Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No i jak tu wierzyć dealerom jak wg naszych zakulisowych informacji obecny model 3er ma być w produkcji do października/listopada, nie pamiętam już dokładnie jak to wychodziło.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecka prasa pisze o LCI od Sommer 2022.

Generalnie wszystkie informacje, poza "zakulisowymi", są dość spójne.

Oprócz wiadomości z fabryki :) Gdzie na liczniku wskazywało wrzesień/październik ;)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile przed planowanym tygodniem produkcji dostaliście VIN?

Ja dostałem Vin jakieś 2 i pół tygodnia temu (zamówienie 17.01.22). Po 2 tygodniach auto dostało status w transporcie.


A termin produkcji dostałem tydzień wcześniej. Ale to jest loteria.

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skoro nie będzie wersji sport line... to co mi zaoferują, Msport czy adventage czy luxury line?

Akurat zamówienie mialem na sport line...

Słabo te informację przechodzą od dealerów. W sumie pewnie oni sami nie wiedzą co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skoro nie będzie wersji sport line... to co mi zaoferują, Msport czy adventage czy luxury line?

Akurat zamówienie mialem na sport line...

Słabo te informację przechodzą od dealerów. W sumie pewnie oni sami nie wiedzą co i jak...

 

Trochę zamieszania będzie z zamówieniami preLCI a produkcją LCI.

Kurczę naprawdę dziwna sprawa z tą produkcją. Nasze auta były w podobnej specyfikacji, podobny termin zamówienia, też miałeś informacje że będzie z początku roku produkcja a teraz się okazuje że może załapiesz się na LCI a ja mam auto od stycznia.

Zero logiki z tymi przydziałami na produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skoro nie będzie wersji sport line... to co mi zaoferują, Msport czy adventage czy luxury line?

Akurat zamówienie mialem na sport line...

Słabo te informację przechodzą od dealerów. W sumie pewnie oni sami nie wiedzą co i jak...

Moim zdaniem powinieneś to wyjaśnić ze swoim dealerem i oczekiwać, że wszelkie zmiany powinny być in-plus, czyli w górę. Nad Sport Line był M Sport i taki powinieneś dostać. Mój mnie zapewnił, chociaż ja już autko zamawiam jako LCI, ale na podstawie konfiguratora pre-LCI, że w przypadku zmian to zawsze pójdą in-plus bez dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dealer milczy w sprawi LCI, albo nie wie, albo chciałby bardzo abym zrezygnował...

Tym bardziej po 2 podwyżkach i 20% rabacie, jeżeli miałbym dostać LCI być może po kolejnej podwyżce to przecież , kto do tego dopłaci... Tym bardziej że nawet na leasing czy kredycie nie zarobią na mnie, zamierzam kupić za gotówkę...

W sumie to na ten moment choć te panele trochę psują wnętrze, to wolałbym LCI.... jeżeli ma być w MSporcie i z navi, lub AA i carplay?

Ciekawe czy można zgłoscić tak jak wybór rocznika, że czekam na LCI?

Zgłaszał ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G21 330i xdrive odebrane,nawet zimowe koła dołożyli z bardzo dużym rabatem [jakaś akcja promocyjna dla nowo odebranych aut], ładnie jedzie :D

po ile wyszły kapcie ? i jaki model? bo właśnie widzę, że jest wyprzedaż a odbiór się szykuje niebawem :)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktos taka sytuację

Mam termin na 18 tydzień roku czyli 2 mają powinien się produkować.

Dzisiaj rozmawiałem z doradcą i powiedział ze nie widzi jeszcze vinu.

Wydaje mi się ze powinien być już chyba nadany?

Jak było u was ?

 

Pytanie jaki masz status, czy 150?

Bo jeśli nie masz 150-tki, tylko np. 112 i planowany termin 18 tydzień '22r, to wtedy nie ma pewności, że ten przyszły tydzień to wypali z produkcją (biorąc pod uwagę wcześniejsze posty/relacje osób, które miały status niższy niż 150).

Ja i chyba większość (lub wszyscy) tutaj dostawali nr VIN wraz z przejściem zamówienia w status 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status miałem 112 z planowa najpierw produkcja 21 tydzień a 3 tygodniu temu zmienili właśnie na 18 ale vinu nie ma.

Jest szansa ze pojawi się w poniedziałek i zacznie się produkcją? Czy oczekiwać zmiany terminu bardziej?

marne szanse. vin przychodzi na statusie 150.

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktos taka sytuację

Mam termin na 18 tydzień roku czyli 2 mają powinien się produkować.

Dzisiaj rozmawiałem z doradcą i powiedział ze nie widzi jeszcze vinu.

Wydaje mi się ze powinien być już chyba nadany?

Jak było u was ?

 

Też miałem 18-ty tydzień. Wcześniej miałem 16-ty, wcześniej jeszcze inny :-) Ostatnio z 18-tego wskoczył mi 23-ci :-) A status ze 112 spadł na 111. Także dopóki nie masz 150 czyli VIN-u nie ma się co jarać.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.