Skocz do zawartości

Co dziś kupiliście dla swojego BMW?


47

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Oto wątek który może podpowiedzieć co ciekawego możemy zakupić aby nasze fury były jeszcze fajniejsze i sprawiały więcej radości.


Uwaga uczestnicząc w tym wątku łatwo może być pozbyć się zawartości portfela.


Ja zacznę - dziś dokupiłem service inclusive za 680pln co przedłuży go do 7lat/100kkm.


Wrzucajcie swoje pomysły / zakupy...

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i polecam ładowarkę indukcyjną montowaną do kratki nawiewu (koszt około 180 zł). Ładowarka jest dobrej mocy i dzięki stałemu chłodzeniu z nawiewu ładuje się pomimo jednocześnie youtuba, map, yanosika i aplikacji etoll. Ładowarka trzyma się bardzo solidnie do kratki i jest bardzo wygodna w użytkowaniu.


Druga rzecz to pilot do bramy garażowej - rozebrałem elektronikę i na wymiar na drukarce 3D kolega wyrzeźbił mi nową obudowę która idealnie pasuje w jedną wnękę w aucie, dzięki temu pilot jest niewidoczny, posiada jeden przycisk i wygodnie mi się go używa. Koszt pilota 60 zł.


Trzecia rzecz - specjalna na wymiar zrobiona ochronna "narzuta" na zderzak i próg załadunkowy. Na wymiar zrobione pętelki z materiału pozwalają ją ukryć, zwijać i rozwijać w razie potrzeby - koszt 13 złotych u krawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i polecam ładowarkę indukcyjną montowaną do kratki nawiewu (koszt około 180 zł). Ładowarka jest dobrej mocy i dzięki stałemu chłodzeniu z nawiewu ładuje się pomimo jednocześnie youtuba, map, yanosika i aplikacji etoll. Ładowarka trzyma się bardzo solidnie do kratki i jest bardzo wygodna w użytkowaniu.


Druga rzecz to pilot do bramy garażowej - rozebrałem elektronikę i na wymiar na drukarce 3D kolega wyrzeźbił mi nową obudowę która idealnie pasuje w jedną wnękę w aucie, dzięki temu pilot jest niewidoczny, posiada jeden przycisk i wygodnie mi się go używa. Koszt pilota 60 zł.


Trzecia rzecz - specjalna na wymiar zrobiona ochronna "narzuta" na zderzak i próg załadunkowy. Na wymiar zrobione pętelki z materiału pozwalają ją ukryć, zwijać i rozwijać w razie potrzeby - koszt 13 złotych u krawca.

 

Jeszcze tylko przydałyby się linki i byłoby wspaniale :P


Swoją drogą bardzo fajny temat. Narazie pusty ale mam nadzieję że się zapełni.


Ja nie mam specjalnych protipów oprócz jednego na który trafiłem gdzieś daleko w innym temacie kolegi z forum ( nie pamiętam nicku ):


- zamiana brzydkich, plastikowych listew montowanych fabrycznie na listwy obszyte skórą - pasują np. z G22 / G23

można kupić cały tunel i wymontować lub kupić osobno listwy - koszt 200-500 zł

Przykładowa oferta: https://allegro.pl/oferta/bmw-3-g20-g21-prawa-listwa-tunelu-srodkowego-skora-12254857978

Screenshot-2022-08-09-at-19-02-38.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata do bagażnika.

Z aso. Przepłacona ale jakoś wyglada. Mniej piachu się sypie na dywany.

 

A do mnie dzisiaj przyszła taka mata: https://allegro.pl/oferta/mata-bagaznika-gumowa-bmw-3-g20-sedan-od-2018-12422497520

I jest całkiem ok, powiedziałbym, że prawie idealnie. Rogi w tylnej części da się je lekko wgnieść, ale jak na 30% ceny oryginalnej maty to jest bardzo ok.


