Skocz do zawartości

jakie kupić żarówki? Żeby dobrze oświetlały droge i miały bi


tresor

Rekomendowane odpowiedzi

... i miały biało-niebieskie światło. Mam teraz żarówki o ładnym biało-niebieskim kolorze ale prawie wcale nie oświetlają drogi:/

A wiadomo, że teraz szybko sie ciemno robi. Kupiłem je za około 70zł na allegro, jakieś tam ala xenon...

 

Jakie kupić żebym był zadowolony?

kocham moją bejke!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem żarówki al'a xenon i świeciły tragicznie,ale kolor był super miały 10000 kalwina,teraz mam OSRAM COOLBLUE i świeca super,ale na zime zakładam OSRAM ALLSESON tak samo jak rok temu-na sniegu widac ładnie cytrynowy kolor a w reflektorze trochę fioletku.kolor w COOLBLUE juz nie jest taki niebieski tylko rasowo biały,ale mam w postojowce diody białe i z daleka widac,ze to ładnie to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za namową znajomego kupiłem farenheity jakies a'la xenon.. Powiem tylko tyle, ze wracam do klasycznych.

 

Dają odczuwalnie mniej swiatła, mimo ze jasniejszego to jednak mniej..

 

Moze te Philips BlueVision bylyby lepsze, ale mam to gdzies i nie bede sie pakował w tego typu zaroweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj założyłem Osram cool blue i jest :cool2: :P :mrgreen:

Dają o wiele więcej światła od zwykłych żarówek H1

Poprawa jest bardzo widoczna mimo tego że mam wkłady reflektorów do wymiany.

Światło jest dużo bardziej jaskrawe, biało-niebieskie ale jak się patrzy z przodu to lampy są białe.

Jak najbardziej warte swojej ceny, gorąco polecam :cool2:

 

Jeszcze tylko nowe wkłady reflektorów i te same żarówki do długich a wtedy żadna ciemność mi nie będzie straszna :lol:

BMW to samochody, reszta to tylko nieudane próby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żarówkach tzw. "tuningowych" czyli różnych wynalazkach a'la xenon itp. można sobie poczyta np. tutaj:

Auto-świat:

2. [PORADY] Groźne żarówki ze Wschodu (nr 23/06 str. 28)

Nasz wielki test ujawnia skandaliczną jakość żarówek do reflektorów, sprzedawanych w hipermarketach i sklepach tuningowych. Większość jest niebezpieczna dla ludzi i samochodów

Jak na koła samochodu nawijamy życia wstęgę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzisiaj przepaliła mi się pierwsza żarówka osram cool blue.

wytrzymała całe 6 tygodni- trochę mało biorąc pod uwagę że 2 sztuki kosztowały 50 PLN :mad2: Może była jakaś felerna

. Ciekawe ile druga pożyje :?:

BMW to samochody, reszta to tylko nieudane próby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim autku Faranheit , kupione na allegro . Powiem szczerze ze swięcą ładnym lekko niebieskim swiatłem. DOdatkowo dałem 4 diodowe postojówki w kolorze xenonu . Efekt jest bardzo ładny optycznie . JEsli chodzi o swiecenie to mogloby byc lepiej , w ciemnosciach niezbyt sie sprawdzaja ale i tak je sobie zostawie poniewaz malo jezdze noca a efekt jest imponujacy .

 

Dodam jeszcze ze polowa sukcesu to te postojowki , zwykle postoje spieprza wszystko swiecac na zolto .

 

NAwet to widac w autach co maja xenony orginalnie i zwykle postoje .

 

Tak wiec na zakonczenie .

 

Sukces to postoje diodowe xenon ( biale ) i jakies xenonowe zarowki np te co ja mam

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.