Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może już było na tym forum ....nie wiedziałem gdzie tą wieś włożyć (z góry przepraszam adminów)

 

http://shokerspm.wrzuta.pl/audio/dSav345hX1/harmonia_slowa_-_bialo-niebieskie_smiglo_bmw_ft._ro-car

 

wstyd słuchać, ale posłuchajcie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może już było na tym forum ....nie wiedziałem gdzie tą wieś włożyć (z góry przepraszam adminów)

 

http://shokerspm.wrzuta.pl/audio/dSav345hX1/harmonia_slowa_-_bialo-niebieskie_smiglo_bmw_ft._ro-car

 

wstyd słuchać, ale posłuchajcie :roll:

 

 

Powiem tylko I`am Sorry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet dokonał dwóch profanacji

1. samochodu

2. języka polskiego

każdemu sie zdarzy , ale chyba nie w takim stopniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bardzo tylko rozumiem co autor miał na myśli, tzn. że do tego samochodu nie da rady się dostać od zewnątrz?? :) Czy to jakiś podtekst dla ludzi którzy chcieli by być gdzieś podwiezieni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bardzo tylko rozumiem co autor miał na myśli, tzn. że do tego samochodu nie da rady się dostać od zewnątrz?? :) Czy to jakiś podtekst dla ludzi którzy chcieli by być gdzieś podwiezieni? :)

 

 

Odpowiedz jest prosta jak na moje oko to poprostu byl nagly atak spawacza :P hehehhh

 

ALe tak na powaznie przez takich debili wyrabia sie negatywna opinia o Tak swietnej marce jaka jest niewatpliwie BMW.Pozniej gadaja jakie to wiesniaki jezdza BM'kami nie wiem czemu Polska wiocha upodobala sobie BMW (oczywiscie mam tu na mysli upodobanie do wszelkiego rodzaju przerobek typu najtansze ledy z marketu i plugi zamiast zderzakow) Smutne to ale prawdziwe..........Wolal by ten debil amortyzatory nowe kupic albo opone dobra a nie tak mscic sie na wlasnym aucie

(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie za tanio to cudeńko?

 

http://www.allegro.pl/item522037200_bmw_540i_m_pakiet_lift_lifting_2001_540_navi.html

 

czy to ktoś od nas z forum? albo ktoś zna to auto?

540 w cenie 520?

:jawdrop:

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie odpowiedni dział, sorki tylko chciałem spytac czy nie za tanio jak na 540?

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item511007627_oryginalny_kubek_bmw_na_kawe_nowy.html

 

Polecam przeczytac do czego nadaje sie ten kubek

 

mógł jeszcze dopisać jakie ma wyposażenie:

ASR

ABS

ESP

EBD

CHWDP

kolorowe dzwonki i polifoniczny wyświetlacz a przy zakupie dostajesz 100pkt do życia 50 do uzbrojenia i 25 minut do heyah i na stacjonarne. :)

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.