Skocz do zawartości

G20 330ix Dravit Grey


michal2-4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, odebrałem właśnie swoje BMW :). Mpack + full shadow line. Dravit grey jest rzadko spotykanym kolorem, więc poniżej wrzucam zdjęcia w pochmurny dzień oraz w słońcu. Kolor w zależności od oświetlenia prezentuje się inaczej.

Auto wyjechało na Bridgestone Potenza. Z ciekawostek - od sierpnia wchodzi regulacja, wg której dealer będzie informował na jakich oponach samochód zostanie dostarczony.


85e40e7958301d62.jpg


58ff2b7b7a83bf28.jpg


1316b34e7c10974f.jpg

Edytowane przez michal2-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

widzę że kolega pomyślał o tym co ja, czyli żeby zmienić ten standardowy grill na lepszy ;D


to:

g20_ext_m_kidney_grille_black_high_gloss_a0263258.jpg.asset.1566214920855.jpg


zamiast tego:

OE-BMW-51139448475.jpg


Jak to zrobić? Przy zamówieniu trzeba zaznaczyć że się chce tą część z linku poniżej?

https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/konfigurator-akcesoriow.atrapa-ch%C5%82odnicy-m-w-kolorze-czarnym-b%C5%82yszcz%C4%85cym4.html

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten grill wystepuje w wersji do 330i / 330d i jest caly czarny gdy zamowisz rozszerzony shadowline. W Twoim wypadku bedziesz mial ten grill ala pseudo plaster miodu i zamawiąc go mozesz tez dobrac rozszerzony shadowline, aby był cały czarny. Natomiast nie mozesz miec tego grilla pionowego w m340i / d (tzn mozesz sobie wymienic we własnym zakresie, ale po co? :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi się podoba z tymi pionowymi paskami. Pytanie czy kolega zamówił i dostał auto już z tym grillem czy wymieniał na własną rękę?

Dostał, wszystkie G20 poza M340 mają grill z pionowymi liniami, ten w gwiazdki jest standardowy dla M340, natomiast standard "dla wszystkich wersji silnikowych to obramówka grilla w kolorze chromowanego metalu, czarna wiąże się z dopłatą do "Shadowline o rozszerzonym zakresie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kosmicznie wygląda!

Bardzo dobrze jeździ mi się na Potenzie, twarda, świetna na suchym i prawidłowa na mokrym

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.