Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mamy fuksa... Dealer pisał dzisiaj o statusie 154, a bimmer.work pokazuje wczorajszą datę produkcji.

Wbrew temu co pisał ktoś kilka postów wyżej o restrykacjach, mam aktywny tempomat. I hak.

Kiedy zamawiałeś i jaka wersja silnikowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy fuksa... Dealer pisał dzisiaj o statusie 154, a bimmer.work pokazuje wczorajszą datę produkcji.

Wbrew temu co pisał ktoś kilka postów wyżej o restrykacjach, mam aktywny tempomat. I hak.

Kiedy zamawiałeś i jaka wersja silnikowa?

 

30.09.2021

G21 320i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by zapytać naszą ''wtykę'' na produkcji w Monachium, czy przewidują jakieś postoje czy brakuje części itp ?:)

 

Stoimy od piatku dwa tygodnie, informacja odnośnie powrotu do pracy z tygodnia na tydzień. Dzisiaj ostatni dzień pracy montażu,lakiernia, robau. Motorenbau pracują jeszcze w przyszłym tygodniu. Brakuje okablowania produkowanego przez firmę Leoni na Ukrainie. Z tego co mówili wczoraj przenoszą produkcje do innej fili w Europie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by zapytać naszą ''wtykę'' na produkcji w Monachium, czy przewidują jakieś postoje czy brakuje części itp ?:)

 

Stoimy od piatku dwa tygodnie, informacja odnośnie powrotu do pracy z tygodnia na tydzień. Dzisiaj ostatni dzień pracy montażu,lakiernia, robau. Motorenbau pracują jeszcze w przyszłym tygodniu. Brakuje okablowania produkowanego przez firmę Leoni na Ukrainie. Z tego co mówili wczoraj przenoszą produkcje do innej fili w Europie.

Pozdrawiam

a znana jest już konkretna data przejścia na LCI ?

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na zakładzie jest tablica na której odlicza dni do wejścia kolejnej zmiany modelu bądź liftingu i jest grubo ponad 200 dni jeszcze. Pracuje tutaj ponad dziesięć lat i nigdy się nie zdażyło aby było inaczej.
Dzięki za info :)
Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_s83


Temat m3- takowe zamówiłem na początku sierpnia wiec już kawał czasu i nadal auto na 105. Czy coś wiesz na temat restrykcji na fotele? Bo wg aso one blokują produkcji i co więcej są na restrykcji do końca roku…

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_s83


Temat m3- takowe zamówiłem na początku sierpnia wiec już kawał czasu i nadal auto na 105. Czy coś wiesz na temat restrykcji na fotele? Bo wg aso one blokują produkcji i co więcej są na restrykcji do końca roku…

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 10 msc czekania dziś otrzymałem termin 14-tydzień i status 111. Jak myślicie? Jest szansa w dobie obecnej sytuacji z wiązkami? G22.

Handlowiec nic nie wie o opóznieniach, szczerze sam przyznał że ja moge więcej wiedziec z internetu i z forum bmw niż on :duh:

Ponadto coś do mnie dotarło że będzie niedługo podwyzszka w związku z kursem walut i ogólnej sytuacji, ma być znaczna......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_s83


Temat m3- takowe zamówiłem na początku sierpnia wiec już kawał czasu i nadal auto na 105. Czy coś wiesz na temat restrykcji na fotele? Bo wg aso one blokują produkcji i co więcej są na restrykcji do końca roku…

 

Cześć


Nie zauważyłem aby były braki na fotele w M, szczerze to jada w różnych kolorach czy to individual czy seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Marcin_s83


Temat m3- takowe zamówiłem na początku sierpnia wiec już kawał czasu i nadal auto na 105. Czy coś wiesz na temat restrykcji na fotele? Bo wg aso one blokują produkcji i co więcej są na restrykcji do końca roku…

 

Cześć


Nie zauważyłem aby były braki na fotele w M, szczerze to jada w różnych kolorach czy to individual czy seria.

 

Nie chodzi o fotele M tmale te carbonowe dostępne tylko w M3/M4 i teraz po lifcie w M8.

Edytowane przez --==maly==--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 10 msc czekania dziś otrzymałem termin 14-tydzień i status 111. Jak myślicie? Jest szansa w dobie obecnej sytuacji z wiązkami? G22.

Handlowiec nic nie wie o opóznieniach, szczerze sam przyznał że ja moge więcej wiedziec z internetu i z forum bmw niż on :duh:

Ponadto coś do mnie dotarło że będzie niedługo podwyzszka w związku z kursem walut i ogólnej sytuacji, ma być znaczna......