W zeszłym tygodniu kupiłem oryginalne dywaniki gumowe i nie zrobiły na mnie na tyle dobrego wrażenia, żeby zdecydować się na dopłate do oryginalnej maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i polecam ładowarkę indukcyjną montowaną do kratki nawiewu (koszt około 180 zł). Ładowarka jest dobrej mocy i dzięki stałemu chłodzeniu z nawiewu ładuje się pomimo jednocześnie youtuba, map, yanosika i aplikacji etoll. Ładowarka trzyma się bardzo solidnie do kratki i jest bardzo wygodna w użytkowaniu.


Druga rzecz to pilot do bramy garażowej - rozebrałem elektronikę i na wymiar na drukarce 3D kolega wyrzeźbił mi nową obudowę która idealnie pasuje w jedną wnękę w aucie, dzięki temu pilot jest niewidoczny, posiada jeden przycisk i wygodnie mi się go używa. Koszt pilota 60 zł.


Trzecia rzecz - specjalna na wymiar zrobiona ochronna "narzuta" na zderzak i próg załadunkowy. Na wymiar zrobione pętelki z materiału pozwalają ją ukryć, zwijać i rozwijać w razie potrzeby - koszt 13 złotych u krawca.

 

Jeszcze tylko przydałyby się linki i byłoby wspaniale :P


Swoją drogą bardzo fajny temat. Narazie pusty ale mam nadzieję że się zapełni.


Ja nie mam specjalnych protipów oprócz jednego na który trafiłem gdzieś daleko w innym temacie kolegi z forum ( nie pamiętam nicku ):


- zamiana brzydkich, plastikowych listew montowanych fabrycznie na listwy obszyte skórą - pasują np. z G22 / G23

można kupić cały tunel i wymontować lub kupić osobno listwy - koszt 200-500 zł

Przykładowa oferta: https://allegro.pl/oferta/bmw-3-g20-g21-prawa-listwa-tunelu-srodkowego-skora-12254857978

Screenshot-2022-08-09-at-19-02-38.png

 

mam gumy do mocowania bagażu, ale to z poprzedniego auta i zapomniałem o nich ale oczywiście są bardzo przydatne do mocowania bagażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


A jak montowane są te dywaniki?, bo kupiłem jakiś zamiennik i wkurza mnie że ciągle się na tych zasranych rzepach odkleja. Nie wiem jak w oryginalnych czy rzepy trzymają porządnie ale na chwilę obecną stwierdzam że to rozwiązanie jest tandetne. Dotychczas w autach miałem stopery i nigdy nie maiłem z dywanikami problemu żeby się przemieszczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


A jak montowane są te dywaniki?, bo kupiłem jakiś zamiennik i wkurza mnie że ciągle się na tych zasranych rzepach odkleja. Nie wiem jak w oryginalnych czy rzepy trzymają porządnie ale na chwilę obecną stwierdzam że to rozwiązanie jest tandetne. Dotychczas w autach miałem stopery i nigdy nie maiłem z dywanikami problemu żeby się przemieszczały.

 


Hej,

Mają takie wypustki od spodu - widać na zdjęciach z aukcji.

Dodatkowo w zestawie są piny z rzepami i same rzepy od spodu.

Ja poprostu polozylem na welurach j jest ok.


Jak chcesz mogę jakos bardziej szczegółowo sprawdzić temat tych rzepów bo sam nie użyłem więc tylko poglądowo przedstawiłem.

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


A jak montowane są te dywaniki?, bo kupiłem jakiś zamiennik i wkurza mnie że ciągle się na tych zasranych rzepach odkleja. Nie wiem jak w oryginalnych czy rzepy trzymają porządnie ale na chwilę obecną stwierdzam że to rozwiązanie jest tandetne. Dotychczas w autach miałem stopery i nigdy nie maiłem z dywanikami problemu żeby się przemieszczały.

 


Hej,

Mają takie wypustki od spodu - widać na zdjęciach z aukcji.

Dodatkowo w zestawie są piny z rzepami i same rzepy od spodu.

Ja poprostu polozylem na welurach j jest ok.


Jak chcesz mogę jakos bardziej szczegółowo sprawdzić temat tych rzepów bo sam nie użyłem więc tylko poglądowo przedstawiłem.

