Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód, który tutaj wrzuciłeś na zdjęciach wydaję się prosty. Wyposażenie mogłoby być lepsze. Cena jak na 100% pewne auto z Niemiec jest korzystna, ale przecież i tam można kupić coś dobrego w rozsądnych pieniądzach. Jak sam już widziałeś większość ofert podobnych samochodów oscyluje tam w granicach 13000+ euro. Zdarzają się nawet przedlifty z 08r po 11,5-12,5k euro. Mimo wszystko może być to dobry samochód, ale też możesz się mocno zdziwić. Ostatnio na popularnym kanale na youtube, który prowadzą chłopaki zajmujący się profesjonalnie sprowadzaniem aut z Niemiec obejrzeli chyba ze 3 szroty znalezione przez klienta na mobile. Ostatecznie kupili za ponad 8000 euro 06r e91 85tyś nalatane. Jak chcesz się przejechać to ogarnij sobie do obejrzenia jak najwięcej samochodów, bo niestety rzadko kupuje się ten, po którego się jedzie. Tutaj piszą, że prywatny także może na turka nie utrafisz ;)

 

Na pewno w Polsce da się kupić auto taniej jak na zachodzie, ale trzeba mieć głowę na karku żeby nie utopić kasy. Do Niemiec jedziesz oglądać 3-4 auta i na 90% jedno z nich będzie OK i wracasz na kołach. Co prawda wyrzucasz kilka tyś więcej, ale oszczędzasz czas, nerwy i masz większą pewność co masz.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Blade wyczuwam że łezka ci się w oku kręci że jednak masz ich 4 a nie 6 ... przydałoby się co ? :wink:

Duki jak tylko masz środki to kupuj R6 bo potem będziesz sie bił z myślami i żałował a spalanie 1-2l mniej ci nie zrekompensuje przyjemności z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś miał do czynienia z komisem Moto Lucy z Przasnysza? -> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25237189

 

Możecie zerknąć na te auto? http://allegro.pl/bmw-320d-e90-163km-skory-bmw-professional-piekna-i5443831977.html

 

pozdrawiam

 

 

felga na 90% nie oryginalna nikt nie włożył by tego modelu do auta za 30tyś..

auto trochę gołe.

Nie licz na telefon raczej nie masz moduły bluetooth.

Poczytaj o tym silniku

 

Załatw Vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade wyczuwam że łezka ci się w oku kręci że jednak masz ich 4 a nie 6 ... przydałoby się co ? :wink:

Duki jak tylko masz środki to kupuj R6 bo potem będziesz sie bił z myślami i żałował a spalanie 1-2l mniej ci nie zrekompensuje przyjemności z jazdy

 

Vaporr łezka mi sie nie kręci bo moje e90 było przemyślanym zakupem. 3,0d nie przydało by mi się bo jeżdżę głównie po mieście. Dla mnie e90 z 3,0d jest za ciężka i prowadzi się już trochę inaczej. A mi wystarczy w e90 2,0d 185ps/420nm na tę chwilę. Następna będzie f30 320i 184 ps @ 220ps jak spadnie do poziomu 50-60 tyś :D

 

Głównie chodziło mi o awaryjność silników która nie tylko moim zdaniem jest taka sam między m47 i m57...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny dekor na desce, to nie jest czasem listwa progowa ? ciekawe co ktoś chciał tak nieudolnie zakryć, ogólnie auto zmęczone strasznie

 

 

widziałem ale przemilczałem bo może to cos na desce jest oryginalne...?

 

swoja droga bardzo dziwna wersja z dobrymi fotelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade a ja celuje w coś takiego:

 

zobacz filmik od 41sec jak to idzie i jaki ma przyjemny dźwięk :D

 

moja obecna ma niecałe 6s do 100 i 20s 0-200 a takie dłubnięte 335d ma analogiczne czasy 4,5s i 15s to już musi być petarda i megaprzyjemność z jazdy w trasie takim elastycznym autem na codzień nadal przy zachowaniu ekonomii. Osiągi przyspieszenie jak M3 a spalanie/ koszty zakupu/ części/ napraw prawie 2x mniejsze. Ten traktor to takie M3 dla ubogich i jeżdżących głównie w trasie, fajna sprawa :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320i-navi-light-package-ksiazka-serwisowa-ID6y4bhb.html#

 

Z tego co się orientuję jakiś już czas ten samochód stoi na tym portalu. Zna ktoś ? Oglądał ? Chłopak sprowadził na początku roku i już sprzedaje ... hmmm

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr przyjemny dźwięk to ma 335i :) . Jakby w BMW e90 było 2,0 turbo to bym wziął ale nie było :cry: . Niestety ani 335i ani 335d w f30 nie są w moim zasięgu a mieszkania nie sprzedam żeby kupić auto :lol: ...

 

Niech Ci wyśle skan książki serwisowej to sobie zweryfikujesz przebieg, jak będzie ok to na warsztat do sprawdzenia mechaniki i karoserii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

To mój pierwszy post tutaj. Pokrótce napiszę, że szukam BMW E90/E92. Max budżet 55tys. PLN (czy do tej ceny można dostać coś "sensownego" z max 2008 rocznika?). Nie chcę raczej silnika > 2L. Moje pierwsze 'poważniejsze' auto więc nie chcę kupować za więcej (koszty AC itp.)

