Skocz do zawartości

M340d G21 Mineral Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 


Fajny config, ale dlaczego nie wkładasz pakietów? Wkładając pakiet business class oszczedzasz 2700 PLN ;) i cena się robi na 339.9k ;)

  • Odpowiedzi 63
  • Wyświetleń 11,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

 

Fajny konfig. Jeśli chodzi o kolor, to niebieski to zupełnie nie moja bajka, czarny bardzo mi się podoba, pasuje do G21, ale jeździłem 12 lat czarnym autem i już miałem trochę dosyć - wygląda dobrze jak jest czysty, czyli zazwyczaj krótko po wyjeździe z myjni. No i czarny jest jednak efektowny, a mi zależało, żeby auto nie rzucało się w oczy - sleeper :).

Kolor, kolorem, to są dla mnie i tak mało istotne elementy - najważniejszy jest silnik i prowadzenie - z czego jestem bardzo zadowolony. Jeździłem ostatnio M440i, świetny silnik, jeszcze trochę szybszy od mojego, ale po przejażdzce utwierdziłem się tylko, że dobrze wybrałem. Do mojego stylu jazdy mocny diesel bardziej pasuje - to zbieranie się z samego dołu i ta lekkość przyspieszania bardzo mi odpowiada. Po silniku najlepszą rzeczą w moim aucie są dla mnie laserowe światła, uwielbiam je :).


6087976-E-D848-4-B1-E-A744-B4-B2386927-DC.jpg


Zimowy setup na 18 calowych kołach.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Cześć. Bardzo fajna konfiguracja. Masz może jakieś nowe zdjęcia auta? Zastanawiam się w M340i między mineral white i grey i nie umiem się zdecydować :mad2:
Opublikowano
Cześć. Bardzo fajna konfiguracja. Masz może jakieś nowe zdjęcia auta? Zastanawiam się w M340i między mineral white i grey i nie umiem się zdecydować :mad2:

 

To widzę, ze nie tylko ja mialem takie rozterki. Ale pogodzilem dwa minerale biorac dravita :mrgreen: aczkolwiek teraz wzialbym chyba mineral white gdzie z czarnymi dodatkami robi robote. Potrzebowałem odmiany wychodzac z bialego.


Cokolwiek wybierzesz bedzie :cool2:

Opublikowano
  • Autor
Cześć. Bardzo fajna konfiguracja. Masz może jakieś nowe zdjęcia auta? Zastanawiam się w M340i między mineral white i grey i nie umiem się zdecydować :mad2:

 

Hej,


3554339-A-A5-E3-4-EF1-8-DB3-2-F459591-E6-B5.jpg


Pozdro :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

2-EEB8932-DAFA-4526-AD4-D-70-B0-F1-FAAB12.jpg


Trasa 100km wiejskimi drogami zgodnie z przepisami - 4,4L/100km.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zostawiłem auto w serwisie na wymianę oleju(wg wskazania komputera, wcześniej dwa razy wymieniałem we własnym zakresie), po dwóch godzinach dostałem smsa z salonu z takim linkiem:

https://eu.citnow.com/vtxSWR7FlDd


Zaj3bist4 sprawa :)


PS. Serwis zrobił mi update softu do 07/2021.55 - zapamiętuje brak „ingerencji w kierownie”.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Z ciekawości jaki koszt wymiany oleju? Domyślam się że jak film Premium to i cena taka :) Mam nadzieję że w Warszawie też zaczną kręcić filmy i mogliby oglądać auto pod kątem niedoskonałości lakierniczych przed i po serwisie. U mnie po pierwszej wymianie oleju w Aso rysa na zderzaku, zapadnięty tuz obok czujnik parkowania i porysowana klapa z ubytkiem lakieru do podkładu.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Mam nadzieję że w Warszawie też zaczną kręcić filmy

A to nie jest teraźniejszy standard?

W Inchcape nagrywają tak samo.

330i coupe          335d xDrive
276218_2.png     1089970_2.png

Opublikowano
Z ciekawości jaki koszt wymiany oleju? Domyślam się że jak film Premium to i cena taka :) Mam nadzieję że w Warszawie też zaczną kręcić filmy i mogliby oglądać auto pod kątem niedoskonałości lakierniczych przed i po serwisie. U mnie po pierwszej wymianie oleju w Aso rysa na zderzaku, zapadnięty tuz obok czujnik parkowania i porysowana klapa z ubytkiem lakieru do podkładu.

 

U mnie pierwsza wymiana opon skończyła się porysowanymi felgami. Ewidentnie wokół otworów na śruby są uszkodzenia od klucza. Zwróciłem na to uwagę, bo wcześniej od fabryki nikt tego nie dotykał. I tak ręcę umyli, że to nie oni i co im zrobisz. Filmik dostałem w Rzeszowie przy wymianie oleju 349 zł usługa. Materiały własne, z wyjątkiem filtra oleju za ~ 100 zł. Fajny bajer te filmy, ale jeszcze mogli by uważać bardziej na auta.

Opublikowano
  • Autor
Z ciekawości jaki koszt wymiany oleju? Domyślam się że jak film Premium to i cena taka :) Mam nadzieję że w Warszawie też zaczną kręcić filmy i mogliby oglądać auto pod kątem niedoskonałości lakierniczych przed i po serwisie. U mnie po pierwszej wymianie oleju w Aso rysa na zderzaku, zapadnięty tuz obok czujnik parkowania i porysowana klapa z ubytkiem lakieru do podkładu.

 

Wymiana oleju i filtra była w ramach pakietu serwisowego. Dostałem na miejscu propozycję wymiany filtra powietrza - cena 349zł za filtr i wymianę, więc podziękowałem i zrobiłem to u kolegi w serwisie za 130zł.

Opublikowano
Mam nadzieję że w Warszawie też zaczną kręcić filmy

A to nie jest teraźniejszy standard?

W Inchcape nagrywają tak samo.

 

Mi nienagrali. Moze wlasnie dlatego ze porysowali zderzak i klape.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Dziwne. Kumpel był na przeglądzie nową furą w Inchcape i oglądaliśmy nagranie.

Inna sprawa, że nagrywają tylko oględziny\diagnostykę, więc jeśli porysowali, to by nie pokazali na filmie, bo nie nagrywają pracy.

330i coupe          335d xDrive
276218_2.png     1089970_2.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.