Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Na jaką konfigurację udało się aż taki rabat uzyskać? Z tego co kojarzę, wsparcie BMW na 3-er wynosi 2%, marża dealera 7%.

W czerwcu 2021 od ręki z ulicy na x330 xdrive można było dostać 15/16% (bez posiadania auta bmw czy wcześniejszych zakupów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale X5 ktoś wkleił email do dealrów w US że niektóre modele będa pozbawione funkcji ekranu dotykowego od nastepnego tygodnia produkcyjnego

 

G20 3 Series
G22/G23 4 Series Coupe i Cabrio
G26 4 Series Gran Coupe (z wyjątkiem i4)
G29 Z4
G05/G06/G07 (wszystkie warianty)

 

nie wiem czy to będzie dotyczyć EU ale raczej tak......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale X5 ktoś wkleił email do dealrów w US że niektóre modele będa pozbawione funkcji ekranu dotykowego od nastepnego tygodnia produkcyjnego

 

G20 3 Series
G22/G23 4 Series Coupe i Cabrio
G26 4 Series Gran Coupe (z wyjątkiem i4)
G29 Z4
G05/G06/G07 (wszystkie warianty)

 

nie wiem czy to będzie dotyczyć EU ale raczej tak......

 

Tu bym się aż tak nie przejmował. Pokrętło iDrive to najlepsze, co przytrafiło się obsłudze samochodu, zaś ekrany dotykowe dokładnie odwrotnie.

Nigdy nie dotykam ekranu, bo raz że pokrętłem można wszystko zrobić łatwiej i bez odrywania oczu z drogi, a dwa że odciski palców na ekranie wyglądają paskudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to [bAD], moje ma status 150 od 21 października, 3 listopada niby produkcji...

 

A kiedy składałeś zamówienie jeśli można wiedzieć ?


Ja na swoją G20 M340D złożyłem zamówienie 12 Sierpnia 2021 i ostatnio dostałem info od dealera że raczej dopiero w styczniu się wyprodukuje ale tak naprawdę to nie wiadomo do końca kiedy to nastąpi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lipca

 

A jakieś ryzykowne opcje tam są typu ( aktywny tempomat lub elektryczna klapa bagażnika ) . Co prawda jak w sierpniu zamawiałem to te opcje nie były w restrykcjach jedynie nagłośnienie HK było na restrykcjach więc już na etapie konfiguracji musiałem z tego zrezygnować . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konfiguratora na stronie BMW zniknęły m.in.:

- Adaptacyjny tempomat

- System nagłośnienia Harman Kardon


Czy ktoś się orientuje co z zamówieniami, które zawierały te opcje, a które zostały złożone przed wycięciem tych opcji z cennika?

W serii 4 coupé wyleciał aktywny tempomat a HK pozostał. A w serii 4 grand coupé aktywny tempomat i HK jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konfiguratora na stronie BMW zniknęły m.in.:

- Adaptacyjny tempomat

- System nagłośnienia Harman Kardon


Czy ktoś się orientuje co z zamówieniami, które zawierały te opcje, a które zostały złożone przed wycięciem tych opcji z cennika?

 

w G21 aktywny tempomat jeszcze widzę...


Co co "znikających opcji" - tu niestety albo wpadasz w restrykcje i czekasz na odblokowanie, albo rezygnujesz z opcji. Ja tak miałem z systemami proffessional i ładowarką indukcyjną.

 

Może po prostu to błąd w konfiguratorze bo dziwne ze w G20 nie ma a w G21 jest dostępna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś kto miał mieć produkcję na początku listopada i wcześniej status 112 ( przekładany wielokrotnie ) coś ruszyło ? Zastanawiam się czy mi ruszy tym razem czy znowu nic z tego..

Dla przypomnienia po wyrzuceniu adaptacyjnego tempomatu miałem mieć produkcję w sumie już, ale na razie zero kontaktu ze strony doradcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem początkiem września, z restrykcji oprócz haka mam chyba wszystko...

HK, HUD, elektryka w bagażniku, aktywny tempomat...

Jak będą dzwonić to z powyższego jestem w stanie zrezygnować z elektryki w bagażniku, poza tym resztę chcę mieć musowo (w szczególności HK jako muzyk).


Boję się pytać dzwonić i pytać o przewidywany termin, z resztą co oni mi teraz powiedzą. Jak na lato 2022 auto zobaczę to już chyba będzie sukces.

A rezygnować z opcji mi się po prostu nie uśmiecha, inna sprawa, że w sumie mi się nie pali, bo sytuacja finansowa firmy nieco się pogorszyła, nie zmienia faktu, że za chwilę rację będą mieli Ci, co zachęcali do oczekiwania na polifta.

Moje G30 530ix M-sport czarny szafir

Jeśli szukasz zespołu na wesele, to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem początkiem września, z restrykcji oprócz haka mam chyba wszystko...

HK, HUD, elektryka w bagażniku, aktywny tempomat...

Jak będą dzwonić to z powyższego jestem w stanie zrezygnować z elektryki w bagażniku, poza tym resztę chcę mieć musowo (w szczególności HK jako muzyk).


Boję się pytać dzwonić i pytać o przewidywany termin, z resztą co oni mi teraz powiedzą. Jak na lato 2022 auto zobaczę to już chyba będzie sukces.

A rezygnować z opcji mi się po prostu nie uśmiecha, inna sprawa, że w sumie mi się nie pali, bo sytuacja finansowa firmy nieco się pogorszyła, nie zmienia faktu, że za chwilę rację będą mieli Ci, co zachęcali do oczekiwania na polifta.

 

Tylko czy polift w takiej sytuacji wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.