Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2829069

 

Ehhh te V6stki w Beemkach :) Fura bezwypadkowa a popatrzcie na zdjęcie przodu jak maska z lewej strony ładnie leży, no i ta osłona na pasie przodu pod maską rewelacyjnie sklejona i oryginalne blaszki na reflektorach zapewne BOSCHA lub ZKW :) nie wspominając o nowym grillu :)

 

Ale i tak co to sie stało, że nie ma magicznego 140 000 km na liczniku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja np. mam dysgrafie (nawet mature pisalem na kompie) i jakos nie uwazam sie za debila :wink: . Lepiej nie wydawac katygorycznych sądów jak sie niema pojecia o sprawie...

 

Nie chodzi o debilizm, bo to zupełnie inna sprawa. Jednak zauważ, że 5 lat temu, a 10 lat to już zupełnie nie było "dys...". Jak ktoś nie umiał, to tak długo powtarzał klasę, aż się "naumiał" albo skończył 18 lat. Myślę, że teraz jest zbyt wiele pobłażliwości. Szkoła podstawowa, jak sama nazwa wskazuje daje wiedzę podstawową i KAŻDY powienien ją przyswoić. Są tam podstawy matematyki i na przykład pisowni. Nikt nie każe humaniście znać zakresu matematyki z poziomu studiów, ale wiedza podstawowa... nie przeginajmy. Dla mnie tak samo jest z PODSTAWAMI interpunkcji, gramatyki i ortografii... mimo, że jestem po studiach technicznych.

 

Odnośnie ogłoszeń... dla mnie nadal V6 to przebój!!! Ma łoś auto, ma zdjęcie silnika i nadal twierdzi, że to V6 :mad2:

 

Ponadto... głosujmy, kto dałby pozwolenie na wejście dwóch lasek na dach swojego auta (bez względu na urodę, nie ważne, czy w butach, czy bez, czy lambo-doors, czy bez) ???

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam dysgrafie (nawet mature pisalem na kompie) i jakos nie uwazam sie za debila :wink: . Lepiej nie wydawac katygorycznych sądów jak sie niema pojecia o sprawie...

 

Nie chodzi o debilizm, bo to zupełnie inna sprawa. Jednak zauważ, że 5 lat temu, a 10 lat to już zupełnie nie było "dys...". Jak ktoś nie umiał, to tak długo powtarzał klasę, aż się "naumiał" albo skończył 18 lat. Myślę, że teraz jest zbyt wiele pobłażliwości. Szkoła podstawowa, jak sama nazwa wskazuje daje wiedzę podstawową i KAŻDY powienien ją przyswoić. Są tam podstawy matematyki i na przykład pisowni. Nikt nie każe humaniście znać zakresu matematyki z poziomu studiów, ale wiedza podstawowa... nie przeginajmy. Dla mnie tak samo jest z PODSTAWAMI interpunkcji, gramatyki i ortografii... mimo, że jestem po studiach technicznych.

No z tym 10 lat to nie zgodzil bym sie bo wlasnie jakies 10 lat temu bylem z tym u pedagoga,psychologa i dostalem zaswiadczenie. Czy myslisz ze zostawianie dziecka z takim problem choc by bylo zdolne i moglo spokojnie konczyc studia w podstawowoce zeby sie nauczylo? To ja zamiast konczyc studia bym teraz albo kopal doly, albo byl na garnuszku panstwa czyli m.in Ciebie :wink:. Samochody BMW to bym tylko znal z ulic i TV . To juz predzej z tych z matura od Giertycha bym zostawil rok w szkole sredniej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
http://otomoto.wp.pl/index.php?sect=show&id=C2826701 kolejny rodzynek w idealnym stanie.

 

Dobre hehehe... silnik wbity ale stan idealny hahahah... :twisted2:.

 

Co poniektórzy to się chyba wogóle nie zasatnawiają co wypisują :duh:.

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek316 napisał:

http://otomoto.wp.pl/index.php?sect=show&id=C2826701 kolejny rodzynek w idealnym stanie.

 

Hehe, bo Wy tego nie rozumiecie. To nie jest skierowane do Was/Nas. To jest skierowane do znanych w całej Europie blacharzy-artystów z Polski. :D W ich środowisku takie auto określane jest mianem - "igła".

 

A my szarzy ludzie nie potrafimy tego pojąć. To jest jak z fizyką kwantową, nie jesteś na uczelni technicznej to nie wiesz o co chodzi.

Tylko, że w tym przypadku trzeba mieć doktorat z klepania młotem. :)

"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest ten sam egzemplarz który wcześniej był błękitnego/niebieskiego koloru? Bo coś mi się wierzyć nie chce że jakiś 2 baran przerobił tak E32

 

Obawiam sie, ze tak - jest to kolejny.

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img166.imageshack.us/img166/4678/c13213531on1.jpg

 

Inne wnerze, felgi i "uformowanie" tylniej klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item201105472_s_u_p_e_r_o_k_a_z_j_a_bmw_e39_535i_v8_.html

 

Oczywiscie M-Pakiet. Teraz juz chyba kazda e39 na allegro ma m-pakiet :duh:

 

Ten tylny zderzak/dokładka to chyba raczej pochodzi z wieś-pakietu. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.