 

Hej dzieki za informację. wypustki widziałem ale jakby dało radę zrobić zdjęcie dodatkowo jeszcze tych rzep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej dzieki za informację. wypustki widziałem ale jakby dało radę zrobić zdjęcie dodatkowo jeszcze tych rzep.

 

jest lepiej niz myslalem, otoz dywanik kierowcy ma rzepy na stale wmonotwana pod spodem, ktore pasuja idealnie do tych fabrycznych w podlodze G20.

Dodatkowo sa tez 2 sztuki zapasowych rzepow ktore mozna wymienic w podlodze.

Wszystko ponizej na zdjeciach


HHFR8I1GRtcMvOqwxvhQwow1_n2Gjop9S33H0hIBozzyFMvb4T0eOEfL0bX6nHDJqlp0y2Ji__j85Lg2806RsVVSndZO-ugmzQbJJ5Mpj5pXin5ADeyJYA3xbjNBW6I-X0Tzt0QewUFCRbsZ0tHwnRRLx9ktaPXLEopyXsi_VIp43WSLJYWdIy5FL0indcjAF-MPZ9RR4Dq0NlRY3m_T_Fv7GT4zH-SypGfLi2qeWbX0qmhmX-ehP5XzAEL3HcFicfj2W8eQMkkqPgYtmFeNK8y5XwKjFfhAA5EPYMmc7zbvB5BDIxfd18DiSzy5575WPq0ZZE06hdWtH8790JLMfieQJ1ka6cSulCpUvypBwzmL9PQB8N8oKICnHoJ6wKaSOGbvXv_lPGUI_iR2v-26ejOCwjWzaXRkrZsqcA3zH6b36Th3G9aM_z0elBTApjCUnxulgeLwLbHBFN8MpXlFUBv8JDk2xqdPAp5T87vRLnzp0xc8WuCFEDkAf8_r40WEKk9L_X5PTkHz7sifPnIC8CtSNfl0y0es6Ssged0dRrQwLfHL5y4NpUPZY2k_tR9p0LAfH3u-kt1NN7-pLFXsIhafGwBm5HMZC-_uCTCti2WGKRrGia-54o-k_KXV3w9x5o-cKXn4f5SQqVGaf93rk2L7fZH8CJ4zvtaa-TRzT65Gd437LvAiphj5i90tPmPPLzfqDTlh_eyZBjxD8wdc_ywAerO92lJaF9VvTJfLuTTelnP8VURgQ7HbLQNTP1c=w721-h961-no?authuser=0


gQ7mZwl7OflVGLVzshHchvFofckxdaDp5UNymMekZAMcAT6zzTIT5mqJ-bIZDKfserdaXFvVeRwqll5fGAYi54reO0Gi83ehmT9cnLX6culLZCxK5nX3v7Eeld8gqeJMYnlNCpRi42KBktRseXIfYHe6zFC0W4oOjmwYvfrcIPPQhYdSkk7a1NUUTzJiJRQxr_GvWkq-Rh3SLUA3ooP_2cgLB_raiKiwVw46I_-et0iXGP-Yqir3vM3P3CGm5I7s1Gph1xFWBvgrAAl2AbikJpMBoSk_HFUzG0SAaL0YlK4k8A9y8ku8sYc1AsuqK9IjBthchn5mxYDxGBDKCE3tJ__Y26Lzgk_L7XGA2DGCaEWDv-bs7yytSEJub3bSWywkERnhbfy9bzikIsSTQO1cyqbgPsox_qV-erc_kgXvYoFU0HfzP9fyBE3LZFKmhFECy0MX_zyEJECZ36iW8RRy0IBj4xgqcJelCmculfWU4BTGhqeMa0upGT-QGT41nJM9ZnJBJhm2lySc-80fCJPqGaT8_33XVYx6pxcf3lqKA011WLyZIzYzF4TuATrGpHKcX-VF58uOodpMWz1yXVmduGEPg1RIIPv_o9hAzErwZTl6t2VzOf7zK-SBxCneSh3InR3vUEBgG44GnIs_LDXgYhc1H0A7ECd8t6CedVrUVYPMeUZiULrg7alg0B_uxUlATXxxg42-Cxzpi4uHVu0Psf2lHtEaCdfzACAZAZurROmCjYOuqL4dfWxYdUlDCHQ=w721-h961-no?authuser=0


