Skocz do zawartości

Mandat dla Dzidka!!! (zabójcy piątek :) )


Pavlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W telewizji trąbią na około, więc pewnie temat znacie, ale co tam, wrzucę na forum :mrgreen:

Otóż policja na podstawie wrzuconego do sieci filmu wlepiła mu mandat - 500 zł za tamowanie ruchu, itp. (dobrze, że taryfikatory nie uwzględniają poziomu głupoty, zadłużyłby się gościu :twisted: )

Tak więc sprawiedliwości stało się zadość, ale i tak nie wybaczę mu zbezczeszczenia auta :twisted2:

Pzdr!

nie ma starych BMW, są tylko zaniedbane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Haha wlasnie pokazywali go w wiadomosciach :lol: Mowili ze po numerach ustalili wlasciciela wiec chyba jednak Dzidek byl wlascicielem tego 535 a nie mechanikiem co naprawial to auto. I jeszcze mu prawko zabrali :lol: Niezly :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha wlasnie pokazywali go w wiadomosciach :lol: Mowili ze po numerach ustalili wlasciciela wiec chyba jednak Dzidek byl wlascicielem tego 535 a nie mechanikiem co naprawial to auto. I jeszcze mu prawko zabrali :lol: Niezly :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

 

Niekoniecznie, mogli dotrzeć do własciciela, a on pokazał, w którym ASO serwisował auto :)

 

Ale i tak :clap: dla policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, mogli dotrzeć do własciciela, a on pokazał, w którym ASO serwisował auto :)

 

Znam kogoś kto... zna Dzidka.

To było BMW Dzidka.

Podobno auto podczas pożaru miało taką temperaturę, że stopiły się monety leżące obok dźwigni zmiany biegów.

 

Co do mandatu to... nie lubię konfidentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mandatu to... nie lubię konfidentów.

Jeśli dobrze pamiętam parę miesięcy temu ukradli Ci E34. Może ktoś wiedział kto ukradł samochód i gdzie stoi, ale nie jest konfidentem i nie powie :duh:. Przecież ten dzidek to skończony debil, który psuje reputację marki BMW. Za donoszenie na takich jak on to powinni dawać nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam parę miesięcy temu ukradli Ci E34. Może ktoś wiedział kto ukradł samochód i gdzie stoi, ale nie jest konfidentem i nie powie :duh:.

 

Moim zdaniem to głupie porównanie. Kradzież to przestępstwo, jest ktoś poszkodowany, a jakim przestępstwem było palenie gumy na bocznej uliczce pomiędzy działkami?? W tym przypadku jedynie Dzidek został ofiarą własnej głupoty, tym bardziej, że nie było tu jakiegoś szczególnego zagrożenia dla ludzi postronnych. Donosicielstwo _w_takim_ przypadku jest dla mnie tylko oznaką pieniactwa...

 

Przecież ten dzidek to skończony debil, który psuje reputację marki BMW. Za donoszenie na takich jak on to powinni dawać nagrody.

 

Może ciężko ci to zrozumieć, ale w końcu BMW to tylko samochód. Kupił go i ma prawo zrobić sobie z nim to co chce. Tak samo ktoś kto ma pieniądze może kupić M6 i oklepać je młotkiem. Można to pochwalać lub nie, ale ogólnie to nic ci do tego.

Żeby nie było - nie pochwalam takiego zachowania, ale jak napisałem, jego auto, jego sprawa.

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jakim przestępstwem było palenie gumy na bocznej uliczce pomiędzy działkami??...

 

...Może ciężko ci to zrozumieć, ale w końcu BMW to tylko samochód. Kupił go i ma prawo zrobić sobie z nim to co chce. Tak samo ktoś kto ma pieniądze może kupić M6 i oklepać je młotkiem.

 

1. boczna czy glowna ale to jest droga publiczna, obowiazuja jednakowe zasady bezpiecznego poruszania sie. nie uznaje tlumaczenia ze "tam byl przeciez bardzo maly ruch"

 

2. uwazam ze na tym forum sa w wiekszosci ludzie szczegolnie dbajacy o swoje bmw, dla ktorych zrobienie rysy na blotniku jest przestepstwem a co dopiero zakatowanie auta. w tym przypadku mowienie "moje auto - moja sprawa, moge je zniszczyc" jest nie na miejscu.

