.Moze ktos tez sie orientuje ile w aso moge zaplacic za wymiane oleju w skrzyni steptronic e39 i czy czesci w aso sa duzo drozsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem jak to jest z bmw ale ja ostatnio pojechalem do mercedesa wymienilem w sprinterze tarcze i klocki z przodu , olej , plyn chamulcowy , i gumy w przednijm zawieszeniu i za to zaplacilem 3,2tys zl!!! :jawdrop: wiec napewno jest drogo! i pewnie z bmw bedzie podobnie... Edytowane przez dean2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MB, jakieś 3 lata temu jak miałem CLK to wymieniałem chłodnice bo dostała kamieniem - 1200pln z wymianą w ASO, więc myślę że nie najgorzej.

 

A BMW też ma nie najgorsze ceny według mnie.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem ci co do wymiany oleju w skrzyni.

Pojechałem do ASO w Poznaniu i wymiana oleju razem z filtrem i uszczelką w skrzyni 4hp22 to koszt około 450zł.

Porównałem z ceną wymiany w jednym z lepszych warsztatów zajmujących sie serwisem skrzyń automatycznych gdzie zaśpiewali około 400zł.

Różnica nie za duża jak widzisz.

A co do przeglądu - to 12 miejsc to raczej tzw mały przegląd i koszt około 1200zł.

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
24,40 zl/h pracy a aso jest oczywiscie niemozliwe, pewnie chodzi o jednostki rozliczeniowe, kilka takich jednostek wchodzi na godzine, podobnie dziala to w DE, gdzie jednostka rozliczeniowa czasu jest tzw. AW, nie pamietam ile takich AW wchodzi na godzine, ale wlasnie tak rozliczany jest koszt pracy w aso

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Chcialem sie tez zapytac czy ktos sie orientuje ile moze w aso kosztowac przeglad(tylko samo sprawdzenie auta) na BMW Polska pisza o programie serwisowym w ktorym sprawdzaja 12 roznych rzeczy ktos cos wie na ten temat?

 

Ja zrobiłem taki przegląd w ASO przed kupnem - łącznie z podpięciem pod komputer. Całość 900 zł

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do ASO w Bydgoszcy i za przegląd ( komputer + sprawdzenie) krzykneli sobie 600 PLN

 

za to za wymiane oleju w skrzyni biegów 1500 dużo ?

Czy wymienial ktos moze w TORUNIU olej w skrzyni i moglby polecic jakis warsztat?

 

Czy jezeli chodzi o filtry to czy z INTERCARS filtry firmy KNECHT beda odstawaly od orginalnych BMW (bo przeciez ta firma rob na pierwszy montaz) bo wychodza taniej niz w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ojej! :shock:

 

Mam do zrobienia:

Wymiana pasków

Wymiana oleju silnikowego

Wymiana oleju w skrzyni biegów

Wymiana filtrów paliwa i powietrza

Wymiana płynu hamulcowego

Wymiana świec

Test komputerowy

 

z tego co piszecie, to chyba dam spokój z ASO. :hand:

Respekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem ci co do wymiany oleju w skrzyni.

Pojechałem do ASO w Poznaniu i wymiana oleju razem z filtrem i uszczelką w skrzyni 4hp22 to koszt około 450zł.

Porównałem z ceną wymiany w jednym z lepszych warsztatów zajmujących sie serwisem skrzyń automatycznych gdzie zaśpiewali około 400zł.

Różnica nie za duża jak widzisz.

A co do przeglądu - to 12 miejsc to raczej tzw mały przegląd i koszt około 1200zł.

ASO: 5HP19 - wymiana statyczna 1200-1300 zl. Serwis ASB 600-700 zl.

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ojej! :shock:

 

Mam do zrobienia:

Wymiana pasków

Wymiana oleju silnikowego

Wymiana oleju w skrzyni biegów

Wymiana filtrów paliwa i powietrza

Wymiana płynu hamulcowego

Wymiana świec

Test komputerowy

 

z tego co piszecie, to chyba dam spokój z ASO. :hand:

 

hehehe prawde mowiac ciekaw jestem ceny ale mysle w okolicach kupna e36 :))

pozycje 1,2,4,6 majac kanal zwykle klucze oczkowe nasadowe mozna zrobic samemy bez najmniejszego problemu (sam bym zrobil)

co do pozycji 3,5 pozostawil bym fachowcowi tam troche grudniej a szczegulnie przy hamulcach sa potrzebne minimum 2 osoby kazdy serwis samochodowy zrobi ci to wszystko n napewno za 1/3 ceny niz w aso a napewno jeszcze taniej jak wszystkie potrzebne czesci kupisz sam w kazdej duzej hurtowni mowie nie o orginalach lub u bmw podajesz tylko nr nadwozia i wszystko co ci cza daja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.