Skocz do zawartości

Dlaczego warto kupic BMW???


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

W niedalekiej przyszłosci mysle kupic BMW 325td lub 325tds :D

Słyszałem dużo opini na temat tego auta:

że sypie sie-rdzewieje, dużo pali, częsci drogie itd. :shock:

Co wy na to?Czy to prawda???

Prosze o opinie-zalety i wady.

Dlaczego warto kupic to autko a nie inne???

Co pchnęło-zasugerowało was do zakupu tego autka?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......a ja Ci powiem , ze zanim wypowiadam slowo czy wratobylo.....mam chec sie ugrysc w JęZOR-moje bmw e36 caly czasm na jakies kaprysy( zle znosi nierownosci amam seryjne zawiesznie z nowymi amortyz. i wszytskimi elemnetami gumowo-metalowymi sworznie tuleje........) mialem kiedys Tigre i sie sprawowala grzeczniej niz BMW ( a naprawde mam zadbany niewypadkowy egzemplaz)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz wątpliwości, to nie kupuj BMW - te samochody dużo palą, są źle kojarzone i są relatywnie drogie.... albo sie przejedź (choć w profilu zaznaczyłeś, że masz już BMW) i sam zdecyduj

osobiście nie wyobrażam sobie zakupu innego samochodu, ale można przecież wybrać inny środek transportu ... chciałbym, żeby tymi autami jeździli tylko miłośnicy marki, więc jeśli nie zapałasz miłością, to nie warto

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to samochód ma mieć już kilka lat (8 przynajmniej a konstrukcyjnie wiele więcej) i być w dieslu. W tym wypadku bardziej się nastaw na klasę samochodu i jego cenę niż na konkretną markę i model. Najważniejszy jest dobry wyjściowy stan techniczny.

BMW się psuje - jak każdy samochód. Zaletą jest to, że przeciętnie powinno się psuć mniej, niż samochód włoski czy francuski. BMW to jednak lepsze materiały i bardziej przemyślane rozwiązania.

Reszta to już kwestja gustu a do tego nikt cię nie będzie przekonywał. Są inne porównywalne niemieckie marki.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi:)

Jak dla mnie BMW ma swój charakter i ma to cos w sobie co mi sie szczególnie podoba.Zadne autko tego czegos nie ma i tak nie wyglada jak to!!!

Szczególnie interesuje mnie co was skłoniło da zakupu tego autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi:)

Jak dla mnie BMW ma swój charakter i ma to cos w sobie co mi sie szczególnie podoba.Zadne autko tego czegos nie ma i tak nie wyglada jak to!!!

Szczególnie interesuje mnie co was skłoniło da zakupu tego autka?

 

Troszke juz przygotowałem sie do kupna tego autka i dużo o nim posiadam.

Znalazłem mały opis:

http://www.moto.gda.pl/b_i_c.htm?id_modelu=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie skłoniło to że w końcu liczę się na drodze i nie chodzi tu o to ze jak jade gdzies to ile fabryka daje tylko spokojnie.... do czasu.

Tak jak dzis, wracam do Wrocławia ze Zgorzelca po autostradzie, pogoda kiepska pada non stop, auta chlapia, jade 120 na tempomacie mijam sobie tiry i auta ktore wolniej jada (ale nie przyspieszam) i widze podjezdza mi powoli po tylek byle Peugeot 406 i mryga swiatelkami zebym mu zjechal pomiedzy tiry. Wiec ja tempomacik OFF i do podlogi (chwilowo), peugocik juz sie poddal i zostal na swoim miejscu czyli z tylu a ja zwolnilem do 120, tempomat ON i jade dalej :)

 

A przy jezdzie po drogach krajowych zauwazylem ze ludzie "boja" sie mnie wyprzedzac pomimo ze jade przepisowe 90 - nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu kupiłem swoje BMW,co prawda stare dobre :cool2: E28,ale akurat takiego modelu szukałem :D

Czemu go kupiłem,po pierwsze to jeden z najładniejszych youngtimerów jak dla Mnie(przed nim tylko E23),po drugie to jednak silnik,w samochodach z tego rocznika nie ma szybszego diesla :nienie: więc wybór był prosty :8)

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:

 

gratuluje zakupu.. i zycze mozliwosci przeskoku na rekina z m30 pod macha ;)

 

Tak myśle,że następna będzie e23 tylko trzeba uzbierać większa kwotę PLNów bo jak juz seria 7 to z wypasem no i chociaz 730 :norty: ale wygląd e23 jest powalający jak dla Mnie,zwłasza ta opadająca linia bagażnika :D

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie podoba ;P

 

730 czyli na gazniku szukasz?

 

Słowo szukasz to trochę za duże słowo :D bo dopiero co zakupiłem tą E28(i chcę się nią nacieszyć),ale w przyszłosci chciałbym właśnie taką E23 bo to była moja pierwsza miłość jeżeli chodzi o BMW,jak miałem z 10 lat,do znajomego gość taką zajechał,to był szpan :lol:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie podoba ;P

 

730 czyli na gazniku szukasz?

 

Słowo szukasz to trochę za duże słowo :D bo dopiero co zakupiłem tą E28(i chcę się nią nacieszyć),ale w przyszłosci chciałbym właśnie taką E23 bo to była moja pierwsza miłość jeżeli chodzi o BMW,jak miałem z 10 lat,do znajomego gość taką zajechał,to był szpan :lol:

Wogóle projekty Paula Bracqu jak dla Mnie to naprawdę mistrzostwo świata(jak na tamte czasy)a obecnie piękne youngtimery z duszą :mrgreen:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja BMW cenie za przyjemność z jazdy. Zawieszenie i układ kierowniczy perfekcja !! Oczywiscie jak ktos ma auto w dobrym stanie bez luzów w zawieszeniu i innych usterek...bo łatwo mozna sobie zrobić krzywde i innym :naughty:

A poza tym prestiż, materiały, kultura pracy...no koszty mogłby być mniejsze..no ale luksusy kosztują.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]BMW325tds[...]

Słyszałem dużo opini na temat tego auta:

że sypie sie, rdzewieje, dużo pali, częsci drogie itd.

 

No trzeba dodać do tego że jest paskudne z wyglądu i ma środek jak w traktorze.

 

:roll:

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jazda BMW to szacunek na drodze jak pisal kolega i prestiz.

 

o Chryste :lol:

widac rozne sa sposoby na zdobycie szacunku :lol:

 

Zapewne najwiekszym szacunkiem ciesza sie ci lysi kolezkowie dojezdzajacy beemkami z piskiem opon do pracy na bramce w nocnym klubie :lol: :lol: :lol:

 

w sumie logika prosta, im wieksze karczycho, im ciezszy kagan i drozszy sygnet, im wieksza i szybsza fura tym szacun wiekszy

 

stare chinskie przyslowie: lepiej jak jest wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda BMW to szacunek na drodze jak pisal kolega i prestiz.

 

o Chryste :lol:

widac rozne sa sposoby na zdobycie szacunku :lol:

 

Zapewne najwiekszym szacunkiem ciesza sie ci lysi kolezkowie dojezdzajacy beemkami z piskiem opon do pracy na bramce w nocnym klubie :lol: :lol: :lol:

 

w sumie logika prosta, im wieksze karczycho, im ciezszy kagan i drozszy sygnet, im wieksza i szybsza fura tym szacun wiekszy

 

stare chinskie przyslowie: lepiej jak jest wiecej

 

owszem cos w tym jest :)

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.