 

przepraszam ze sie wtracilem ale kocham bmw - kazde, obojetnie jaki burak by nim nie jechal jest piekne. dla mnie zniszczenie takiego auta to przyklad skrajnej glupoty. dobrze ze goscia namierzyli, dobrze ze sa jeszcze myslacy "donosiciele", dobrze ze jest o tym glosno w mediach. moze nastepny dzidek sie zastanowi zanim zacznie popisywac sie na otwartym publicznym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykroczenie drogowe jak kazde inne, a wiec kara sie nalezala - i wyjdzmy wreszcie z przekonania, ze telefon na policje to odrazu donos - w krajach typu Szwajcaria zadzwonia nawet jak predkosc o 10 km/h na godzine przekroczysz i jest to trkatowane jako obywatelska powinnosc a nie donoszenie. A wracajac do Dzidka... jesli w taki sposob postepowal z tym BMW i byl tak bezmyslny to az strach pomyslec jaki byl jego styl jazdy na codzien...nie widzialem, ale domyslam sie, ze mogl jezdzic niebezpiecznie.

POZDRAWIAM!

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zrobil to jego prywatna sprawa bo to bylo jego BMW i kazdy moze z nim robic co chce, mysle ze dla dzidka wielka kara bylo to ze nie ma juz swojej 535, a co do mandatu moze i sie nalezal a moze i nie. nie nam to oceniac, a co do konfidentow to moje zdanie jest takie: najpierw pewnie ogladal i pokazywal znajomym dobrze sie bawiac a jak juz sie znudzil to wyslal na policje, bo tak to wlasnie z konfidentami jest

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mandatu moze i sie nalezal a moze i nie

 

Mandat się jak najbardziej należał bo to działo się na drodze publicznej. Gdyby facet spalił tą beemkę u siebie w ogrodzie to jego sprawa. Takie zachowanie na drodze powinno się skończyć nie mandatem, ale odebraniem prawa jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjdzmy wreszcie z przekonania, ze telefon na policje to odrazu donos - w krajach typu Szwajcaria zadzwonia nawet jak predkosc o 10 km/h na godzine przekroczysz i jest to trkatowane jako obywatelska powinnosc a nie donoszenie.

dokladnie, tylko tam juz dochodzi miejscami do paranoji, jak wrocisz z imprezy i trzsniesz drzwiami po czym za glosno spuscisz wode w kiblu to mozesz sie spodziewac mandatu za zaklocanie ciszy zanim zdazysz poczuc kaca :) choc np zakaz koszenia trawnikow w niedziele jest blogoslawienstwem, bo jak cie budzi kosiarka na kacu to kusi zeby czyms rzucic..

 

wracajac do dzidka:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-3785996532323568896&hl=pl

http://wydarzenia.wp.pl/kat,33326,wid,8605107,wiadomosc.html?ticaid=12b2b

http://www.kurier.szczecin.pl/?d=wiadomosci&id=100426

(ciekawe co to jest 'zwykly model' wg szczescinskiego kuriera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Dzidek jest ok :cool2: ,palił gumę i tyle a jak się fura zapaliła nawet nie przeklinał. Nikomu krzywdy nie zrobił a nawet inne samochody przepuszczał jak zawracał.

Mandat się należał ale zabranie prawka głupota w takim razie powinni też złodziejom samochodowym zabierać prawka jak złapią na gorącym,motocyklistom palącym gumę itd..

mnie nie przeszkadza ze to było BMW

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby facet spalił tą beemkę u siebie w ogrodzie to jego sprawa.

 

Nie do konca ;) - dostalby mandat za lamanie przepisow przeciwpozarowych ;). A co do 'donoszenia' - niezaleznie od tego, czy to sie komus podoba, czy nie, w wiekszosci krajow UE zanim koles zrobilby 3 kolka na ulicy, sasiad zadzwonilby po policje.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do dyskusji o donoszeniu i kto dzidka podkablował....

wiecie, że milicjanci też mają już internet.. w pracy, w domu! Pewnie część z nich już umie też czytać. A i niektórzy bmw mają... :mrgreen:

to tak w kwestii kto doniósł :mrgreen:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu krzywdy nie zrobił a nawet inne samochody przepuszczał jak zawracał.

 

Przykład kultury na drodze - jak palisz kapcie na środku to przepuszczaj inne samochody, żeby mogły sobie przejechać... :mrgreen: Jak już mówiłem, po co takiemu prawo jazdy? Żeby potem wpadł na pomysł zaciągnięcia ręcznego na drodze przy 180km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.