Skocz do zawartości

Zgubiona nasadka do śrub zabezpieczających


Jureq

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się z wami podzielić dość komiczną sytuacją jaka ostatnio mi się przytrafiła. Otóż zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczających w kołach. Wiem mój błąd ale życie, zdarza się.

Śruby oryginalne BMW to pierwsze co telefon do ASO.


ASO nr 1.

-UU to duży problem musimy Panu śruby rozwiercić 150 zł za śrubę auto na cały dzień na serwis albo niech Pan we własnym zakresie rozwierca i potem kupić nowy komplet.


ASO nr. 2 rozmowa z mechanikiem

- Tak znam problem jakie śruby?

- koniczyna

- UU niema szans tylko wybijanie śrub


ASO nr3.

- Niema problemu niech Pan przyjdzie dobierzemy nasadkę.


Dobrze że nie zaprzestałem rozmów na ASO nr2. Rada dla wszystkich najlepiej obdzwonić kilka zanim podejmie się jakieś pochopne decyzje.

BTW: Wiadomo że można zamienić na normalne ale człowiek mądry po szkodzie.

Pozdrawiam i miłej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziwne te pierwsze 2 ASO :shock: Nawet mój wulkanizator ma zestaw "koniczynek" do awaryjnego odkręcania a co dopiero ASO.

Zanim zapytałem wulkanizatora zadzwoniłem do Dobrzańskiego w Rzeszowie i powiedzieli że dobiorą bez problemu, żadnego piłowania rozwiercania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te pierwsze 2 ASO :shock: Nawet mój wulkanizator ma zestaw "koniczynek" do awaryjnego odkręcania a co dopiero ASO.

.

 


Dlaczego dziwny...śruby odkręca dobraną nasadką a rachunek będzie za rozwiercanie śrub :lol:


Cały dzień rozwiercania to sporo roboczogodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę po bandzie poszły 2 pierwsze serwisy. Ze niby jak jadę na przegląd i wymieniają klocki, to ktoś mi buszuje w bagażniku w poszukiwaniu nasadki?

Na 99% tak, dopasowanie nasadki trwa dłużej, a zestawy mogą być czasem niekompletne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.