Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku była jedynie w myślach 3 litrowa jednostka, niestety nie w tym budżecie. W sumie chęć do kupna e90/e92 wzięła się stad, ze mój dobry kolega niedawno zakupił właśnie e90 w m pakiecie i wtedy już wiedziałem ze następne auto to będzie BMW, ale jednak wole coupé. Wstępnie jestem umówiony na następny tydzień w ASO, ah te ich terminy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I muszę powrócić z tematem zakupu/ASO. Otóż nie bardzo mogę się zgrać z ASO, sprzedawcą i moimi wolnymi dniami co do terminu oględzin, dlatego na ten moment myślę nad "najęciem" mechanika aby pomógł mi ocenić stan samochodu. Przebieg już sprawdziłem przez auto-records i się pokrywa z carpassem więc mogę być pewien co do niego, niestety nie było nic na temat ewentualnych przygód. Zastanawiam się nad bimmer-check, jak oceniacie ich usługi? Chyba że polecacie coś innego, samochód znajduje się w okolicach Wieruszowa, woj. Łódzkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś○ to nie tyle mechanika co jeszcze blacharza i kogoś od elektroniki :D

 


Już nieważne, mimo wstępnej rezerwacji sprzedający wczoraj wieczorem opylił samochód, z grzeczności mógł dać przynajmniej znać ale widać dzisiaj słowo jest warte tyle co nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nikt się nie obraża, doszedłem do pewnego słowa ze sprzedającym ze względu że kawałek do niego miałem, stało się jak stało i nie wydzwaniam do niego z pretensjami, powiedziałem że gdyby się coś zmieniło to niech mi da znać i tyle :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolega wyżej pisze ze w kwocie do 35k można ogarnąć dopiero 320i e90. Trochę się podenerwoalem bo myślałem ze w tym budżecie znajde już w dobrym stanie 325i albo 330i. Mógłby się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć? Chodzi o dobrze wyposażona sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolega wyżej pisze ze w kwocie do 35k można ogarnąć dopiero 320i e90. Trochę się podenerwoalem bo myślałem ze w tym budżecie znajde już w dobrym stanie 325i albo 330i. Mógłby się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć? Chodzi o dobrze wyposażona sztuke.

 

Kolega dobrze napisał. 320i z dobrym wyposażeniem i przebiegiem około 150k km wyjdzie 35k. 325i przy identycznych parametrach to cena 10k więcej. Sam za swoją 318i dałem dużo więcej :)

www.kancelariaturowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam.

Kolega wyżej pisze ze w kwocie do 35k można ogarnąć dopiero 320i e90. Trochę się podenerwoalem bo myślałem ze w tym budżecie znajde już w dobrym stanie 325i albo 330i. Mógłby się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć? Chodzi o dobrze wyposażona sztuke.

Jest to prawda. Najtańszym egzemplarzom za 20-25k będzie daleko do ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się zdziwiłem bo na naszych polskich portalach ogłoszeniowych kwota 35k raczej wygląda na te wyższa jeśli chodzi nawet o 330i. Oczywiście w wersji przed liftem.

Nasze portale ogłoszeniowe to siedlisko handlarzy i przekrętów. Jak chcesz mieć odniesienie do wartości samochodu a nie ulepa to patrz na ceny w Niemczech na auta od pierwszego właściciela, ewentualnie jak znajdziesz jakieś premium selection.

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Kolega jedzie poogląda kilka takich "perełek" straci trochę nerwów, czasu i kasy na paliwo to sam dojdzie do wniosku że to prawda co tu piszą. Jest też druga opcja, jedziesz kupujesz "okazję" i po kilku miesiącach wracasz na forum, zakładasz nowy temat z cyklu: "Pomocy! wymieniłem to, tamto wsadziłem już w auto kilka tysiaków a auto dalej się psuje". Ale masz po taniości full wypas skóra, "mpak" i obowiązkowo navi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny opis profilu polskiego kupującego bmw :D Nigdy nie mogę zajarzyć jak to jest, że Polak widząc samochód u polskiego handlarza za 25k zł i identyczny samochód u hansa za 40k zł, nie zastanawia się skąd się bierze różnica w cenie? :mrgreen: I tak od lat.
www.kancelariaturowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny opis profilu polskiego kupującego bmw :D Nigdy nie mogę zajarzyć jak to jest, że Polak widząc samochód u polskiego handlarza za 25k zł i identyczny samochód u hansa za 40k zł, nie zastanawia się skąd się bierze różnica w cenie? :mrgreen: I tak od lat.

Handlarz dla córki kupił ale ona chce automat to musi szybko sprzedać bo potrzebuje na mieszkanie :norty:

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Koledzy Ci napisali ile trzeba przygotować kasy na auto bo w tej cenie możesz kupić z mniejszym silnikiem. Ale i tak każde auto trzeba przed kupnem dobrze sprawdzić i przede wszystkim mieć świadomość wad danego modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny opis profilu polskiego kupującego bmw :D Nigdy nie mogę zajarzyć jak to jest, że Polak widząc samochód u polskiego handlarza za 25k zł i identyczny samochód u hansa za 40k zł, nie zastanawia się skąd się bierze różnica w cenie? :mrgreen: I tak od lat.

 

Nie inaczej :cool2: Używane auto to prawie zawsze koszty mniejsze lub większe. Kupowanie bez sprawdzania dokładnie auta przed zakupem to lekko mówiąc spore ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Kolega jedzie poogląda kilka takich "perełek" straci trochę nerwów, czasu i kasy na paliwo to sam dojdzie do wniosku że to prawda co tu piszą. Jest też druga opcja, jedziesz kupujesz "okazję" i po kilku miesiącach wracasz na forum, zakładasz nowy temat z cyklu: "Pomocy! wymieniłem to, tamto wsadziłem już w auto kilka tysiaków a auto dalej się psuje". Ale masz po taniości full wypas skóra, "mpak" i obowiązkowo navi...

 

a ja taki scenariusz czytałem jak gość pojechał po swój ideał do rodowitego niemca z nie małą kasa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.


Jestem na etapie kupna E92, oglądany był przez pana z bimmercheck. Mechanicznie bez zastrzeżeń, blacharsko do poprawek.. Ale to mnie bardzo nie martwi, bądź nie martwiło.. Właśnie dostałem historie pojazdu i przy przebiegu 175k w Niemczech, w 2015 roku odnotowano szkodę na 20000-30000 EUR, kwota dość potężna jak dla mnie. Jakieś pomysły co to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.