Skocz do zawartości

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro


wilqkrk

Rekomendowane odpowiedzi

On 7/28/2022 at 2:08 PM, lpawelek said:

Udało mi się w końcu uruchomić profil na COnnectedDrive na stronie z UK i można uzyskać miesięczny trail za 0 funtów na aplikacje DriveRecorder. Warto wyprobowac, i ocenić samemu. Mnie się wydaje ze jest ok jak na inwestycje za 199 funtów.

Czy faktycznie można jakoś zakupić te usługę przez sklep w UK lub DE, bez jakiegoś hackowania samochodu/problemów z aktualizacjami itd? Czy mogę prosić o wskazówki, jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@kosttek załóż konto idrive w domenie UK i potem tym kontem zaloguj się w aucie. Pewnie będziesz musiał usunąć auto z obecnego konta. 

Wydaje mi się że jak ktoś nie miał kamer 360 to i tak tego nie uruchomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, M4R10 said:

@kosttek załóż konto idrive w domenie UK i potem tym kontem zaloguj się w aucie. Pewnie będziesz musiał usunąć auto z obecnego konta. 

Wydaje mi się że jak ktoś nie miał kamer 360 to i tak tego nie uruchomi. 

Ja mam kamery 360 - mam wszystko, co potrzebne do tej funkcji. Jedynie jakieś dziwne, sztuczne restrykcje BMW Polska uniemożliwiają aktywację tej usługi. Odpowiedź od nich:

Uprzejmie informujemy, iż Pański pojazd spełnia wymagania techniczne do obsłużenia funkcji BMW Drive Recorder, jednakże ze względów prawnych wspomniana usługa nie jest dostępna do nabycia w polskim sklepie ConnectedDrive i nie ma możliwości jej poprodukcyjnej aktywacji na terenie Polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 25.11.2022 o 08:59, M4R10 napisał(a):

4500-5000 tyś.

Nie po złośliwości, ale warto zapamiętać że tys a nie tyś. - bo... tysięcy a nie tyśięcy.

Dodatkowo 4500-5000 tys - to 4-5 mln

 

 

Czy ta kamerka BMW jakoś integruje się z samochodem, czy to po prostu oddzielne akcesorium - takie jak każda inna kamerka ?

Edytowane przez luk_byd
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2023 o 07:04, luk_byd napisał(a):

Czy ta kamerka BMW jakoś integruje się z samochodem, czy to po prostu oddzielne akcesorium - takie jak każda inna kamerka ?

Integruje się z instalacją elektryczną samochodu - pobiera z niej prąd 😉

Nie ma żadnego połączenia z systemem auta, do obsługi korzystamy z osobnej aplikacji mobilnej, kamera korzysta z własnych czujników do wykrywania zdarzeń typu uderzenie/wypadek.

 

Moim zdaniem - nadal - nie jest warta połowy tego co za nią wołają.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myślałem kiedyś o tym modelu, ale jak ktoś kiedyś tutaj zrecenzował jej jakość nagrywania  to w końcu zdecydowałem się na najwyższy model BlackVue DR900X 2CH przód i tył. 4K. Zamontowana profesjonalnie, zero wiszących kabli. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ArtShape napisał(a):

Tez myślałem kiedyś o tym modelu, ale jak ktoś kiedyś tutaj zrecenzował jej jakość nagrywania  to w końcu zdecydowałem się na najwyższy model BlackVue DR900X 2CH przód i tył. 4K. Zamontowana profesjonalnie, zero wiszących kabli. Polecam

Zamontowałeś też zasilacz od Blackvue? Nie ma problemów z wyświetlającymi się komunikatami po instalacji kamery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2023 o 09:26, Leon napisał(a):

Zamontowałeś też zasilacz od Blackvue? Nie ma problemów z wyświetlającymi się komunikatami po instalacji kamery?

Mam zamontowany podwójny zestaw BlackVue DR900X 2CH, do tego 2x IROAD PowerPack PRO. To zasilanie wybrałem ze względu na większą pojemność (dłuższy czas działania) i cenę. Do tego kupiłem Cellink Neo8, który zasila Router TP-LINK M7450.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2023 o 09:26, Leon napisał(a):

Zamontowałeś też zasilacz od Blackvue? Nie ma problemów z wyświetlającymi się komunikatami po instalacji kamery?

Ja korzystam z aku zamontowanego w kamerze. Ustawiłem tylko w poziom przy którym kamera wyłącza się przy spadku napięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 22:05, ArtShape napisał(a):

Ja korzystam z aku zamontowanego w kamerze. Ustawiłem tylko w poziom przy którym kamera wyłącza się przy spadku napięcia 

Może na początek się przywitam, bo niedawno dołączyłem na forum. Poczytałem różne wątki, niezła lektura, można się sporo dowiedzieć, miło dołączyć. Cześć i czołem!

A teraz pytanie - montowałeś sam, czy u kogoś? Interesuje mnie, która skrzynka (widzę, że masz kamerę po lewej stronie lusterka) i które bezpieczniki zostały wykorzystane? W starym aucie mam Viofo i bardzo sobie chwalę jakość. Stąd teraz myślę o VIOFO A139 PRO 2CH ze Starvisem drugiej generacji, ale nim kupię, to robię rozeznanie pod montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 1.06.2023 o 18:56, ktosiek2018 napisał(a):

Ja mam kamery 360 - mam wszystko, co potrzebne do tej funkcji. Jedynie jakieś dziwne, sztuczne restrykcje BMW Polska uniemożliwiają aktywację tej usługi. Odpowiedź od nich:

Uprzejmie informujemy, iż Pański pojazd spełnia wymagania techniczne do obsłużenia funkcji BMW Drive Recorder, jednakże ze względów prawnych wspomniana usługa nie jest dostępna do nabycia w polskim sklepie ConnectedDrive i nie ma możliwości jej poprodukcyjnej aktywacji na terenie Polski.

 

U mnie było podobnie, zapytałem w Connected Drive i dostałem : 

Uprzejmie informujemy, iż Pański pojazd o numerze VIN jest kompatybilny z usługą BMW ConnectedDrive, jednakże wspomniana usługa nie jest dostępna do zakupu na terenie Polski ze względów prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.