Skocz do zawartości

F10 xDrive 2011r - czujniki ciśnienia opon


lucek555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Zakładam, że masz system TPM?

Jeżeli masz czujniki ciśnienia w kołach letnich to kupując zestaw kół na zimę, musisz uzbroić je w czujniki ciśnienia.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję kupić zimowe opony z felgami. Proszę o informację czy muszę również dodatkowo kupić czujniki ciśnienia do felg ? Czy potrzebna jest jakaś adaptacja czujników czy można to zrobić przez menu główne ?

 

Masz w idrive odczyt ciśnienia? Jak tak to masz czujniki a jeśli nie to nie masz. I tak ogólnie przedlifty chyba w ogóle nie miały czujników ale pewny nie jestem na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w idrive odczyt ciśnienia? Jak tak to masz czujniki a jeśli nie to nie masz. I tak ogólnie przedlifty chyba w ogóle nie miały czujników ale pewny nie jestem na 100%.

Przedlifty mogły mieć czujniki ciśnienia.

Jak są założone czujniki to wentyle są aluminiowe i są sztywne.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

aby nie zakładać nowego tematu piszę tutaj.

Obecnie mam założone do F11 525d 2014 rok felgi Styling 328 z oponami Hankook Kinergy które średnio mi się podobają dlatego kupilem całe koła Styling 329 Turbinenstyling ale opony do wyrzucenia i są z przedlifta czyli nie mają czyjników ciśnienia w kołach bo mają gumowe zwykłe wentyle i tu moje pytania.

1. Czy felgi pod czyjniki ciśnienia są jakoś inaczej wykonane pod miejsce na nie czy są takie same?

2. Czy mogę z tych Styling 328 przełożyć czujniki siśnienia do tych Styling 329 z przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.