Skocz do zawartości

Wymiana żarówki H7 w Bixenonie Skrętnym


Milo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum więc na wstępie się chciałem przywitać. Mam problem z wymianą żarówki H7 zaznaczonej na czerwono na zdjęciu w BMW F11 Bixenon skrętny, lampy mam śćiągniąte z auta, a i tak jest się bardzo ciężko do tej żarówki dostać jest możliwość dojścia tylko od góry. Żarówkę Xenon D1S wymieniłem bez problemów i chciałem również przy okazji wymienić na jakieś lepsze te H7 obok. Wgl mam pytanie kiedy się te żarówki włączają ponieważ jak włączam światła mijania to tylko włączają się te D1S, a te H7 wgl się nie świecą. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

bmw lampa.jpg

Edytowane przez Milo_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ponta napisał(a):

W instrukcji od pojazdu masz napisane, która za co odpowiada. Jest też jak je wymienić.

Wymiana tej żarówki to jakieś Mission Impossible, jednak zostawiam ją ponieważ nie chce ryzykować wymiany, kto to wymyślił powinni mu samemu dawać to do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bixenony działają ci poprawnie. Co znaczy zmienić żarówki na lepsze? 

 

Edytowane przez Wioletta

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Wioletta napisał(a):

Witam! Bixenony działają ci poprawnie. Co znaczy zmienić żarówki na lepsze? 

 

Chciałem wymienić zwykłą żarówkę H7 na jakaś Osram Xenon effect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wymiana jest bardzo prosta, wystarczy zdjąć dekielek od góry i dostęp jest w miarę swobodny. Dokonywałem tego dwa razy testując LED-y, w żadnym wypadku nie sprawiało to problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jakubhab napisał(a):

Przecież wymiana jest bardzo prosta, wystarczy zdjąć dekielek od góry i dostęp jest w miarę swobodny. Dokonywałem tego dwa razy testując LED-y, w żadnym wypadku nie sprawiało to problemu.

To nie wiem bo trzeba popuścić jeszcze śrubki jakieś i trzeba mieć ręce jak chińczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Milo_PL napisał(a):

To nie wiem bo trzeba popuścić jeszcze śrubki jakieś i trzeba mieć ręce jak chińczyk...

Nic nie trzeba. Odkrecasz dekielek i masz dostep do zarowki. Po drugie myslisz, ze jak dasz "osram super xenon efekt blue laser premium " to polepszy Ci to widocznosc na boki podczas skretu? 

Daruj sobie jak nie masz spalonej zarowki i bledu.

b72b536e244610f0med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.03.2024 o 14:52, KL4K50N napisał(a):

Nic nie trzeba. Odkrecasz dekielek i masz dostep do zarowki. Po drugie myslisz, ze jak dasz "osram super xenon efekt blue laser premium " to polepszy Ci to widocznosc na boki podczas skretu? 

Daruj sobie jak nie masz spalonej zarowki i bledu.

Już udało mi się wymienić. Bardziej mi chodziło o kolor światła bo nie pasował do koloru żarówki Osram Xenon D1S, a one świecą na prawdę super polecam, jest duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na które wymieniłeś? możesz podesłać zdjęcie z efektem po wymianie?

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.