Skocz do zawartości

RABATY


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
14 minut temu, 0michal0 napisał(a):

Tydzień temu na g30 520xd wchodząc pierwszy raz do nowego salonu dostałem oferte z rabatem 22%, nikt mnie tam nie znał. Było lepiej wyposażone niż mi potrzeba, jednak wolę nowy model.

No i właśnie to jedna z tych sytuacji, gdy próbują wypchnąć coś zalegającego na placu. W dodatku już nieprodukowany model i pewnie w podstawowej wersji (zwłaszcza silnikowej). Wielu chętnych pewnie w tej chwili na taki produkt nie ma, bo ci co mieli kupić już dawno kupili, a ci co nie kupili wolą poczekać na nową generację. Gdy nie jest to coś unikatowego, skusić do starszej generacji lub rocznika może chyba tylko wysoki rabat, bo u wielu klientów CCC. I cała tajemnica tego rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piątka z adaptacyjnymi ledami, systemami asystującymi, dostepem komfortowym z xdriv'em w białym kolorze z pakietem czerni, itp. w cenie ok 230k brutto to towar zalegający... gdy z 2020 roku kosztuja ok 200k. Nowa generacja w takiej opcji to minimum + 100k - połowę auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
5 godzin temu, 0michal0 napisał(a):

Nie wiem czy piątka z adaptacyjnymi ledami, systemami asystującymi, dostepem komfortowym z xdriv'em w białym kolorze z pakietem czerni, itp. w cenie ok 230k brutto to towar zalegający... gdy z 2020 roku kosztuja ok 200k. Nowa generacja w takiej opcji to minimum + 100k - połowę auta.

Dlatego o tym pisalem... Zapewne bys polozyl kase na stol i daliby 25% 🙂 😁 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy rabat z jakim kupiłem nowe BMW to: z placu 28%, do produkcji 18% (raz to był nawet wchodzący model), najgorszy wynik to 6%.

Na przestrzeni lat już kilka razy mogłem kupić serię 7 z 32% upustem z placu, ale nigdy się nie zdecydowałem.

Wszystko zależy od sytuacji u producenta/dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
4 godziny temu, klakierek napisał(a):

Największy rabat z jakim kupiłem nowe BMW to: z placu 28%, do produkcji 18% (raz to był nawet wchodzący model), najgorszy wynik to 6%.

Na przestrzeni lat już kilka razy mogłem kupić serię 7 z 32% upustem z placu, ale nigdy się nie zdecydowałem.

Wszystko zależy od sytuacji u producenta/dealera.

To na co dostałeś tylko 6% ?? masakra 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
6 godzin temu, klakierek napisał(a):

6% na i4 zaraz przed serią podwyżek, to argumentów nie miałem.

 

Nie interesuje sie elektrykami i daj Boze nie bede mial widzialem ich sens w 2012 majac tesle w Norwegii wszystko za free superchargery itd ale u nas poki nie trzeba nie kupie. 

Chyba na elektryki sa najnizsze rabaty? 

 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Aktualnie BMW premiuje napęd na tylną oś - 18 % rabatu ale bez promocyjnego leasingu.

Na napęd 4x4 na start 9 % plus promocyjny leasing około 104 %

Ciekawe czy to jest max czy coś można jeszcze ugrać ?

Jak na nowy model te 18 % wydaje się ok , czyżby przestrzelili z cenami wyjściowymi i 5 sprzedają się 

słabo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.