Skocz do zawartości

Czas oczekiwania na nowe X4


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli widocznie była jakaś seria w konkretnych miesiącach która tego nie miała. No trudno. To akurat przeboleję. Najbardziej przeboleć nie mogę ACC ale jak dowiedziałem się ile to jest zmian i jakie są to zmiany (bo już nawet nie chodzi o koszta) aby to dołożyć to odpuściłem. Pojeżdżę 3 - 4 lata i kupię nowy samochód. Mam nadzieję że już nie będzie problemów z częściami. Może do tego czasu wyjdzie nowy model X4 :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie??? A to nie, za elektryka to ja podziękuję. Ja potrzebuję samochodu do jeżdżenia a nie jakiegoś elektrycznego gów*a. Już znajomy z pracy kupił sobie elektrycznego mustanga. Taki miał być super a w zeszłym roku jak wyjeżdzał na wakacje to brał samochód z wypożyczalni i w tym roku na ferie w góry z dzieciakami też już szuka żeby coś wypożyczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie??? A to nie, za elektryka to ja podziękuję. Ja potrzebuję samochodu do jeżdżenia a nie jakiegoś elektrycznego gów*a. Już znajomy z pracy kupił sobie elektrycznego mustanga. Taki miał być super a w zeszłym roku jak wyjeżdzał na wakacje to brał samochód z wypożyczalni i w tym roku na ferie w góry z dzieciakami też już szuka żeby coś wypożyczyć.

Jak wyjeżdżał w góry elektrykiem, to od razu mógł zabrać ze sobą generator i kanister paliwa. Miałby wtedy hybrydę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja zamówiłem pod koniec maja 2022. Do tej pory trzykrotnie informowano mnie o terminie produkcji, najpierw miał to być 46 tydzień 2022 roku, później drugi tydzień stycznia 2023, ostatnie potwierdzenie to drugi tydzień lutego bieżącego roku.

Diler powiedział mi żebym się cieszył bo wiele samochodów zamówionych w tym czasie nie ma do tej pory potwierdzonej żadnej daty produkcji.


Ciekawe kiedy mogę się spodziewać , że go wyprodukują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja zamówiłem pod koniec maja 2022. Do tej pory trzykrotnie informowano mnie o terminie produkcji, najpierw miał to być 46 tydzień 2022 roku, później drugi tydzień stycznia 2023, ostatnie potwierdzenie to drugi tydzień lutego bieżącego roku.

Diler powiedział mi żebym się cieszył bo wiele samochodów zamówionych w tym czasie nie ma do tej pory potwierdzonej żadnej daty produkcji.


Ciekawe kiedy mogę się spodziewać , że go wyprodukują ?

Skoro do tej pory dostałeś 3 terminy, to znaczy, że tylko 3 razy pytałeś. Bo "nowy" termin jest co miesiąc :mrgreen: Potwierdzenie ma to do siebie, że dziś jest, a jutro może go nie być. Niestety może przyjść Ci jeszcze poczekać i pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja zamówiłem pod koniec maja 2022. Do tej pory trzykrotnie informowano mnie o terminie produkcji, najpierw miał to być 46 tydzień 2022 roku, później drugi tydzień stycznia 2023, ostatnie potwierdzenie to drugi tydzień lutego bieżącego roku.

Diler powiedział mi żebym się cieszył bo wiele samochodów zamówionych w tym czasie nie ma do tej pory potwierdzonej żadnej daty produkcji.


Ciekawe kiedy mogę się spodziewać , że go wyprodukują ?

Skoro do tej pory dostałeś 3 terminy, to znaczy, że tylko 3 razy pytałeś. Bo "nowy" termin jest co miesiąc :mrgreen: Potwierdzenie ma to do siebie, że dziś jest, a jutro może go nie być. Niestety może przyjść Ci jeszcze poczekać i pół roku.

 

Nawet jeżeli wyprodukują zgodnie z ostatnio potwierdzonym terminem ( połowa lutego), to i tak nie dotrzymają terminu podanego w moim zamówieniu ( koniec marca).

Piszesz, że mogę czekać jeszcze nawet pół roku, to oni tak mogą sobie nie dotrzymywać terminów, do których się zobowiązali ?

Jakieś kary umowne, zadośćuczynienie, coś takiego wchodzi w grę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet jeżeli wyprodukują zgodnie z ostatnio potwierdzonym terminem ( połowa lutego), to i tak nie dotrzymają terminu podanego w moim zamówieniu ( koniec marca).

Piszesz, że mogę czekać jeszcze nawet pół roku, to oni tak mogą sobie nie dotrzymywać terminów, do których się zobowiązali ?

Jakieś kary umowne, zadośćuczynienie, coś takiego wchodzi w grę ?

Nas pytasz co masz w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed chwilą otrzymałem telefon, że mój samochód ma już nadany numer VIN.

Ile może potrwać dostawa do salonu ?

Mój sprzedawca twierdzi, że odbiór będzie możliwy w końcu marca.

Czy rzeczywiście aż tak długo to trwa ?

Ile czasu upływa od nadania numeru VIN do rozpoczęcia produkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam u was z statusami, handlowiec mowil ze wczesniej zamowione przed moja x4 na raz wskoczyly na 112 i narazie z niego nie spadaja , powiedzial zebym oczekiwal w najblizszym czasie info na temat mojego auto , ze jest dobrej mysli ze moje wyprodukuje sie do konca lutego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dla wersji M40i wyglądało to tak:

25.02.22 - Zamówienie

30.11.22 - Nadanie VIN

12.12.22 - 18.12.22 - Produkcja

1.01.23 - 13.01.22 - Transport morski

26.01.23 - Auto u dealera

31.01.23 - Odbiór


Dealer z Krakowa. Niestety nie obyło się bez podwyżki ceny pomimo gwarancji w trakcie podpisywania umowy. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.