Skocz do zawartości

Sam naprawiam BMW E-36


marcin_no

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej podaje dwa linki do książki w PDF Sam naprawiam BMW e36. Mam nadzieje że się komuś przyda.

http://img391.imageshack.us/img391/3958/bmw2sg1.th.jpg

part1

part2

 

Po pobraniu tych dwóch plików (part1 i part2) należy je umieścić w jednym folderze i rozpakować jeden z nich gdyż są ze sobą połączone. Po rozpakowaniu mamy plik "Sam naprawiam BMW E-36.pdf". Do otworzenia tego poradnika należy posiadać program "Adobe Reader", który możemy pobrać ze strony http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html. I to wszystko, miłego użytkowania mam nadzieje ze komuś sie przyda. Proszę administracje o przyklejenie tego tematu gdyż uważam że jest to bardzo ważna rzecz dla posiadaczy BMW e36.

Edytowane przez marcin_no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam czy mozesz mie pokierowac jak mam to sciagnac krok po kroku bo cos mi nie wychodzi a w somu mam taka ksiazke ale kolegi i jest zajebista wszystko w niej jest ale musze jemu oddac wiec sam tez potrzebuje?????
witajcie tylnonapędowcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. klikasz na link

2. wybierasz przycisk "Free"

3. otworzy sie nowa strona na kturej masz odliczanie czasu.( musisz troche poczekac)

4. wpisujesz wygenerowany kod ( zwroc uwage na DUZE i male litery)

5. wyskoczy okno z zapisem

6. to wszystko

;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nie do końca taka lipa bo ja juz ja sciagnałem ale chyba i tak sobie kupie bo do garazu jak ide to co mam sobie za kazdym razem drukowac to co bede robił :( a tak ksiega magiczna w łape i do roboty heheh
witajcie tylnonapędowcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam wiele-ale nie wszystko-nawet nie ma czegos takiego jak mocowanie tulejek na wachaczach i inne...............ale zawsze cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca taka lipa bo ja juz ja sciagnałem ale chyba i tak sobie kupie bo do garazu jak ide to co mam sobie za kazdym razem drukowac to co bede robił :( a tak ksiega magiczna w łape i do roboty heheh

 

Jeżeli nie chcesz to ja ci nie każe z niej korzystać są osoby którym na pewno się przyda.

 

Jest tam wiele-ale nie wszystko-nawet nie ma czegos takiego jak mocowanie tulejek na wachaczach i inne...............ale zawsze cos

 

Nie moja wina ze tam wszystkiego nie ma ja jej nie pisałem.

Widzę, że lubicie narzekać. Nie dość ze człowiek się stara i daje coś wam a wy i tak dalej narzekacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
sciagnalem ta ksiazeczke spakowana w 2 czesciach i niestety nie moge tego rozpakowac :cry: wyskakuje mi blad crc czy cos takiego, moglby ktos jeszcze raz sprobowac umiescic ta ksiazeczke ew. nie spakowana na serwerze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kuźwa - chłopaki szkoda Wam kilku złocisz na wersję papierową? a potem będziecie biegać do komputera żeby coś sprawdzić?

przecież jak się coś robi, to warto mieć taką książkę pod ręką - rozumiem jakby jej nie było w sklepie, ale na allegro można śmiało kupić

 

 

wersja elektroniczna przydaje sie tylko, jak ktoś się nudzi - wówczas może udzielać fchowych porad na forum :lol:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.