Skocz do zawartości

PAKIET DODATKOWYCH FUNKCJI LUSTEREK


boohmacher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Jestem w trakcie konfiguracji auta i zastanawiam sie czy brac "PAKIET DODATKOWYCH FUNKCJI LUSTEREK". Na skladaniu/rozkladaniu oraz obnizaniu przy cofaniu mi w ogole nie zalezy.


"Lusterko wewnętrzne i lusterko zewnętrzne po stronie kierowcy przyciemniane są automatycznie" Czy warto brac dla tej opcji? Czy bez tego bede odczuwal w nocy dyskomort czy to tylko dodatek waszym zdaniem? Przyznam szczerze ze nie wiem jak wyglada to w mojej F31. Lusterka sie skladaja i obnizaja wiec pewnie tez maja opcje przyciemniania.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Jestem w trakcie konfiguracji auta i zastanawiam sie czy brac "PAKIET DODATKOWYCH FUNKCJI LUSTEREK". Na skladaniu/rozkladaniu oraz obnizaniu przy cofaniu mi w ogole nie zalezy.


"Lusterko wewnętrzne i lusterko zewnętrzne po stronie kierowcy przyciemniane są automatycznie" Czy warto brac dla tej opcji? Czy bez tego bede odczuwal w nocy dyskomort czy to tylko dodatek waszym zdaniem? Przyznam szczerze ze nie wiem jak wyglada to w mojej F31. Lusterka sie skladaja i obnizaja wiec pewnie tez maja opcje przyciemniania.

 

W nocy bardzo fajna sprawa, nie są to duże pieniążki. W mojej ocenie warto. Ja tą opcję wziąłem własnie tylko ze względu na automatyczne przyciemnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też tak myślę , bierz , no i ten widok nowego auta z wstającymi uszami na parkingu :nienie: .. przeżyjesz 2 wizyty w ASO do wymiany elektroniki lusterek w prawych i lewych drzwi , i potem będzie z górki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę , bierz , no i ten widok nowego auta z wstającymi uszami na parkingu :nienie: .. przeżyjesz 2 wizyty w ASO do wymiany elektroniki lusterek w prawych i lewych drzwi , i potem będzie z górki :wink:

Niektórzy już 3 razy po wymianie :) Ale warto, już nawet dla samego przyciemniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz, ja miałem w poprzednim aucie i uznałem że opuszczanie lusterka niepotrzebne przy kamerce, ale jednak brak składania przeszkadza. Co do przyciemniania lusterek bocznych - w porównaniu 1 do 1 nie odczuwam żadnego dyskomfortu, ale parkując w wąskich miejscach bez składanych lusterek jest kiepsko, pomijam już w ogóle aspekty wizualne :D Drugi raz bym brał na bank.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
To norma , trzeba dać na D i robić parę metrów do przodu . Stąd nienawidzę tego systemu , nie pomyśleli o tych którzy zaparkowali auta tak że muszą włączyć się do ruchu z lewej strony korzystając z prawego lusterka , które jest useless w tym momencie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy zmienić pozycji przełącznika do sterowania lusterkami? Zauważyłem, że u mnie prawie lusterko zmienia swoje położenie przy wstecznym tylko wtedy gdy przełącznik do regulacji lusterek jest ustawiony na prawe lusterko.

Tak, ten przełącznik wyłącza opuszczanie lusterka. Swoją drogą też to gdzieś na forum przez przypadek przeczytałem ;)

Ale koledze chyba chodzi o to, że prawe lusterko ma zwłokę z powrotem do pozycji standardowej jak wrzuci D. Ja nie kojarzę żeby tak robiło, od razu mi się chyba podnosi. Mogę się mylić bo samo opuszczanie mnie denerwowało, więc wyłączyłem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik ogarniam :wink: problem polega na tym, że w ogóle nie wraca do normalnej pozycji po wrzuceniu na „D”. Wydaje mi się, ze stało się tak po myciu na myjni bezdotykowej…

To na 90% będzie ten nieszczelny moduł w lusterku do wymiany. Mi też lusterko padło po wizycie na myjni bezdotykowej. A ok. dwóch/trzech tygodni po pierwszym pożegnało sie też drugie. W serwisie dokładnie wiedzieli, że tak będzie, ale ponoć nie mogli wymienić od razu obu. Tyle dobrego, że naprawa jest skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziś sprawdziłem jak jest u mnie teraz z tym wstecznym , wraca już na N , czyli jak pisze kolega @drago , to może być objaw kończącego się modułu składania lusterek . Bo do wymiany modułu u mnie było tak że D i kilka metrów do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zgodnie ze specyfika G20 przyciemniane jest jedynie lusterko kierowcy oraz wewnetrze.. nie ukrywam ze z checia dolozylbym przyciemnienie rowniez po stronie pasazera (nie wiem czsmu z tego zrezygnowali w oryginale :| ).

Czy ktos moze probowal dzialac cos w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.