zmeL0i38HsrtW734QnOWkjuSh8m7GMa23hphuVq5d_M8Aqentpx2yjMjU4QggoN3Ae_l65n_XH_7GDvimuRUnicsOGBYBmG-aLlzfnCtbrcx8yYuNhTuB2uhvgqZDydrwcHpqIy962dJOpbtCGkre3GRjP7AxbKZoap-p818mf7N0MkMgwvOYbcYfbtT01ZVacgqXFzqJgtiVyVAa8WBbfGvmaO7AqpIL_MNBUOGXbliPk7Vy35lM9Qqh6yLEE6lSfxghe60zJBONwwf_7du2XKAXlmlHd52v7jdgYRrrt8gavwmq8YtHpObFJ_SkTa4TDsW75i4yi77kkfITdjvUJxcVbUxHnU6jZXE2UVpKR7jkdZuc5qIESGkDoXaLv3uOShuzdr5xRgAkJqgAIcBES9v_WDFUOHIYpNPiLF1t0_Dvx2akAzeenGACRK4j9u4oujJK7NoEzJfYh7CakWLuB06t8Y6J_udtQevQ0tvGBCBhTieDRYEbMgn1LC3550du0MR2J0Jinl_Hp2kSQoFcf5763gk93Eyo-pwNfdFWC1s9BIDbo9Sk4IoxRPFUNLjFLp8cjJwVfnjqGTbCW0CWCoRipBRE6TW0BAOpXTsJQfnCJf4ZW9RWH2C-7CJYzL2_CmtMs9M3xBOezUD_AKA26WOa97gHagysprxUlRDcmNYSeKwghhB9bkbKwD1yATCZsuyYFYCG9jqb1sNnc-PaRP4CPzpK6NBj9HdMiMZbiuYb0IAiH3txjGV2bMl9Us=w721-h961-no?authuser=0

Edytowane przez 47

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej dzieki za informację. wypustki widziałem ale jakby dało radę zrobić zdjęcie dodatkowo jeszcze tych rzep.

 

jest lepiej niz myslalem, otoz dywanik kierowcy ma rzepy na stale wmonotwana pod spodem, ktore pasuja idealnie do tych fabrycznych w podlodze G20.

Dodatkowo sa tez 2 sztuki zapasowych rzepow ktore mozna wymienic w podlodze.

Wszystko ponizej na zdjeciach

 

 

Ja przynajmniej nie widzę tych zdjęć, sprawdź czy dobrze podpiąłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej,

Oto wątek który może podpowiedzieć co ciekawego możemy zakupić aby nasze fury były jeszcze fajniejsze i sprawiały więcej radości.


Uwaga uczestnicząc w tym wątku łatwo może być pozbyć się zawartości portfela.


Ja zacznę - dziś dokupiłem service inclusive za 680pln co przedłuży go do 7lat/100kkm.


Wrzucajcie swoje pomysły / zakupy...

Gdzie zakupiłeś pakiet za 680 PLN ? U mnie w aplikacji My BMW podaje cenę 1670 PLN na 3 lata/40 tys lub za 3650 PLN na 5 lat / 60 tys,. itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Oto wątek który może podpowiedzieć co ciekawego możemy zakupić aby nasze fury były jeszcze fajniejsze i sprawiały więcej radości.


Uwaga uczestnicząc w tym wątku łatwo może być pozbyć się zawartości portfela.


Ja zacznę - dziś dokupiłem service inclusive za 680pln co przedłuży go do 7lat/100kkm.


Wrzucajcie swoje pomysły / zakupy...

Gdzie zakupiłeś pakiet za 680 PLN ? U mnie w aplikacji My BMW podaje cenę 1670 PLN na 3 lata/40 tys lub za 3650 PLN na 5 lat / 60 tys,. itd ?

 

Taką ofertę dostałem od ASO , zresztą to samo pokazywało na BMW connect. Może dlatego że poprzedni był wykupiony na 3 lata i to była poprostu kontynuacja. Nie wiem

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.