 

Na tą chwilę trafiłem na http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-lift-idealny-stan-techniczny-bogate-wyposazenie-niskie-spalanie-ID6y6Rfl.html#cfb39c0a86

Auto przed sprowadzeniem było porysowane i właściciel wysłał mi zdjęcia:

http://oi57.tinypic.com/2zfqte9.jpg

http://oi58.tinypic.com/313ot47.jpg

http://oi57.tinypic.com/33w8ec4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320i-navi-light-package-ksiazka-serwisowa-ID6y4bhb.html#

 

Z tego co się orientuję jakiś już czas ten samochód stoi na tym portalu. Zna ktoś ? Oglądał ? Chłopak sprowadził na początku roku i już sprzedaje ... hmmm

 

Zastanawiałem się nad nią sprawdzałem nawet vin, ale w końcu padło na wyjazd do DE. Z tego co pamiętam to lakierowane miał błotnik, maskę i zderzak. Kolejny pechowiec, który trafił sarenkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochę sobie sam pomogłem ale dla zainteresowanych na przyszłość na tą chwilę udało mi się ustalić ze auto z ogłoszenia poniżej o którym już wcześniej wspominałem w wątku ma przebieg ponad 200 tyś na tą chwilą z dużym prawdopodobieństwem. Jutro jadę oglądać dam znać co i jak :).

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-nowy-rozrzad-bmw-zdunek-fv23-2-0-2-0-ID4oRgAB.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JachuVU najbardziej ciekawi mnie to, że sprowadził nie tak dawno i już sprzedaje. Słychać młody chłopak. Blacha jak dobrze zrobiona to posłuży. Coś chyba musi być innego na rzeczy !

 

@michał.bmw wygląda mi na samochód flotowy ale mogę się mylić. Przebieg na pewno będzie znacznie przekraczał 200 tyś km.

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

To mój pierwszy post tutaj. Pokrótce napiszę, że szukam BMW E90/E92. Max budżet 55tys. PLN (czy do tej ceny można dostać coś "sensownego" z max 2008 rocznika?). Nie chcę raczej silnika > 2L. Moje pierwsze 'poważniejsze' auto więc nie chcę kupować za więcej (koszty AC itp.)

 

Na tą chwilę trafiłem na http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-lift-idealny-stan-techniczny-bogate-wyposazenie-niskie-spalanie-ID6y6Rfl.html#cfb39c0a86

 

Daj vin, powiemy coś więcej ;) W przelot 120tyś chyba będzie ciężko uwierzyć, mimo zapewnień.

 

Słabo zrobiona, widać znaczną różnicę odcieni. Sprowadził z Belgii, więc poproś o car pass i tam będzie sporo napisane o historii tego samochodu. Niemcy w sylwestra wyprodukowali auto :mrgreen:

Edytowane przez Mariusz040

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

januszradek cena wskazuje że 120 tyś miał przejechane ale dawno temu... Zweryfikuj przebieg ale ha bym się spodziewał 200 tyś + co i tak jest dobrym zakupem jeżeli nie będzie po dużym dzwonku.

Sprzedawanie samochodu po paru miesiącach w 95% od zakupu sugeruje dwie rzeczy:

- auto mimo zapewnień sprzedawcy że jest "prywatną osobą" tak naprawdę jest ukrytym handlarzem :D i auto było ściągnięte na sprzedaż

- ewidentnie z autem jest coś nie tak i ktoś chce się pozbyć problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czy jest jakikolwiek sens ładowania się w N47 (177KM) ?

Przebieg realny 100-kilkanaście tyś km.

Gdybym zrobił rozrząd zgodnie z akcją serwisową, to bede mial z tym silnikiem spokoj, czy niekoniecznie?

 

Druga opcja to M57, ale tu już bym szedł w e61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci ten 2.0d kupuj 3.0d i bedziesz zadowolony!

Nie bedziesz sie martwil o rozrzad,turbo itd...

Pali nie duzo wiecej a chodzi zdecydowanie lepiej i co najwazniejsze jest bezawaryjny!

Ale w twoim przypadku pewnie nic nie kupisz skoro chcesz zeby sprzedajcy przyjechal do ciebie!

 

Jak ktos chce kupic to dzwoni, jedzie ogladac i ewentualnie kupuje a nie tylko na forum pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N47 trzeba martwić się o turbo itp ? co masz na myśli mówiąc itp ? Praktycznie jedyną wadą N47 jest rozrząd, czyli 2000 zł wydatku co 200 000 km. To takie straszne ? Błagam, to że auto jest marki premium, nie oznacza że jego zakup będzie jedynym koniecznym wydatkiem. 3.0 ma wyraźnie lepszą kulturę pracy i daję o wiele więcej frajdy z jazdy. Kup auto z przebiegiem 40-50 tys w premium selection, albo nówkę - to jedyne rozwiązanie jak nie chcesz ładować kasy przez dłuższy czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem ogólnie o 2.0d

150KM-pękające wały,

163KM-turbo

177KM-rozrząd

jak ktoś szuka bmw to chyba nie po to żeby przemieszczać się z punktu a do b tylko właśnie dla tej frajdy!

ale to moja subiektywna ocena!

 

Ps. ciekawe kto ci go zrobi za 2tys.zł!Ja bym raczej powiedział 4tys.zł lub wiecej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega pyta konkretnie o N47, więc nie rozumiem przykładów jego poprzedników ? Każdy na ty forum wie, że masz klapki na oczach w przypadku 2.0 vs 3.0 - takie twoje prawo i szanuje twoje zdanie ( sam chętnie poświęcił bym te 2l/100 km dla ok. 80 km więcej), ale nie wprowadzaj innych celowo w błąd.

 

Co do rozrządu, o ile doborze pamiętam, to kolega gorik79 ogarnia temat za 2000-2500 zł (Jeżeli coś pomieszałem to przepraszam) ale nawet gdybym miał raz na 200 000 km wydać te straszne 4 000 zł na nowy układ rozrządu - no problemo.

 

P.S. Wykrzyknik wystarczy napisać jeden, nie trzeba dwudziestu :)

Edytowane przez luki19921
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.