Skocz do zawartości

Tede będzie tuningował E30 w TVN turbo


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dziś na TVN turbo program "operacja tuning" i na końcu było coś o tuningu E30.......niestety mam dwójkę dość głośnych dzieciaków i nie dosłyszałem o co tam będzie chodziło.

Ktoś zorientowany pomoże.........

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak, bedzie robil najbardziej wiesniacki agro tjuning jaki mozna sobie wyobrazic. serio...

ma pokazac niby jak tego nie robic i wybrali sobie do tego e30tke. beda pewnie grube spoilery riegera ,wysoka lotka na klapie od alfy ,neony pod autem i pod pedalami.jakies stroboskopy i plomienie na boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że e30. Jak ten "uwielbieniec" polskich miast i wsi pokaże jak nie należy tuningować e30 to moze trafi pod strzechy ze swoim przesłaniem i kilka "ciekawych" pomysłów nie ujrzy światła dziennego dla dobra marki i ogółu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to widzowie głosowali jakie auto ma być poddane modyfikacjom. Zdecydowanie wygrało E30.

No Ja mam nadzieję, że zrobią coś fajnego...... :roll:

Może jakiś ekstra German Styl...... :cool2:

Ale oglądać będe - w końcu podobnym autem sie przemieszczam.

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Joł men, joł joł, kool, joł raps etc. Jeeezu, jak ja nie lubię takiego buractwa... Czy on nie potrafi normalnie do człowieka rozmawiać i nie układać tych paluchów jak bierek? Bleee, chyba za stary już jestem... jemu to Calibra się należy, a nie "ziben".

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mam nic przeciwko Tede,jeden z nielicznych polskich raperow,ktory robi hip hop, przy kotrym mozna sie bawic, a nie sluchac o tym jak na lawce pod blokiem jest smutno,a w kieszeniach nie ma sosu. . .

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda pewnie grube spoilery riegera

 

Nie sądzę żeby mieli aż taki budżet żeby nabyć regera... Obstawiam raczej podróby z giełdy :mrgreen:

no wlasnie takie riegery z gieldy mialem na mysli. cos takiego chodzi chyba po 100-150zl i jaki kozacki wyglad :twisted2:

przy glosowaniu na e30 wiekszosc chyba myslala ze beda to robic w dobrej wierze a tu zonk :mrgreen:

kicha na maxa bo tez taka e30 na codzien latam (tzn.bez Riegerow ale AC Schnitzer ) .po programie beda palcami wytykac i mowic" zoba zoba ,to taka jak u Tedego byla. tylko cos nie tak bo plomieni i ultrafioletu pod autem nie ma " :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sobie pozwolę :D

Ten cymbał TEDE-szmede-kolec-stolec czy jak go tam ochrzcili nie ma pojęcia zarówno o muzyce szeroko rozumianej jak i motoryzacji. TVN Turbo to marny program o czym świadczy jego ekipa i taki pozer jak TEDE pasuje tam jak ulał. Powinien wystąpić w duecie z tym chłopcem prowadzącym "zakup kontrolowany". Nie wyobrażam sobie aby tego typu pętak wystąpił obok Clarkson'a w normalnym programie motoryzacyjnym. Takie oto czasy nastały, że ludzie bez minimum kompetencji zajmują się czym tylko chcą i uzyskują poklask. Nie mogę nazwać muzykiem kogoś, kto nie potrafi zagrać na instrumencie ani prezenterem nie nazwę burasa, który poprawnie po polsku wysłowić się nie nauczył. Powinien chłopak pod blokiem zostać i tam sobie joł trzepak tunning'ować.

Edytowane przez Zbichu
peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Zbichu to taki znawca muzyki jesteś :jawdrop:

Tede to raczej uznana marka na rynku muzyki Rap w Polszcze. Dla mnie Tede prowadzi ten program zajebiście.

Ale pewnie ty wolisz kluskę Martynkę...... niedobrze mi się robi jak ją widzę.

Trochę obiektywizmu kolego...... TVN turbo ma kilkanaście programów i może nie wszystkie są dobre ale akurat dla mnie pomysł z Tede jest git.

Facet wprowadził dobry klimat i formuła programu jest taka aby prowadzący robił sobie małe jaja a nie był sztywniakiem....

Pozdrawiam.... :mrgreen:

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, TVN Turbo robi sie powoli stacja dla ludzi w stylu 'przykumaj te kocie ruchy' :mrgreen: :duh: . Jedyna osobowosc z klasa, jaka maja, to Wislawski, ale jest go coraz mniej. Kiedys na TVP 2 byl program, ktory nazywal sie 'Magazyn Auto'. Prowadzilo go dwoch facetow - Jerzy Iwaszkiewicz i Antoni Mielniczuk. Program byl rzeczowy, lekko zlosliwy, czesto byly relacje z targow samochodowych z calego swiata.

Takie cos a'la polski Top Gear. No, ale na kupno tych dwoch prowadzacych to TVN Turbo nie byloby stac.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego całego TEDE ( :jawdrop: ) w programie u MARTYNY i załamka a jak przypadkiem uslyszałem ze ma miec swoj program to wymiękłem . porażka . TVN schodzi ze swoimi programi na psy , coraz mniej ta stacja ma wspolnego z motoryzacją (GADZETY,SAMOLOTY,TOOLBOXY i inne chłamy). gdyby nie TOPGEAR i PIRAT to juz bym to dawno sobie dał spokoj :jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no!!!Pisalem,ze nic nie mam do Tede ale ten program OPT w Turbo zaczyna mnie wkurzac juz.Jakis Lysy uczy głupia blondynke palic gume.Autko??Oczywiscie BMW!!!!Jeszcze je zniszczyli :duh: :duh: :duh: A E30 okleił wiesniackimi naklejkami.Niby po to zeby pokazac czego nie wolno robic z samochodem.Nuuudne to i gupie:))

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.