Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy dany salon ma jakiś wpływ na realizację zamówienia.

Bo zauważam dość często że z bawari motors dość często wyjeżdżają nowe zamówienia

 

Nie potwierdzam bo mam 047 w Bawarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy dany salon ma jakiś wpływ na realizację zamówienia.

Bo zauważam dość często że z bawari motors dość często wyjeżdżają nowe zamówienia

 

A w moim przypadku to się zgadza auto co prawda wersja dosyć uboga ale wyjechała na miesiąc przed terminem, a są osoby które czekają jeszcze do teraz na te tańsze wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem 06.12.21 430, z problematycznych rzeczy tylko kamery 360, do HUD mnie skutecznie zniechęcili a później się już nawet nie dało dołożyć . Na umowie data odbioru 30.06 ale nie liczyłem że realna.

[...] a dziś już 182 czyli transport do Polski . O jakiś brakach nie mam informacji więc chyba wszystko jest ale VINu jeszcze nie znajduje w wyszukiwarce.

 

A masz elektryczną klapę bagażnika? Ja mam zamówione w październiku 420 i póki co cisza, podobno właśnie przez problemy z klapą które miały być aż do 1.04. Z problematycznych rzeczy to jeszcze hak, ale to już chyba rozwiązany problem.

 

Mam. Jak zamawiałem to sprzedawca mówił że różnie z tym bywa , ale zakładam że jeśli auto już wyprodukowane a ja nie miałem żadnych informacji o brakach to wszystko jest .


Ja zamawiałem w M-cars.

Edytowane przez drPorwur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G21 320i, zamówione 30.09.2021, wyprodukowało się 2.03.2022. Stoi już u dealera (Inchcape Warszawa), zarejestrowany, umówiliśmy się na odbiór na przyszły wtorek (strasznie się ociągają, podobno czekają na dokumenty z Leaseplanu...)


Z niestandardowego wyposażenia: hak, aktywny tempomat, rozszerzone LEDy i parę innych dodatków.

Edytowane przez Godlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G21 320i, zamówione 30.09.2021, wyprodukowało się 3.02.2021. Stoi już u dealera (Inchcape Warszawa), zarejestrowany, umówiliśmy się na odbiór na przyszły wtorek (strasznie się ociągają, podobno czekają na dokumenty z Leaseplanu...)


Z niestandardowego wyposażenia: hak, aktywny tempomat, rozszerzone LEDy i parę innych dodatków.

 

Auto wyprodukowane już 2 miesiące temu i jeszcze nie odebrane (przyjmuje ze 2022r a nie 2021)?


Sprawdź czy nic się z nim nie działo. Bo pewnie tydzień po produkcji było już u nich na placu. A trochę dziwna sprawa żeby papiery załatwiać półtorej miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprodukowane już 2 miesiące temu i jeszcze nie odebrane (przyjmuje ze 2022r a nie 2021)?

Sprawdź czy nic się z nim nie działo. Bo pewnie tydzień po produkcji było już u nich na placu. A trochę dziwna sprawa żeby papiery załatwiać półtorej miesiąca.

 

Oczywiście źle wpisałem... Wyprodukowane 2 marca 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. Jak zamawiałem to sprzedawca mówił że różnie z tym bywa , ale zakładam że jeśli auto już wyprodukowane a ja nie miałem żadnych informacji o brakach to wszystko jest .


Ja zamawiałem w M-cars.

 

Cheers, ja też M-cars! :) no to dzwonię jutro do sprzedawcy, bo nie aktualizowałem statusu z miesiąc, a może jadą nasze razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem 06.12.21 430, z problematycznych rzeczy tylko kamery 360, do HUD mnie skutecznie zniechęcili a później się już nawet nie dało dołożyć . Na umowie data odbioru 30.06 ale nie liczyłem że realna.

[...] a dziś już 182 czyli transport do Polski . O jakiś brakach nie mam informacji więc chyba wszystko jest ale VINu jeszcze nie znajduje w wyszukiwarce.

 

A masz elektryczną klapę bagażnika? Ja mam zamówione w październiku 420 i póki co cisza, podobno właśnie przez problemy z klapą które miały być aż do 1.04. Z problematycznych rzeczy to jeszcze hak, ale to już chyba rozwiązany problem.

 

Klape też mam i też przy M340 nie była w lutym na restrykcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mogęVIN rozkodować i mam pytanie czy ktoś się orientuje co to:


S6P1 Temp. Entfall Remote Software Upgrade

S6UX Entfall Touchfunktion BMW Controller


Tymczasowy brak bluetooth i "niedotykowy" i-drive?

 

Tymczasowy brak carplay/android auto (dostepne przez upgrade software'u w Q2)


Brak dotykowosci KONTROLERA iDrive (kiedys mozna bylo na nim w paru funkcjach "pisac" literki - teraz juz to nie bedzie mozliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nadzieja na 14-ty tydzień podtrzymana, bo okazuje się, że od 21.03 mam status 112. Więc jest jeszcze cień szansy, że dziś/jutro wejdzie VIN i w przyszłym na taśmę!

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem takiego info z salonu odnośnie mojego grudniowego zamówienia:

Majowa produkcja będzie potwierdzana zapewne do końca przyszłego tygodnia, obecnie status bez zmian i dopasowałem samochód do terminu majowego. Czekamy zatem na dalsze kroki fabryki związane z Państwa zamówieniem.


Jak salon może dopasować do terminu ? Nie za bardzo rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej wygląda, jakby dealer chciał pokazać, że niby robi wszystko, aby produkcja była w maju. A tymczasem przydziały lecą z fabryki i dealer nie ma nic do gadania, czy dane auto trafi do produkcji, czy nie. Chyba, że usunął elementy z konfigu, które mogły powodować dalsze opóźnienie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.