Skocz do zawartości

M340d G21 Mineral Grey


narciarzSL

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Moje pierwsze BMW. Zamówione w czerwcu, odebrane w październiku.

Po przejechaniu prawie 3000km mogę podzielić się wrażeniami.

Ogólnie mówiąc, dla mnie to perfect daily. Mocny silnik, świetna skrzynia biegów, komfortowe zawieszenie(jestem pozytywnie zaskoczony, obawiałem się, że w połączeniu z oponami Run Flat będzie bardziej twardo), przyjemne wnętrze i fajne gadgety sprawiają, że szukam tylko pretekstu do przejażdżki. Auto prowadzi się pewnie i stabilnie przy wysokich prędkościach w różnych warunkach pogodowych(w wietrznych też). Przy 200km/h ma 2500 obr/min :D

Jestem bardzo zadowolony z konfiguracji, wyróżnić muszę laserowe światła, head up display i bezprzewodowy carplay.

Jeśli ktoś ma bardziej szczegółowe pytania to chętnie odpowiem.

Pozdrawiam :)

E60-C8651-97-F5-4-A6-B-86-D2-D85-F7-EE428-F2.jpg

FAD854-C7-CA22-4-A98-A36-D-004-FC0345-E1-B.jpg

4455-FD3-D-9391-4-DD3-9-E81-4-F4994-EE9-A28.jpg

BB157-A6-E-DB1-D-49-E3-B14-E-A1-A68172-F102.jpg

7-A4-EB766-9-D4-D-4-A3-C-A36-E-9-D0-DFDC4-A046.jpg

91-D1-EF3-D-FD79-4907-B981-9-A4-CAC41637-E.jpg

E5-C9366-B-ED2-E-42-AA-87-D0-AB46488-E5420.jpg

4-B8-ED41-D-DFEB-4423-9-F80-76778-DA8-CB22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O tak. Połączenie kombi z tym silnikiem uważam (IMHO) za to właściwe. Chociaż ja jeszcze nie przekroczyłem magicznego 2k km (nie ma gdzie jeździć w tych dziwnych czasach i podjadać miętuski- wszystko zdalnie). I tylko kilka razy skusiłem się tak na 3/4 docisnąć. Ale zbliża się koniec tego postu. Wtedy wymiana oleju i moge dyskutować na równych prawach :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Gratulacje! Fajne auto!

 

Gratuluję , i szerokości życzę ! czy faktycznie nic nie widać z Head Up jak ma założone okulary z polaryzacją ?

 

Jeżdżę tylko w polaryzacyjnych i HeadUp można sobie wtedy wsadzić. A co więcej nawet jak się kątem oka na ekran iDrive patrzy to nie wszystko widać.

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Połączenie kombi z tym silnikiem uważam (IMHO) za to właściwe. Chociaż ja jeszcze nie przekroczyłem magicznego 2k km (nie ma gdzie jeździć w tych dziwnych czasach i podjadać miętuski- wszystko zdalnie). I tylko kilka razy skusiłem się tak na 3/4 docisnąć. Ale zbliża się koniec tego postu. Wtedy wymiana oleju i moge dyskutować na równych prawach :8)

 

Hehe no to najlepsze jeszcze przed Tobą ;), chociaż (UWAGA! Spoiler Alert!) nie ma aż takiej dużej różnicy między 3/4, a full power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Bardzo ładnie się prezentuje.

Szkoda, że tak ciężko o jazdę testową autem z tą wersją silnika. Bardzo by mnie interesowało bezpośrednie porównanie 330d z 340d - takie organoleptyczne porównanie :D

 

Dzięki :)

Przed zamówieniem M340d miałem okazję przejechać się 330d i prawie już taki kupiłem, bo zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i w zupełności wystarczyłaby mi taka moc w połączeniu z brzmieniem silnika r6, ale w międzyczasie pojawiła się w cenniku M340d i dzięki niższej akcyzie zbliżony konfig(nawet lepszy bo tu elektryczna regulacja foteli, lsd, większe hamulce i coś tam jeszcze są w standardzie) wyszedł taniej niż 330d(wtedy jeszcze był bez mild hybrid).

Jak będziesz kiedyś w Lublinie lub okolicy to zapraszam na przejażdżkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Fajne auto!

 

Gratuluję , i szerokości życzę ! czy faktycznie nic nie widać z Head Up jak ma założone okulary z polaryzacją ?

 

Jeżdżę tylko w polaryzacyjnych i HeadUp można sobie wtedy wsadzić. A co więcej nawet jak się kątem oka na ekran iDrive patrzy to nie wszystko widać.

 

No to słabo, bo head up jest super - nie mam w ogóle potrzeby na zerkanie na zegary, bardzo pomaga w nieprzekraczaniu dozwolonej prędkości, świetnie pokazuje navi - zarówno oryginalne mapy BMW jak i mapy Apple’a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kiedyś w Lublinie lub okolicy to zapraszam na przejażdżkę :).

Trochę daleko, ale ostatnio tylko szukam pretekstu, żeby gdzieś pojechać :lol:

Tapicerka Cognac super pasuje do tego lakieru. Jakbym nie brał auta "od ręki" tylko sam konfigurował to też bym się na nią zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kiedyś w Lublinie lub okolicy to zapraszam na przejażdżkę :).

Trochę daleko, ale ostatnio tylko szukam pretekstu, żeby gdzieś pojechać :lol:

Tapicerka Cognac super pasuje do tego lakieru. Jakbym nie brał auta "od ręki" tylko sam konfigurował to też bym się na nią zdecydował.

 

Odzywaj się wcześniej jakby coś, bo ja mam tak samo jak Ty i w każdej wolnej chwili robię wycieczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru! Piękny kolor i najładniejsze felgi :D Sam się zastanawiałem nad takim zestawieniem, ale jednak postawiłem na tanzanite w shadow line. Mam nadzieję, że nie będę żałował :8)

 

Dzięki :)

Pokaż jaki konfig sobie złożyłeś.

Proszę

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/g7k3d4y2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.