Skocz do zawartości

czujnik temp. zewn.


tomel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ja mialem to samo., tylko ze mi pokzaywal -30 st ale w lato :)

 

okazalo sie ze wtyczka byla tak zasniedziala ze glowa boli. odcialem ja i przylutowalem do czujnika , zabezpieczylem przed woda i innymi czynnikami i wszystko dziala jak powinno

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z powyższym adresem e-mail miałem do czynienia przez allegro. Niestety w moim przypadku czujnik nie działał prawidłowo, zawyżał temperaturę ładne parokrotnie. Kupiłem oryginał i działa od ręki. Może to tylko ja nie miałem szczęścia.

 

A jeszcze jedno - nie twórzcie nowych teorii. Po wymianie/włożeniu czujnika nie trzeba żadnych resetów, włączonych zapłonów i innych voodoo odprawiać. Dajcie mu parę minut na dojście do temperatury otoczenia. Pomiar odbywa się od razu.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zalozeniu czujnika temparatury abs i asc zgasly mi na jeden dzien (bylo wszystko ok) nieiwm czy to zbieg okolicznosci czy to cos pomoglo, asc dzialalo ale tylko jeden dzien teraz znow sie zapalily ;(

 

a odnosnie tego goscia z allegro tez to badziewie zamowilem za 16 zl nie dzialalo dalem mu negatywa i odesle mu to cos w prezencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem czujnik z Allegro (kosztował cale 8 zł, więc postanowiłem ze można zaryzykować) ponieważ oryginany wybrał sie na wycieczke razem z częścią nadkola przy 230 km/h :) Po założeniu w/w wynalazku myslałem że jednak pieniądze poszły w błoto ponieważ komp pokazywał nadal -40 (nadmienie, że z uszkodzonym czujnikiem, a wlaściwie bez niego jeździłam jakieś 2 tygodnie) ale podczas około jazdy zauważyłem ze coś zaczyna sie dziać bo temp powoli rosła (do -37 po około 30 minutach jazdy) a nastepnego ranka bylo już wszystko w najlepszym porządku i tak jest do dzisiaj czyli po około 8 miesiącach. W sumie moge powiedzieć ze jestem zadowolony a przy takiej cenie to te troche lutowania podczas montażu (czujnik nie miał kostki) można pominąć milczeniem. Nie zawsze wszystko co tanie to szajs ! Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mi rowniez pokazuje -40 st ! (odkad kupilem autko)

 

od czego mam zaczac ???

jestem kompletnie zielony wiec prosze poprowadzcie mnie za raczke ;)

pozdrawiam serdecznie

 

P.S. czy ma to jakis zwiazek z palaca sie koltrolka od hamulcow ? (zaarz obok kontrolki air baga, ktora tez mi nie gasnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.