Skocz do zawartości

Ostra przymiarka do E39. Proszę o rady znawców ;)


Wojtek_Us3ki

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze kazdy sie czepia nowo obszytych kierownic i galek... i teraz sie zastanawiam... Moja e39 ma troche obtarta kierownice i mam ochote sobie ja obszyc nowa skora (czarna). Co do galki to juz sobie wymienilem na inna (z ASO). I co teraz jak bede chcial sprzedac swoja beemke za pare miesiecy? Ma przebieg 183 z kawalkiem... do tego czasu bedzie miala moze jakies 200... i co, kazdy bedzie myslal ze ma ponad 400,000?!? :think:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tak samo bede obszywal kierownice,galki nie wymienie bo to automat.Moja ma 198tys 98r ale pewno zaraz mi napisza ,ze napewno ma ze 700tys.Jak wyczyszcze skore na przednich fotelach to autko bedzie wygladalo jak z salonu.A swoja droga wyarta kiera nie swiadczy jeszcze o niczym bo znajomy ktory ma lapy jak kowalskie miechy,spracowane z odciskami ,wytarl kierownice w salonowym caddy po 20 tys km.Wiem,ze VW to nie BMW ale bez przesady panowie.Zgodze sie z jednym,ze to autko bedzie przyjechane na maxa bo taki wyglad auta szedl w parze ze "sportowym" stylem jazdy.

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:modlitwa: Dzięki koledzy! Odnośnie spraw takich eksploatacyjnych po których można przebieg rozpoznać, to mam małe rozeznanie, jeżdżę 22 lata, miałem firmę przewozową itd.. Nigdy jednak nie miałem do czyniena z BMW. Dziękuję za uwagi odnośnie silnika tds. Mam jeszcze dwa samochody, więc Land Rovera wstawiam w komis, czymś innym będę jeździł, i na spokojnie poszukam jakiegoś dobrego wozu. Nie myślcie teraz że jestem zdrajcą, ale chciałbym poznać Wasze obiektywne zdanie na temat Peugeota 607? Wiem, trochę gejowsko ma w środku... ale jako ogólnie samochód chyba najgorszy nie jest? Co myślicie? :twisted2:

 

p.s.

BMW którego zdjęcia wrzuciłem wcześniej, to rzeczywiście pokozowa odpicowana ściera. Zamazany numer nadwozia na kielichach? Jakiś przekręt... Nikt normalny też ez potrzeby lamp nie zmienia i lusterek.. DZWON? Już mnie nie interesuje tamta oferta, odrzucona, poza tym sprzedający jakiś mało rozgarnięty. Podejrzewam że miał dres, to podpierdolił jeszcze komuś BMW... a takich to rozstrzelać należy. Pozdrawiam, Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co do peugeota 607 to masz szczescie bo wlasnie dzis bylem na jezdzie probnej

 

oto link do tego auta http://tacka.gratka.pl/ogl/61.html

 

zobacz go sobie .

 

byłem rozczarowany , porazka . Chodzi głosno , ten akurat byl automacie i co najciekawsze muskalem doslownie gaz a on ciagnal na kazdym biegu do 5 tys obrotow . Najlepsze ze gosciu z komisu mi mowi ze on pali 6 , 6.5 litra na 100km hahahahaha

 

Nie chcialem sie z nim sprzeczac , udawalem laika . Brak słow .

 

Facet mi mowi ze on ma 6 s do 100 . A jechal jak jakis walec drogowy .

 

auto niby nowe a trzeszczało w nim jak w moim VW T4 co ma 198 tys km.

 

Jesli moge Ci doradzic to odousc sobie ten wozek .

 

Jezdzilem wieloma autami naprawde i BMW wymiata .

 

 

PS. Jakie wnioski . Egzemplarz jakim jechalem byla jakis felerny , cos mu dolegalo i to ostro ale jakos do francuskich aut niemam przekonania .

 

Rozglądaj sie za BMW . Zycze powodzenia

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik TDS`a musze wtracić się do dyskusji , bo nie moge strawić informacji które przedstawił kolega dajan, a które moge potraktować tylko jako semantyczne nadużycie:

przebieg szacuję na ok 500tyś

ciekawe jak to stwirdziłeś na podstawie zdjęć?

 

A z tymi silnikami jest duży problem gdyż w Polsce nikt ich nie serwisuje

to już jest lepsza ciekawosta, nie wiem gdzie mieszkasz, ale w mojej części kraju serwisują i to bez problemów...

 

A z tymi silnikami jest duży problem gdyż w Polsce nikt ich nie serwisuje więc na 100% będą problemy z zapalaniem nie zimnego ale GORĄCEGO silnika

cóż za konstruktywne wnioski, w dużym skrócie, skoro nie serwisują w Polsce to beda problemy z odpalaniem nie na zimnym, ale na goracym silniku???!! Co ma piernik do wiatraka? Hm.. :doh:

 

pompa 6.5 tyś zł

zakladam, że jest to cena ASO?

Rodzi się pytanie:Pewnie wszystkie części kupujesz w ASO, a dlaczego w ASO skoro mozna taniej? np. za 1800 PLN z roczną gwarancją BOSCH, regenerowna w zakładzie BOSCH`a w Niemczech!

Odpowiedź:--> Bo tak!

