Skocz do zawartości

jak i czy da sie przestawic jezyk


krzywy191

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie języka komunikatów.

Ja przy jednej z prób podłączenia sie laptopem z carsoftem znalazłem z nim opcje zmień język. Wybrałem , zatwierdziłem, zamrygały lampeczki i od tego czasu zawsze mam angielski bez względu na jak długo odłączę akumulator.

A w ASO twierdzili że sie nie da bo mam za stary komputer czy coś tam.

Ja z boku (obok radia) mam telewizorek i w nim sie daje bez problemu to zrobić. Jednak u mnie telewizorek ma zużytą świetlówkę i nic na nim nie widać. Pojawia sie raz na jakiś czas głównie wtedy gdy nic nie chce ustawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

krzywy191,

 

udalo Ci sie naprawic to skrzypienie z tylu? Co to w koncu bylo?

 

Od niedawna mam takie samo skrzypienie, z dwoch strony z tylu, ale z jednej szczegolnie mocno. Paskudne skrzypienie, jakby stara sprezyna, czy szybkie ruszanie skrzypiacymi zawiasami, brr. Nawet jak jade wolno, to na nawet malych nierownosciach drogi slychac to skrzypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypryskalem chyba z 3 opakowania wd40 i nic, wkoncu wlazlem pod samochod i pedzelkiem i olejem ATF posmarowalem wszystkie tuleje, chodzi o to aby olej mial wlasciwosci penetrujace, auto postalo tak cala noc, rano wytarlem szmatką wachacze itp z tego oleju i tyle!, przestalo skrzypiec
www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Niestety po odblokowaniu testu 19 , w 10 nie mogę zmienić języka , wyświetla napis LAND D i niczym nie mogę go przełączyć.

Szkoda , zdecydowanie wolę angielski.

Ale dzięki za pomoc.

zibi

BYŁO w kolejności:

318,320, M3, 735AHG, 730, 525TDS, 725TDS, 740

JEST : 530D Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywy191,

 

udalo Ci sie naprawic to skrzypienie z tylu? Co to w koncu bylo?

 

Od niedawna mam takie samo skrzypienie, z dwoch strony z tylu, ale z jednej szczegolnie mocno. Paskudne skrzypienie, jakby stara sprezyna, czy szybkie ruszanie skrzypiacymi zawiasami, brr. Nawet jak jade wolno, to na nawet malych nierownosciach drogi slychac to skrzypie.

 

 

powiem ci tak pryskalem niewiadomo czym i dalej skrzypialo, wkoncu wziolem pedzelek i olej hipol i posmarowalem wszyskie ruchome czesci, pojezdzilem z godzine i przestalo, pozniej nadbiar tego oleju splukalem WD40 i jest cisza do dzis a co skrzypialo niewiem :(

www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywy191,

 

udalo Ci sie naprawic to skrzypienie z tylu? Co to w koncu bylo?

 

Od niedawna mam takie samo skrzypienie, z dwoch strony z tylu, ale z jednej szczegolnie mocno. Paskudne skrzypienie, jakby stara sprezyna, czy szybkie ruszanie skrzypiacymi zawiasami, brr. Nawet jak jade wolno, to na nawet malych nierownosciach drogi slychac to skrzypie.

 

 

powiem ci tak pryskalem niewiadomo czym i dalej skrzypialo, wkoncu wziolem pedzelek i olej hipol i posmarowalem wszyskie ruchome czesci, pojezdzilem z godzine i przestalo, pozniej nadbiar tego oleju splukalem WD40 i jest cisza do dzis a co skrzypialo niewiem :(

 

moj mechanik powiedzial, ze cos tam tak skrzypi i to wcale nie jest oznaka uszkodzenia. jakies gumy czy cos takiego.

ale to fakt, ze skrzypi to jak stary tapczan...

slychac to szczegolnie jak sie przejezdza z otwartym oknem przez lezacego policjanta.

http://forum.7er.pl/images/signatures/212758479446f629c8be0f9.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.