Skocz do zawartości

Orientujecie się w cenach amortyzatorów do E34?


Marcin E34 525i

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Witam

 

Jakie są teraz ceny to nie wiem, ale 2 lata temu jak w E34 wymieniałem to za Sachsy (które podobno zaleca BMW) zapłaciłem ok. 400 zł za sztukę. Sporo, ale podobno mają dosyć długą gwarancję.

 

Jak chcesz wiedzieć ile kosztują to zadzwoń do sklepu z częściami do BMW na Narbutta: (22) 646 64 84.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobre amory to polecam KYB ultra SR. Miałem coś takiego w Golfie, a brat zakładał paru osobom do BMW.

Daj znać na priv, to powiem Ci jakie ceny.

Baca

Czy teoria zgadza się z praktyką? W teorii tak, w praktyce nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi KYB to założyłęm je w czerwcu 02 i do lutego 03 przejechałem 23 tyś. - na przeglądzie tech. okazało się że są do wymiany - nie wiem czy to pech że poszły dwa na raz (falgi proste - dziury odpadają). W tej chwili mam Sachsa i zobaczymy... Jeżeli chodzi o ceny to musisz się naprawdę podowiadywać bo różnica w cenie może być nawet do 100 zł. na sztuce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie powiem Ci jakie amory kupić ,ale powiem jakich unikać. W swojej E36 założyłem SACHS-y po 400 zł za sztukę na przód( 2lata temu!!!) i po 18 tyś. km straciły połowę sprawności a tylne są od nowości ( 130 tyś.) i są o 20% w lepszym stanie. Auto te 130 tyś. przejechało po niemieckich drogach a te 18 tyś. po naszych. W Maździe miałem 200 tyś. i oryginalne amory które przechodziły bez problemu "trzepaki". A SACHS to podobno dobra firma. Nie jeżdżę szybko, omijam dziury ,zwalniam na przejazdach, auta uzywam do pracy.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zesmuciliscie! Mam(mialem :evil: ) Bilsteiny ,ominalem dzis "awaryjnie" Poloneza i po wizycie na trzepaku prawy przod mam 32%,reszta ok.80%...jednego sie raczej nie wymienia.Myslalem o zakupie Sachsow (bo je montowali ,tak jak Boge, fabrycznie).Czy Sachs to faktycznie lipa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jak już pisałem miałem Sachsy. Co prawda jeździłem na nich tylko rok, bo potem sprzedałem samochód, ale wszystko było OK. Z tego co mi się kojarzy to Sachs daje 3 lata gwarancji niezależnie od przebiegu. Więc chyba nie mogą być jakieś strasznie złe. No i może nawet ważniejsze: skoro firma BMW zaleca takie właśnie amorki do swoich samochodów to chyba wie co robi. :)

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jeżeli do agresywniejszej jazdy - zdecydowanie Bilstein B6 Sport (do normalnego zaiweszenia) lub B8 Sprint (identyczny amorek ale krótszy - do obniżonych maszynek).

 

Jeeli do normalnego użytkowania - ASO i te z wyprzedaży 8)

Pozdrawiam


PN

BMW Klub Polska

E34 525i '93

E36/8S '98

E53 4.6is '03

E36 325i '91-'92 SPRZEDAM BARDZO DROGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjne omijanie Poloneza znaczy,ze po wyprzedzeniu 2 aut bylo jeszcze 3 - ten polonez i musialem go wyprzedzic prawym poboczem.

Gdzie kupic Bilsteiny B6 lub B8 :?: ,jakie sa ceny :?:

PS.Ja raczej nie jezdze agresywnie ale zawieszenie Bilstein to faktycznie "radosc z jazdy"

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.