 

no i wymiana oleju co 7000 km

ja Ci dobrze radzę, przejdź z oleju rzepakowego na syntetyczny :mrgreen:

 

więc jest to diesel ale dla bardzo bogatych

słuszne wnioski, po jakże enigmatycznym wywodzie. Ktos mnie wreszcie docenił! dziekuję :cool2:

 

(ok 11l. w mieście na trasie 8) powodzenia

staram się, ale jeszcze mi sie nie udało zrobić takiego wyniku..hm chyba mam zepsuty samochód (9,5 w mieście/6,5 -7 trasa/120-140 km/h), no ale skoro juz jest zepsuty a nigdzie go nie serwisują :mad2: , to z wielkim bólem musze nim jeździć nadal :twisted2: w końcu skoro jestem bogaty stać mnie na diesla! A co tam, nie będę go naprawiał! :cry2:

 

Ostatecznie chce go sprzedać, ale skoro jest wg. dajana tak nieekonomiczny, to pewnie go nie sprzedam i bedę musial wycofać ogloszenia?!

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Otóż Panowie wreszcie znalazłem odpowiednie dla mnie BMW ;-) Nie jest to diesel, a benzyniaczek, którego szybko zadaptowałem do gazu. I nie była to zła decyzja, za instalację dałem naprawde kupę pieniędzy i jest to najlepsza włoska robota. Chodzi cudownie.

 

Jest to 523i '98r. przejechane 106 tysiecy km, i kto nie wierzy w przebieg jest w wielkim błedzie, zparaszam do obejrzenia zdjęć, widoczne dwa komplety felg (szprychowe sa na zime).

 

http://ustrzyki.fotosik.pl/albumy/103475.html

 

Jedyna rzecz jaka jest nie tak jak być powina w tym samochodzie to kryształki na tablicy zegarów, które się posypały i poszukuję całych zegarów, które podejdą d tego komputera co ja mam (z płaskim wyświetlaczem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna ta bejca . Tylko czemu ma nowe lampy ?? mam nadzieje ze nie bita.

 

W srodku ladnie czysto , super . Powiedz mi gdzie ja kupiles ? i ile dales jesli mozna spytac ?

 

Dla mnie tylko jeden minus . Masz super radio ale wolalbym orginalne .

 

 

 

 

Ta granatowa caly czas jest do sprzedania na necie ktora miales łykać .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż Panowie wreszcie znalazłem odpowiednie dla mnie BMW ;-) Nie jest to diesel, a benzyniaczek, którego szybko zadaptowałem do gazu...

 

Właśnie, lampy sam zmieniałeś? Kierownica też dla mnie nie teges, czy takie kręcioły ładowali do E39?? Wiem, że były w końcówce E34, ale żeby w E39? Niech mnie ktoś naprostuje. Poza tym za bardzo się błyszczy jak na ~100k km :mrgreen: U mnie jest 125, a prawie w ogóle nie jest wytarta, a pewnie robotnik na budowie nie jeździł nią, co ma odciski na łapach? ;)

 

Auto ogólnie ładne, zadbane, aż za ładne :) Ale z tym radiem to faktycznie zmaściłeś :mad2:

 

Zresztą nie słuchaj mnie, masz auto i ciesz się nim, niech Ci długo służy. A gadam tak dlatego, że do swojej musiałem włożyć 12k zł, żeby jeździła jak należy. Gebels zrobił 115k km i jak trza było pewne elementy wymienić to opchnął ją :mad2:

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich bzdur jakie nawypisywał użytkownik Dajan na tym forum jeszcze nie czytałem. Klasyczna sytuacja: "w d...ie był, g...o widział". Szkoda, bo to dołuje jakość forum...

 

Wojtek, piękna BMW, też zawsze chciałem mieć jasną skórę. Tylko ta niemultimedialna kierownica psuje efekt. Noi szkoda, że nie wybrałeś diesla, szóstka diesla w BMW to coś zupełnie innego, niż zwykły diesel ;)

 

pzdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodziotg77:

Tylko czemu ma nowe lampy ?? mam nadzieje ze nie bita.

Ja wymieniam lampy dla własnego widzimisie.Stac mnie na to i to robie.I wcale nie rozbilem samochodu.Ot taki kaprys.Najpierw tyl%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images12.fotosik.pl/26/a475d38ac89d6d55.jpg

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich bzdur jakie nawypisywał użytkownik Dajan na tym forum jeszcze nie czytałem. Klasyczna sytuacja: "w d...ie był, g...o widział". Szkoda, bo to dołuje jakość forum...

 

Wojtek, piękna BMW, też zawsze chciałem mieć jasną skórę. Tylko ta niemultimedialna kierownica psuje efekt. Noi szkoda, że nie wybrałeś diesla, szóstka diesla w BMW to coś zupełnie innego, niż zwykły diesel ;)

 

pzdr

JEZELI CHODZI O SILNIK KTORY JEST W OMEDZE TO FAKTYCZNIE ON MA APETYT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kierownica jest obszyta jakąś chałupniczą metodą, mam taką samą w swoim aucie i wygląda zupełnie inaczej, są dwa szwy ale nie po bokach tylko na dole

 

 

zgadzam sie ! kiera jest szyta nieorginalnie .

 

ALe nie bede tutaj juz dolowal wlasciciela.

 

Autko masz miodzio , dbaj o nie i kochaj

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie kręcioły ładowali do E39

 

Tak byly takie - fajnie ta beemka wyglada - czy to juz teraz ma jakies znaczenie czy ona ma 106 tys czy 250?? Juz jest jego i miejmy nadzieje ze dluuuugo nia pojezdzi bez zadnych komplikacji. A wiec lej paliwo chlopie i do przodu :P :P :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.