Skocz do zawartości

założenie autoalarmu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeszukiwałem zrób to sam jednak niz znalazłem tam postów dotyczących zakładania autoalarmu do e36 coupe. Ma ktoś jaką instrukcję jak to zrobić samemu ?? jaki sprzęt do tego trzeba kupić ?? gdzie kupić i za ile ??

Chciałbym żeby był alarm i podłączenie do centralnego zamka. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź

 

Moja furka to BMW e36 coupe z roku 1992.

Alarm mam na myśli zamykanie i otwieranie zamków z pilota. I np cos takiego: gdy po aktywowaniu alarmu, ktos otworzy drzwi samochod zacznie wyć. Moze być np podłączony do klaksonu ażeby trąbił. Wiem że to taka improwizorka ale najbardziej zależy mi na tym żeby było otwieranie i zamykanie z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podaj mi rok furki i dokładniejszy opis to wyśle ci instrukcję montażu gdyż sam sie tym zajmuje zawodowo

witam

mogl bys mi przeslac instrukcje montazu alarmu w 325 tds rok 1994javascript:emoticon(':reading2:')

javascript:emoticon(':reading2:')

moj adres to dominik824@gazeta.pl

zgory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:duh: :duh: :duh:

 

ja wam wkleje instrukcje montazu - a potem w 20 sek rozbroje wasz alarm ...

 

 

najlepiej alarm zamontowac w naprawde dobrym zakladnie lub samemu ( jak sie ma o tym pojecie - umiescic centralke w niestandardowym miejscu , zrobic swoje odciecie zaplonu lub pompy paliwa)

 

wszystkie te zabiegi daja cenny czas - moze wtedy zlodziej zrezygnuje lub zostanie sploszony ...

 

zdy samochod jest do skrojenia... jak nie tak to inaczej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

sterownik do centralnego = alarm wedlug Ciebie :wink:

 

 

jak masz dobry samochod to Cie z niego wysadza - i jeszcze oddasz dokumenty do raczki ... i wtedy nawet NORIS nie pomoze .

 

dobrze zrobione odciecie pompy paliwa , albo jednego z przewodow sterujacych zaplonem jest najlepsze - bo kto bedzie szukal co jest wypiete w 88 pinowej wtyczce :|

 

 

pozatym skoro tak wszystko wiesz warszawiaku , to czemu sobie sam nie zalozysz ? skoro to tylko centralka , dwa czujniki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.