Skocz do zawartości

czerwona kropeczka przy wskazniku km


Przemek_E39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co oznacza dokładnie zapalona czerwona kropeczka bok wskaznika przebiegu km.

Zaznaczam, ze teorie o kreceniu licznika znam.

U mnie przez ponad rok kropeczka nie swiecila, a teraz potrafi czasami sie pojawic. Po wylaczeniu silnika i wyjeciu kluczyka znika, aby po kilku dniach znowu sie pojawic.

Nadmieniam, iz dzieje sie tak od momentu kiedy wyjalem zegary, ale zrobilem to po uprzednim odpieciu akumulatora.

Prosze o jakies sugestie.

GO NAVY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tego niezna chyba nikt poza producentem , chodza tylko domniemania ze to jest od krecenia przebiegu lub blednych sum kontrolnych licznika :idea: .. u mnie sie pali i palila przy kupnie choc wszystko z papierow wynikalo ze przebieg jest org. wedlug ksiazki i przegladów ale sie pali i nie przejmuje sie tym :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Był juz temat o tej diodzie na forum i pozostał bez jasnej odpowiedzi. Pytałem wtedy o to w ASO to chłopaki z serwisu nie wiedzieli a jeden przebąkiwał o jakims programowaniu lub cos w tym stylu ale dokładnie nie pamietam.

Lukasz moze streść w kilku słowach co tam jest napisane bo nie wszyscy znają angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E39 kropa czerwona występuje - jeżeli zmieni się zegary z innej wersji - opcji samochodu, pokopie się nieumiejętnie w przeprogramowaniu kości w zegarach - generalnie jeżeli się pojawia to znaczy że jest coś nie tak z zegarem - to że się pojawiła i zniknęła to nie oznacza że jest wszystko OK - można być tylko pewnym o stan samochodu jeżeli jest się jego właścicielem od początku - to że jest udokumentowany przebieg to nic nie znaczy (o różnych cudach można pisać do rana) - a gdzie jest napisane że nikt nie majstrował przy zegarach ? Nigdzie - takie gadki się słyszy zazwyczaj od sprzedającego i prawie nikt nie stara się potwierdzić tych słów np jadąc i płacąc za pełne sprawdzenie BMki to kosztuje pewnie ale ma się pewność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przejedziesz milion, to bmw cie namierzy :), wezma twoje bimmera do muzeum a ty dostaniesz nowe m5 :)

 

hehhe, gdyby ta teoria byla realna to bym codzienie moja na koziolkach z zapieta 5 puszczal :) :twisted2: :twisted2:

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe teorie koledzy tu wypisuja :lol: :lol: Mi ta tajemnicza kropeczka pojawila sie na pol dnia po wymianie oleju i skasowaniu inspekcji w warsztacie kolegi.Znaja sie chłopy na Beemkach ale zapomnialem spytac dlaczego tak sie dzieje.

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.