Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin_S38

To i ja mam pytanie, g80 czy zauważyłeś aby był problem z kubłami ?

 


Cześć

Wiesz co ja widzę samochody już wyposażone kompletnie, i nie zauważyłem aby M jechały bez wnętrz. Były nawet wczoraj czarne, czerwone, oraz niebieskie kubły. Tak wiec ja problemu nie zauważyłem. Ale popytam kolegów co pracują na dziale foteli i jak się czegoś dowiem to dam znać.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie wersje 30i mają dużo większe opóźnienie w produkcji, czy to tylko się tak wydaje zamawiającym? Te silniki są przecież niemal identyczne jak 20i..

 

Zamówienie pod koniec sierpnia, samochód dostarczony w tym tygodniu - 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bmw 430i zamawiałem w maju, wyprodukowało się w listopadzie i jest na placu u importera bo jest doposażane wnętrze...nie wiem co może być doposażane i jak długo to jeszcze potrwa, ktoś może miał taką sytuację?

Podaj VIN lub sprawdź czy masz jakieś akcje otwarte tutaj - https://www.bmw.co.uk/en/footer/quick-links/bmw-vehicle-recalls.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do elektryków już są - tata i4 bierze właśnie z asyst prof, VIN nadany i produkcja wyznaczona na luty, więc może niedługo i w reszcie się pojawią

Tu elegancko i4 zamówiona teraz, vin nadany, produkcja na luty, a Ci co zamówili G20 z aktywnym tempomatem czy innymi restrykcjami w maju/czerwcu/lipcu 2021 dalej czekają. Nosz ***** Jaja sobie z klientów robią w BMW... Naprawdę, niepoważne podejście...

Oczywiscie bez urazy Matrad, pisze ogólnie o BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to samo, zamowione w lipcu, 3/11 produkcja i status 155, nadal czekanie i brak jakiejkolwiek informacji co i jak, kiedy…

 

Ja dalej status 105, w maju nie miałem żadnych restrykcji, specjalnie jeszcze odrzuciłem kamery 360 zeby termin sie nie wydłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z tymi znaczkami BMW na 50-lecie? Jak teraz idą te samochodu na produkcje to dilerzy pytają czy ktoś chce ten znaczek, czy standardowy? Bo teraz widzę że w konfiguratorze można to sobie wybrać, a jak jest z samochodami zamówionymi wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z tymi znaczkami BMW na 50-lecie? Jak teraz idą te samochodu na produkcje to dilerzy pytają czy ktoś chce ten znaczek, czy standardowy? Bo teraz widzę że w konfiguratorze można to sobie wybrać, a jak jest z samochodami zamówionymi wcześniej?

Pisałem o znaczkach w jednym z tematów. Będą dodawane do wersji z pakietem M.

Za rezygnację z tych znaczków jest zniżka 400PLN


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=390886


Osobiście zrezygnowałem, bo za duża mieszanka kolorów na nich :)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca wszystko do normalności. Trójki lecą aż miło na przemian z g26,g80 oraz i4. Tak z 70% na zmianie to same 3 (g20/g21).

Pozdrawiam

 

Super, w takim razie jest w światełko w tunelu, że zamówienie z czerwca może niedługo sie wyprodukuje :D

Dzięki za info i powodzenia!

Pozdrawiam

 

hehe też zamawiałem w czerwcu i myślę że na czerwiec 2022 będę się cieszył z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z tymi znaczkami BMW na 50-lecie? Jak teraz idą te samochodu na produkcje to dilerzy pytają czy ktoś chce ten znaczek, czy standardowy? Bo teraz widzę że w konfiguratorze można to sobie wybrać, a jak jest z samochodami zamówionymi wcześniej?

W listopadzie przy konfiguracji była to opcja - dla produkcji od 2022Q2 - ale była darmowa :!: :!: :!:

Dziś się okazało, przy okazji aktualizacji konfiguratora (mówię na bazie F40), że BMW wyceniło nowe emblematy na kwotę 400zł....

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z tymi znaczkami BMW na 50-lecie? Jak teraz idą te samochodu na produkcje to dilerzy pytają czy ktoś chce ten znaczek, czy standardowy? Bo teraz widzę że w konfiguratorze można to sobie wybrać, a jak jest z samochodami zamówionymi wcześniej?

W listopadzie przy konfiguracji była to opcja - dla produkcji od 2022Q2 - ale była darmowa :!: :!: :!:

Dziś się okazało, przy okazji aktualizacji konfiguratora (mówię na bazie F40), że BMW wyceniło nowe emblematy na kwotę 400zł....

ale jak rezygnujesz to -400 :D tak mam własnie na nowym aneksie ;) do G20 dawali gratis, jak powiedział, że nie chcę to przyszedł aneks z opcją rezygnacji i 400 odjęte

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginają, dzisiaj zmieniałem specke to mpakiet droższy o 900 niż w grudniu…

I też mi z automatu wpadły emblematy za 400…

Walcz o cenę :)

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=391040

 

Hmmm w X3 są za darmo...

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginają, dzisiaj zmieniałem specke to mpakiet droższy o 900 niż w grudniu…

I też mi z automatu wpadły emblematy za 400…

Walcz o cenę :)

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=391040

 

Hmmm w X3 są za darmo...

 

Seria 3 to chyba jedyny model bmw gdzie navi nie jest w standardzie….dodatkowo skasowali tańszy wariant…

W serii 4 mpakiet 19 tys, w trójce ponad 30….

Nie wiem o co kaman…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.