Skocz do zawartości

dlaczego nie mozna oceniac galerii ??


zaworas

<t>Czy chciałbys zeby mozliwe było dodawanie komentarzy pod postami w dziale Galeria ?</t>  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze na naszym forum pod zdjeciami w dziale Galeria nie mozna podpisywac komentarzy. Na innych forach widziałem takie rzeczy i uwazam za ciekawe.

Ciekaw jestem opini innych a moze i jakis moderator sie wypowie :roll:

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba zrobic tak zeby mozna bylo oceniac wyglad auta taki jaki jest! bez pytan wlasnie czemu nie ma gleby wiekszych felg itp skoro ktos nie ma obnizonego zawieszenia to znaczy ze takiego nie chce i ocenic trzeba auto takim jakie jest i tyle i takie jakie podoba sie jego wlascicielowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym , zeby ogladający mogli krótko napisac co im sie podoba i zapytac skąd ma sie to czy jak zrobic tamto. Mysle ze bezsesownymi odpowiedziami mogą zając sie moderatorzy i bedzie po problemie.Wiejskiego tjuningu i tak nie ma bo jest zakaz i bardzo dobrze. Jak nie bedzie straszydeł w Galerii to komentarze też nie będa chyba tragiczne.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zgadam sie z marcinpionier. w kazdym temacie bedzie następujący post: samochód ogólnie ładny piekny i wogóle ale wes go zglebuj tak zeby tarl po ziemi i wes se wstaw 26 calowe fele aha no i jeszcze kierunek se wstaw biały. kiedys takie cos bylo i nic z tego dobrego nie wyszlo. a więc moja odpowiedz brzmi: PARÓWKOWYM ZJADACZOM MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak ktoś chce mieć punktację, proponuję dodać ankietę do wstawionych fotek. Część forumowiczów tak robi.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej 540 napisal:
Wydaje mi sie, ze jak ktos bardzo chce uslyszec ocene wygladu swojego samochodu moze napisac w galerii aby takie oceny przyslac do niego na PW.
I wszystko :clap: :clap:

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana zasad była by nie w porządku wobec tych, którzy zamieścili zdjęcia, jednak nie życzą sobie publicznej debaty

 

na BK, jak raczył zauważyć MarcinPionier, są inne zasady i każdy, kto tam prezenruje swoje auto liczy się z tym, że będzie namawiany do założenia większych obręczy, krótszych sprężyn (bo tacy jesteśmy :cool2: )

 

mi osobiście bardzo się podoba zasada panująca w galerii - jak ktoś chce się poradzić co ma zrobić z autem, to da sobie radę, a jak ktoś chce je tylko zaprezentować, to nie są potrzebne głosy za i przeciw (dyskusja o gustach jest bez sensu)

 

BTW - jak ktoś chce zorganizować konkurs piękności, to przecież nic nie stoi temu na przeszkodzie - nawet przy pomocy środków dostępnych dla przeciętnego usera forum jest taka możliwość

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wystarcza to co jest. Wstawilem kilka fotek, zalozylem ankiete i ocenki sobie powoli leca. Jesli sie komus cos podobalo to mi napisal na PW ze mam cos ladnego albo zapytal co i jak mam zrobione. Tam by sie tylko szerzyl OT i glupie docinki. Wiem jak jest na innych forach. Sam jestem na jednym MOD-em i trzeba ludzi uspokajac. Bo zamiast pisac o tym aucie to zaczynaja pisac o czyms innym. Jak dla mnie ankieta i PW wiadomosci w Galerii utrzymuja spokojow w tamtym dziale. Jesli ktos chce zobaczyc autko to watek jest przejzysty.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.