Skocz do zawartości

m340i Dravit Gray - czyli marzenie zrealizowane


szakal1611

Rekomendowane odpowiedzi

Auto zamówione w listopadzie 2021, odebrane w ostatni piątek. Czas między wyprodukowaniem, a dotarciem auta do salony wyniósł 14 dni, a więc przyzwoicie jak na obecne standardy. I to wszystko co mam dobrego do powiedzenia na temat Inchcape w Poznaniu.


Konfiguracja pozbawiona niektórych, wg mnie zbędnych opcji, takich jak: head-up, podgrzewane fotele/kierownica czy elektrycznie zamykana klapa bagażnika. Zawiera za to:

-mój ulubiony kolor z palety BMW(wiem, że obecnie już nie tak egzotyczny ale mnie wciąż urzeka),

-obszycie deski rozdzielczej - wg mnie to obszycie to absolutne minimum w samochodzie tej klasy

-galwanizowane wykończenie elementów obsługi - opcja za zaledwie 500 zł, grzech tego nie wziąć

-fotele M obszyte koniakową naturalną skórą - chyba z tej opcji obok koloru jestem najbardziej zadowolony

-szyberdach - kapitalna sprawa. Myślałem że otwierany dach to tylko kwestia estetyczna, natomiast dzięki niemu przewiew w aucie jest bardzo przyjemny

-adaptacyjne LEDy z asystentem świateł

-do auta dorzuciłem oryginalny dyfuzor z karbonu i prawdę mówiąc - nie żałuję.

-drobnostka - zawory na wentyle z logiem szachownicy. To detal ale naprawdę polecam.


Auto z premedytacją pozostawione bez shadowline'a o rozszerzonym zakresie. Moim zdaniem bardzo zgrana kompozycja, która godzi sportowy charakter silnika z elegancją bryły tego samochodu.


Co do tego jak ten samochód jeździ - przebił wszystkie moje oczekiwania. Staram się nie przekraczać 3000 obrotów(instrukcja zaleca <4500) choć jest to wyjątkowo trudne w tym sportowym sedanie.


Z ciekawostek napisze, że auto brzmi lepiej niż sądziłem. Po rozgrzaniu potrafi zabulgotać przy redukcji albo trochę strzelić z wydechu. Nie jest to dźwięk rocznika 2020 ale jestem mile zaskoczony.


Całość <300000zł


AC z OC za kwotę 7500zł, myślę, że to rozsądna oferta zwłaszcza że pakiet jest bogaty. Chętnie podzielę się kontaktem, proszę pisać na priv.


Obecnie rozglądam się za jakimś studiem detailing w Łodzi lub okolicach. Gdyby ktoś miał coś do polecenia- chętnie posłucham

Edytowane przez szakal1611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn pięknej furki! ;D zapodajesz mu folię PPF czy nie? kurestfo drogie wciul. We Wro mi wycenił całe auto za 18450 zł brutto xD A za full front za 6765. Może się skuszę na sam przód. Obecne auto od kamieni mam trochę poharatane z przodu...


Edit: a ten przód nie ma większej japy niż tył? Czy tak na zdjęciu tylko wyszło? Widać że przednie koło ma większy prześwit niż tył. Gratisy do bagażnika w postaci kół zimowych Ci dali że du pa nisko czy co? xD

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn pięknej furki! ;D zapodajesz mu folię PPF czy nie? kurestfo drogie wciul. We Wro mi wycenił całe auto za 18450 zł brutto xD A za full front za 6765. Może się skuszę na sam przód. Obecne auto od kamieni mam trochę poharatane z przodu...xD

 

Użytkuje PPF full front trzeci rok na ciemnym lakierze (carbon) i uważam, że folia "must have" i zdecydowanie nie ceramika, która w żaden sposób nie ochroni samochód od odprysków, piaskowania ...a czasami jak przytrzesz lekko samochód to i może folia ochroni lakier .. polecam jeszcze w foli wykonać ranty drzwi, progi, lusterka i piano jeśli jest .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn pięknej furki! ;D zapodajesz mu folię PPF czy nie? kurestfo drogie wciul. We Wro mi wycenił całe auto za 18450 zł brutto xD A za full front za 6765. Może się skuszę na sam przód. Obecne auto od kamieni mam trochę poharatane z przodu...


Edit: a ten przód nie ma większej japy niż tył? Czy tak na zdjęciu tylko wyszło? Widać że przednie koło ma większy prześwit niż tył. Gratisy do bagażnika w postaci kół zimowych Ci dali że du pa nisko czy co? xD

 

Pisz do mnie na priv, oddaje do kolegi do Wrocławia własnie i ceramike i ppf zrobi mi za ok.6k. Dla ciebie oferta nie bedzie az tak korzystna ale na pewno połowe tego co zaśpiewali powyżej



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra kolorek i zacny silnik, na moje potrzeby zmieniłbym sedana na kombi. Co do fotelów, dziwne że BMW nie oferuje ich wentylowanych (A4 ma taką opcję) bo to jest fajny bajer.

Pozdro

 

Niestety nie ma takiej opcji i faktycznie tyłek sie troche poci po dłuższej trasie ale poza tym wyglądają miodnie no i to tez nie była jakas mega droga opcja jak za taki efekt



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa konfiguracja. Elegancko,ale z pazurem. Brak shadowline jak najbardziej na plus. Podgrzewanie foteli to kwestia indywidualna. Znam o dziwo sporo osób które tego po prostu nie lubią.


Deska obszyta Eco czy naturalna skórą? Swoją drogą zabawne,że chcą dopłaty 2300 za skaj warty 50 zł. Obszycie individual to już inna bajka i mimo,że droga no to robi robotę aczkolwiek za 7000 to już można dodać opcje typowo przydatna jak np. Webasto a nie walor estetyczny,ale to już co kto potrzebuje. Ja bym brał naturalna bo tkaninami/materiałami zajmuje się zawodowo i żal tyłek ściska,że lądują Eco do aut... Deska to pół biedy,ale fotele... Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Auto piękne, mimo że bardzo podoba mi się shadow to u Ciebie pasuje idealnie jego brak.

Jeśli nie jeździsz w zimie to faktycznie ogrzewane fotele są zbędne, ja akurat chwale sobie choćby po nartach.

Dorzucił bym lasery, sam żałuję mimo że auto mam budżetowe.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo fajna konfiguracja. Ta kolorystyka plus fotele M, nie wspominając o silniku, robi robotę.

Fotele M są kapitalne zarówno w aspekcie wizualnym, jak i użytkowym.

Gratulacje i przyjemnego użytkowania auta :cool2:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny konfig wizualny! Ale jak to ludzie mogą się różnić upodobaniami. Ja nie wyobrażam już sobie zimy bez grzanej kierownicy, foteli to samo. Natomiast drugi raz w życiu bym nie wziął tej obszywanej deski rozdzielczej (w tym przypadku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny konfig wizualny! Ale jak to ludzie mogą się różnić upodobaniami. Ja nie wyobrażam już sobie zimy bez grzanej kierownicy, foteli to samo. Natomiast drugi raz w życiu bym nie wziął tej obszywanej deski rozdzielczej (w tym przypadku).

 

Kurcze, prawde mówiąc ta deska bardzo mi się podoba. Nie jest to może natural ale w moim odczuciu wyglada o niebo lepiej niż ten golas z podstawy. Jest to tez jeden z powodow dla ktorego ciesze sie z wersji preLCI



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.