Skocz do zawartości

Zakup X5


dziaraxc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie skóra zmieniona na Coffee , listwy muszę zobaczyć gdzieś na żywo , bo to co prezentuje konfigurator niestety nie jest pomocne w wyborze.

Po Waszych wpisach dołożyłem :

- aktywny układ + oś skrętna.

- pakiet naprawczy


Nie wiem tylko jak z tą skóra na desce , czy to aż taka różnica ? Może ktoś wrzucić zdjęcia bądź podesłać na e-mail ? dziaraxc@gmail.com


Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie skóra zmieniona na Coffee , listwy muszę zobaczyć gdzieś na żywo , bo to co prezentuje konfigurator niestety nie jest pomocne w wyborze.

Po Waszych wpisach dołożyłem :

- aktywny układ + oś skrętna.

- pakiet naprawczy


Nie wiem tylko jak z tą skóra na desce , czy to aż taka różnica ? Może ktoś wrzucić zdjęcia bądź podesłać na e-mail ? dziaraxc@gmail.com


Dzięki

 


Tu masz zestawienie jak wygląda skóra Coffe + listwy Fineline Stripe - ja mam takie zestawienie oprócz tego, że mam dodatkowo Szklane elementy obsługi, na fotce masz zwykłe ( nie szklane)


Na tej fotce masz też skórę Indywidual na desce, poznajesz to po przeszyciu skóry, idące ściegiem od ekranu i potem w kierunku kratki nawiewu. Przy Sensatecu tego przeszycia nie masz, tylko taka czarna sztuczna połać.

Popatrz różne fotki wnętrza na np. otomoto, wystawionych X5 do sprzedaży i będziesz sobie mógł porównać Sensatec ze skórą indywidual, albo różne zestawienie wykończenia wnętrz.


20785c60402e8b58088291e880ae

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie jest tak jak piszesz. Ja mam Sensatec i wygląda identycznie jak na Twoim zdjeciu. Nawet poszedlem do garażu zdjęcie na szybko zrobić mimo ciemności. :wink:


https://naforum.zapodaj.net/36eaf72b34a8.jpg.html]36eaf72b34a8.jpg[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skóra zmieniona na Coffee , listwy muszę zobaczyć gdzieś na żywo , bo to co prezentuje konfigurator niestety nie jest pomocne w wyborze.

Po Waszych wpisach dołożyłem :

- aktywny układ + oś skrętna.

- pakiet naprawczy


Nie wiem tylko jak z tą skóra na desce , czy to aż taka różnica ? Może ktoś wrzucić zdjęcia bądź podesłać na e-mail ? dziaraxc@gmail.com


Dzięki

 

Ja też zastanawiałem się nad skórą na desce i specjalnie pofatygowałem się by zobaczyć różnicę z Sensatekiem. W skrócie - nie opłaca się. Sensatec bardzo dobrze wygląda i jest miękki w dotyku, nie ma wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie skóra zmieniona na Coffee , listwy muszę zobaczyć gdzieś na żywo , bo to co prezentuje konfigurator niestety nie jest pomocne w wyborze.

Po Waszych wpisach dołożyłem :

- aktywny układ + oś skrętna.

- pakiet naprawczy


Nie wiem tylko jak z tą skóra na desce , czy to aż taka różnica ? Może ktoś wrzucić zdjęcia bądź podesłać na e-mail ? dziaraxc@gmail.com


Dzięki

 

Ja też zastanawiałem się nad skórą na desce i specjalnie pofatygowałem się by zobaczyć różnicę z Sensatekiem. W skrócie - nie opłaca się. Sensatec bardzo dobrze wygląda i jest miękki w dotyku, nie ma wstydu.

 

Dokładnie. Trzeba dobrze sie naglaskać tej deski żeby wyczuć różnice a przecież na co dzień się deski nie dotyka wcale.

Ta wspomniana połać plastiku to zwykła deska bez żadnego obicia i faktycznie to źle wygląda w jakby nie było luksusowym wnętrzu X5.

Sensatec idzie razem z Mpakietem więc rzadko mozna spotkać zwykła deske bo chyba ponad 90% X5 zamawiana jest z pakietem sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A to co to jest jak nie Sensatec ??? i tu nie ma tego przeszycia...


attachment.php?attachmentid=1901271&stc=1&d=1537229048


attachment.php?attachmentid=1923717&stc=1&d=1540416253

 

To jest nic. Żadnego obszycia. Zobacz moje zdjecie sensateca. Specjalnie do garażu sie pofatygowałem :!:

Masz deske w naturalnej skórze? Daj zdjęcie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomału....Skóra na desce obejmuje również przeszycia pod panelem klimatyzacji , ogólnie pod przyciskami oraz górne boczki drzwi i czuć w dotyku że nie jest to cerata.I o dziwo nie każde BMW w wersji z pakietem M wychodziło z przeszyciami, ja mam plaścior z 2019 roku!! :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszycia pod panelem klimatyzacji pojawiają się jeśli się ma merino o pełnym zakresie. Opcja skóra Individual na desce tych przeszyć nie obejmuje.

Pierwszy raz jak się przejechałem demówką z Sensatec to stwierdziłem, że wygląda słabo i początkowo robiłem konfig z Individual. No ale deska chyba słabo wyglądała bo była przybrudzona bo potem jak w nowym aucie na placu zobaczyłem Sensatec to się musiałem dopytać czy to aby nie Individual, tak dobrze wyglądała.