 

Już jest podwyżka dla G22. Nie jakaś kosmiczna ale ogólnie wychodzi ok 9 tys więcej niż ja miałem cenę przy takiej samej konfiguracji. Nie licząc wyższego oprocentowania comfort lease i braku upustu. Zebrać wszystko do kupy to wyjdzie ok 60 tys różnicy. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem trochę większy wkład własny i zwykły Leasing ma niższą ratę miesięczną niż Comfort Lease. A i wykup też bardziej korzystny.

u mnie to samo. najkorzystniej w PKO LEASING. wpłata 40-45%, wykup 35-40 i leasing nie wychodzi źle. Teraz sie zastanowić, czy brać stałą stopę, czy zmienną, bo ile to może jeszcze rosnąć :/

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem trochę większy wkład własny i zwykły Leasing ma niższą ratę miesięczną niż Comfort Lease. A i wykup też bardziej korzystny.

 

Mam Comfort Lease ustawiony we wrześniu, z dużą wpłatą, dużym wykupem i stałą ratą. W momencie ustalania, rata była wyższa o 150PLN od zmiennej, a teraz już jest pewnie niższa :-) Tyle, że auta nadal nie mam. :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info że , z kilku źródeł, że leasing jest ważny max 30 dni przed odbiorem...

Więc.. Twój raczej jest tylko propozycją na wrzesień... a nie kontraktem...

Żeby tak było musi być wpisany nr vin itp...

Też miałem dobre propozycje na wrzesień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info że , z kilku źródeł, że leasing jest ważny max 30 dni przed odbiorem...

Więc.. Twój raczej jest tylko propozycją na wrzesień... a nie kontraktem...

Żeby tak było musi być wpisany nr vin itp...

Też miałem dobre propozycje na wrzesień...

 

Chyba się nie zgodzę, tak jak kolega pisał, ja też (chyb w teorii) mam BCL z listopada - na stałej stopie.

Umowa podpisana, czeka na aktywację jak samochód dojedzie.

Wydaje mi się, że warunki nie powinny być zmienione, gdyż była już weryfikacja w BIK i papiery podpisałem.


Jeśli mówimy o ofercie, to pełna zgoda, ważna jest 30 dnia.

Ale jak ktoś już podpisał umowę, to powinna być wiążąca - tak samo cena z zamówienia i wybrana rata.

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info że , z kilku źródeł, że leasing jest ważny max 30 dni przed odbiorem...

Więc.. Twój raczej jest tylko propozycją na wrzesień... a nie kontraktem...

Żeby tak było musi być wpisany nr vin itp...

Też miałem dobre propozycje na wrzesień...

 

Chyba się nie zgodzę, tak jak kolega pisał, ja też (chyb w teorii) mam BCL z listopada - na stałej stopie.

Umowa podpisana, czeka na aktywację jak samochód dojedzie.

Wydaje mi się, że warunki nie powinny być zmienione, gdyż była już weryfikacja w BIK i papiery podpisałem.


Jeśli mówimy o ofercie, to pełna zgoda, ważna jest 30 dnia.

Ale jak ktoś już podpisał umowę, to powinna być wiążąca - tak samo cena z zamówienia i wybrana rata.

 

Dokładnie tak. Umowa klepnięta i podpisana, czeka tylko na realizację.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info że , z kilku źródeł, że leasing jest ważny max 30 dni przed odbiorem...

Więc.. Twój raczej jest tylko propozycją na wrzesień... a nie kontraktem...

Żeby tak było musi być wpisany nr vin itp...

Też miałem dobre propozycje na wrzesień...

 

Chyba się nie zgodzę, tak jak kolega pisał, ja też (chyb w teorii) mam BCL z listopada - na stałej stopie.

Umowa podpisana, czeka na aktywację jak samochód dojedzie.

Wydaje mi się, że warunki nie powinny być zmienione, gdyż była już weryfikacja w BIK i papiery podpisałem.


Jeśli mówimy o ofercie, to pełna zgoda, ważna jest 30 dnia.

Ale jak ktoś już podpisał umowę, to powinna być wiążąca - tak samo cena z zamówienia i wybrana rata.

 

Dokładnie tak. Umowa klepnięta i podpisana, czeka tylko na realizację.

 

Ważność umów podpisanych w BMW FS to 6 miesięcy. Musi wtedy zostać wpłacona opłata początkowa i dalej można czekać na auto inaczej trzeba od nowa się starać.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.