Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem błąd ,bo na umowie zaznaczyłem że data produkcji na być 2022, a zamówienie było 30.09

 

Też miałem taki zapis że auto ma być z 2022. Była szansa odebrać auto w styczniu ale z rocznika 2021 albo odbiór do końca lutego z rocznika 2022. Zdecydowałem się na tą drugą opcję i na dniach będzie wiadomo czy termin odbioru Luty jest realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank cieszą go te relację i czeka na kolejny telefon :)

 

Pewnie dostaje piany ale na bank mnie pamieta... :)

 

Ja dotychczas kontaktowałem się co 3 tygodnie, ale im bliżej terminu zamierzam się odzywać częściej :)

Wiem że pewnie nie przepadają za takimi klientami ale to w końcu na kontakcie z klientami polega ich praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=375565&start=1395#p2797763


Mala aktualizacja mojego zamowienia na m340i z Czerwca. Dostalem vin i z restrykcji zostalo

 

48Z Deletion front passenger lumbar support / front passenger-backrest width adjust.

6P1 Temporary deletion of specific Bluetooth/WiFi functions, preparation for RSU

 

ten drugi kod oznacza ze az do aktualizacji softu nie bedzie dzialal apple carplay i android auto (https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1884564)

 

With the deletion of the Wi-Fi functions, the following functions will not be available:

• Ability to pair 2 smartphones

• Apple CarPlay / Android Auto

• RSU updates (via phone).

• WiFi Hotspot (where option 6NW/6WD specified)

 

z ciekawych rzeczy ma sie wyprodukowac

 

688 Harman Kardon Surround Sound System

2VF Adaptive M suspension

5AZ BMW Laserlight

610 Head-Up Display

6U3 BMW Live Cockpit Professional

5AU Driving Assistant Professional

5DN Parking Assistant Plus ( tutaj jest kamera 360 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis dostałem maila że oprócz restrykcji, które już miałem (kamery360/HK/DriveRec) to dowalaja mi


5DF – aktywny regulator z funkcja stop & go

610 – wyświetlacz head up


autko to 430i i przy wykreśleniu opcji jest szansa na kwiecień (to byłby juz rok czekania)


Handlowiec nie omieszkał dodać że zawsze moge zrezygnowac z zamówienia i odebrać zaliczke (chyba im na tym zależy...)

Dziwne to jest, bo wg informacji tu na forum sytuacja się ponoć poprawia z dostępnością części... u mnie chyba odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowiec nie omieszkał dodać że zawsze moge zrezygnowac z zamówienia i odebrać zaliczke (chyba im na tym zależy...)

 

Ciekaw jestem czy u któregoś dealera BMW zdarzają się zwroty zaliczek, tj wypowiedzenia umowy przez sprzedawcę. Wg nowego Motodziennika (

) działo się to w grudniu (niesprecyzowane w salonach jakich marek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis dostałem maila że oprócz restrykcji, które już miałem (kamery360/HK/DriveRec) to dowalaja mi


5DF – aktywny regulator z funkcja stop & go

610 – wyświetlacz head up


autko to 430i i przy wykreśleniu opcji jest szansa na kwiecień (to byłby juz rok czekania)


Handlowiec nie omieszkał dodać że zawsze moge zrezygnowac z zamówienia i odebrać zaliczke (chyba im na tym zależy...)

Dziwne to jest, bo wg informacji tu na forum sytuacja się ponoć poprawia z dostępnością części... u mnie chyba odwrotnie

 

zmień na m440i to nie będzie żadnych restrykcji i autko będzie szybciej ;D

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis dostałem maila że oprócz restrykcji, które już miałem (kamery360/HK/DriveRec) to dowalaja mi


5DF – aktywny regulator z funkcja stop & go

610 – wyświetlacz head up


autko to 430i i przy wykreśleniu opcji jest szansa na kwiecień (to byłby juz rok czekania)


Handlowiec nie omieszkał dodać że zawsze moge zrezygnowac z zamówienia i odebrać zaliczke (chyba im na tym zależy...)

Dziwne to jest, bo wg informacji tu na forum sytuacja się ponoć poprawia z dostępnością części... u mnie chyba odwrotnie

 

Poprawia się, ale dotyczy to G20. W przypadku G22 są zawaleni po uszy zamówieniami więc tu nie tylko restrykcje hamują odbiór ale także kolejka produkcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny, że w przypadku G20 sytuacja się poprawia. W ostatnim czasie dostałem informacje, że mój samochód nie ma przydzielonego terminu produkcji, ponieważ jest restrykcja na HUD i aktywny tempomat. O ile w przypadku aktywnego tempomatu jest nadzieja, że restrykcja zniknie od marca, to HUD podobno nie będzie dostępny do końca roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam czekać ,czy odpuścić ,,,,,

 

6 stron nowiutkich BMW do wzięcia:

https://www.otomoto.pl/osobowe/bmw/seria-3/od-2021?search%5Bfilter_enum_generation%5D=gen-g20-2019&search%5Bfilter_enum_damaged%5D=0&search%5Bfilter_enum_no_accident%5D=1&search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc&search%5Bfilter_float_mileage%3Ato%5D=1000&search%5Bfilter_float_engine_power%3Afrom%5D=150


a tu 94:

https://najlepszeoferty.bmw.pl/nowe/wyszukaj


Nie wierzę że ani 1 sztuka Ci nie pasuje ;) Mi może nie pasować bo ja chcę auto z hakiem, ale statystycznie stwierdzam że Ty haka nie potrzebujesz i jednak coś byś dla siebie z w/w gotowców wybrał.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część to oferta konfiguracji - zgadza się. Ale tam gdzie podali zdjęcia itp to są gotowe do odbioru - jest ich wiele. Zresztą sam ostatnio siedziałem w dość ciekawych 2 trójkach w salonach we Wro. Nóweczki, stoją i czekają. Także nie piernicz ;)
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis dobry email , ekran dotykowy bedzie dostepny . W wersji samochodu ktory kupilem sa wszystkie mozliwe dodatki jakie oferuje BMW i wszystki maja byc .


-------------------------------


?Hi Ryszard and Beata,



I have checked again and your car is still showing due in March!



Also, good news as you will be getting the touch screen also!



Kind Regards,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis dobry email , ekran dotykowy bedzie dostepny . W wersji samochodu ktory kupilem sa wszystkie mozliwe dodatki jakie oferuje BMW i wszystki maja byc .


-------------------------------


?Hi Ryszard and Beata,



I have checked again and your car is still showing due in March!



Also, good news as you will be getting the touch screen also!



Kind Regards,

 

ale ta informacja dotyczy jakiegoś niepolskiego rynku wysokomarzowego, bo to chyba po izraelsku napisane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis dobry email , ekran dotykowy bedzie dostepny . W wersji samochodu ktory kupilem sa wszystkie mozliwe dodatki jakie oferuje BMW i wszystki maja byc .


-------------------------------


?Hi Ryszard and Beata,



I have checked again and your car is still showing due in March!



Also, good news as you will be getting the touch screen also!



Kind Regards,

 

ale ta informacja dotyczy jakiegoś niepolskiego rynku wysokomarzowego, bo to chyba po izraelsku napisane :D

 

Anglia , Chester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.