Oczywiście prawdziwa skóra lepiej wygląda ale nie jest to wielka różnica.

Sensatec w obecnej postaci nie wychodził z mpakietem od początku, chyba dopiero od modeli MY20 ale nie jestem pewny. Wcześniej było to co nazywacie ceratą a to już niezbyt dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie pomału....Skóra na desce obejmuje również przeszycia pod panelem klimatyzacji , ogólnie pod przyciskami oraz górne boczki drzwi i czuć w dotyku że nie jest to cerata.I o dziwo nie każde BMW w wersji z pakietem M wychodziło z przeszyciami, ja mam plaścior z 2019 roku!! :mad2:

 

Tez mam 2019r produkcji, początek 2019, MY2019. Na górze drzwi tez mam przeszycia. W dotyku wcale nie jest tak źle. Wcale bym nie powiedział że to jakaś cerata. Ma ktoś skóre individual i moze dać tu zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sensatec ma również przeszycia na górze drzwi. Nie rozumiem tylko dlaczego w dwóch autach MY2019 z mpakietem są różne wykończenia deski. Może wersje M50d miały to wcześniej w standardzie a Sensatec do pozostałych wersji wszedł później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sensatec ma również przeszycia na górze drzwi. Nie rozumiem tylko dlaczego w dwóch autach MY2019 z mpakietem są różne wykończenia deski. Może wersje M50d miały to wcześniej w standardzie a Sensatec do pozostałych wersji wszedł później.

moze blad w config-u wyslanym do produkcji? ciezko mi uwierzyc, zeby byly takie roznice w dwoch roznych autach z tego samego modelu rocznikowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak jak piszesz. Ja mam Sensatec i wygląda identycznie jak na Twoim zdjeciu. Nawet poszedlem do garażu zdjęcie na szybko zrobić mimo ciemności. :wink:


https://naforum.zapodaj.net/36eaf72b34a8.jpg.html]36eaf72b34a8.jpg[

 

Dzięki, jak mam zaoszczędzić 5k to wolę Twoją wersję, według mnie różnicy nie widać, jutro idę do salonu, ciekawe co na to experci :)

Napiszę oczywiście jakie jest ich stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak jak piszesz. Ja mam Sensatec i wygląda identycznie jak na Twoim zdjeciu. Nawet poszedlem do garażu zdjęcie na szybko zrobić mimo ciemności. :wink:


https://naforum.zapodaj.net/36eaf72b34a8.jpg.html]36eaf72b34a8.jpg[

Widzę, że masz czarne listwy, tak właśnie też chcę u siebie, jak z tym rysowaniem? Faktycznie jak koledzy piszą, że od samego patrzenia? :)

I jeszcze dopytam o skóry, to ta Coffee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie jest tak jak piszesz. Ja mam Sensatec i wygląda identycznie jak na Twoim zdjeciu. Nawet poszedlem do garażu zdjęcie na szybko zrobić mimo ciemności. :wink:


https://naforum.zapodaj.net/36eaf72b34a8.jpg.html]36eaf72b34a8.jpg[

Widzę, że masz czarne listwy, tak właśnie też chcę u siebie, jak z tym rysowaniem? Faktycznie jak koledzy piszą, że od samego patrzenia? :)

I jeszcze dopytam o skóry, to ta Coffee?

 

Zdjecie w nocy wiec slabo widać. Mam fineline stripe. Moim zdaniem swietnie sie komponuje ze skora Coffee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obszycia faktycznie są w tej wersji syntetycznej, cerata to opcja przy całkowitym golasie.

Pytanie do Was mam jeszcze jedno, potrzebuje salon co zrobi dobrą wycenę, da spory rabat, mój dealer twierdzi, że pokona każdego ale muszę przedstawić ofertę konkurencji, ktoś ma, ktoś zna? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że dostaniesz taki rabat u jakiegoś dealera...


Rabaty na BMW powoli odchodzą do przeszłości. BMW prawdopodobnie przechodzi na model agencyjny, to BMW Centrala będzie ustalać ceny i rabatów od nich nie będzie. Ten model wdrożyli i przetestowali w RPA, a teraz będą to wdrażać na całym świecie. Będzie to model sprzedaży podobny do Apple. Salony dealerskie będą, ale tylko do celów przyjmowania zamówień bez ustalania cen (ceny będą ustalone odgórnie), objaśnienia niuansów konfiguracji, czy informowania klienta jak co działa.

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie dzieki za wszelkie informacje , samochód oczywiście kupuje do firmy ,w leasingu róznica raty miedzy 25D vs 30D wyszła 200 pln wiec wybór raczej jest oczywisty , oczywiście właty na początek i koniec sie róznią ale szukam optymalizacji podatku :)

Samochód doposażyłem we wszystko co jest mi potrzebne, https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/n1j8p6c1 , zastanawiam sie tylko nad tą skretną osią :) Czy faktycznie warto ?

Gdyby komuś chciało sie rzucić okiem na konfiguracje i stwiedzi ,że jest coś co musi być stanowczym must have , bede wdzieczny za informacje :)

 


Bierz oś skrętną i zawieszenie pneumatyczne, nawet nie pytaj się czy warto bo warto, Mam Q7 z pneumatyką i osią skrętną niebo, Teraz zmawiam X5 tez z pneumatyką i osią skrętną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.