Skocz do zawartości

serwis olejowy


PAVKO

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkowników,którzy wymieniali olej po kilku tysiącach i później co ok 15 tysięcy między serwisami planowanymi serwisowo. Czytałem w dziale G tyle że serii 3 o tych serwisach i cenowo wyglądało przyzwoicie.Dostałem odpowiedź z serwisu w Lublinie i kosztuje on 1400zł z ich częściami. Ile płaciliście za swoje wymiany i czy sami kupowaliście olej i filtr czy nie warto kombinować??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników,którzy wymieniali olej po kilku tysiącach i później co ok 15 tysięcy między serwisami planowanymi serwisowo. Czytałem w dziale G tyle że serii 3 o tych serwisach i cenowo wyglądało przyzwoicie.Dostałem odpowiedź z serwisu w Lublinie i kosztuje on 1400zł z ich częściami. Ile płaciliście za swoje wymiany i czy sami kupowaliście olej i filtr czy nie warto kombinować??

 

tydzień temu pytałem w inchcape Wrocław, wymiana oleju pomiędzy serwisami - 799 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z aso Janki oddzwonili mi dzisiaj,że mają promocję za 599zł z ich częściami .

 

Właśnie ostatnio u nich robiłem w tej cenie dodatkową wymianę. Cena 1400zł za wymianę oleju z filtrem to jakieś nieporozumienie. Może o przegląd chodziło?

U mnie wymiana pomiedzy przeglądami oznacza co 8-10tys km. Zależy od tego czy więcej trasy czy miasta ale komputer wzywa na wymianę oleju po 16-20tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No i to jest rozsadna cena. Gdyby płacic za dodatkowa wymianę oleju 1400zł co 10000km to uzbierała by sie na tyle pokaźna kwota na dystansie 100 czy 200tys km że nie wiem czy jakakolwiek naprawa silnika nie bylaby tańsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z serwisu i może się czepiam i to normalne ale spędziłem tam 4 godziny-dla mnie stanowczo za długo,nie wiem co oni robili z tym olejem i filtrem. Internetowo zaznaczałem też ,że nie chcę mycia auta,umyli w tej cenie a ja chodziłem jak na szpilkach :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z serwisu i może się czepiam i to normalne ale spędziłem tam 4 godziny-dla mnie stanowczo za długo,nie wiem co oni robili z tym olejem i filtrem. Internetowo zaznaczałem też ,że nie chcę mycia auta,umyli w tej cenie a ja chodziłem jak na szpilkach :x


i co faktycznie 600 brutto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.