Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie tzw licht pakiet? Jeśli tak to już się robi naprawdę farsa :lol:

 

wstyd sie przyznac, ale jednak mam podswietlanie nad oslonkami slonecznymi :oops: ... na usprawiedliwienie powiem, ze dopiero sie ucze :P

 

Juz miałam do sprzedawcy dzwonić i się awanturować, zeby leciał moje auto sprawdzać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożyłem 29.01. Do poprzedniego tygodnia zero kontaktu, dostałem propozycje usunięcia podparcia lędźwi w fotelu pasażera i po kilku dniach auto dostalo termin produkcji na 19 tydzien roku. HK zostalo w konfiguracji.


Nie uwierzę póki nie będzie info o nastepnych etapach.

Mam tak samo jak Ty, po wyrażeniu zgody na usunięcie lędźwi u pasażera (bo pierwotnie chcieli abym usunął tą opcję w ogóle) auto dostało majowy termin produkcji. HK też jest w wyposażeniu ale to podobno już ogarnęli i nie ma już z tą opcją problemu. Odbiór wstępnie początek czerwca. Oby tak było to nie będzie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalam date odbioru na 27.04, auto jeszcze w dystrybucji i ma przyjechac za tydzien.

 

No to już z górki. Przynajmniej masz jakąś (nawet bliską) perspektywę :)

Nadzieja jest, ale sam wiesz jak to moze sie skonczyc.. Dalej nic nie wiesz? Nawet daty produkcji nie podali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalam date odbioru na 27.04, auto jeszcze w dystrybucji i ma przyjechac za tydzien.

 

No to już z górki. Przynajmniej masz jakąś (nawet bliską) perspektywę :)

Nadzieja jest, ale sam wiesz jak to moze sie skonczyc.. Dalej nic nie wiesz? Nawet daty produkcji nie podali?

 

Nadal wielka niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów czeka jeszcze na realizację zamówienia z grudnia 2020 (lub wcześniejszego), czy zostałem już sam ?

 

Auto zamówiłem 24.11, według VIN data produkcji to 15.01 a odebrałem 3.04. Zamówiłem podparcie lędźwi, boczki, HK i wszystko zgodne z zamówieniem. Jedyne czego brakuje to lampka nad osłoną przeciwsłoneczną :lol:


Pierwszy post (forum przeglądam od dawna) więc witam wszystkich!

Masz osłonkę przeciwsłoneczną bez lampki ??

 

Dokładnie tak - za to jest dziura w podsufitce na lampkę więc to chyba nie kolejne oszczędności.

Serwis lampkę zamówił i czeka na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożyłem 29.01. Do poprzedniego tygodnia zero kontaktu, dostałem propozycje usunięcia podparcia lędźwi w fotelu pasażera i po kilku dniach auto dostalo termin produkcji na 19 tydzien roku. HK zostalo w konfiguracji.


Nie uwierzę póki nie będzie info o nastepnych etapach.

Mam tak samo jak Ty, po wyrażeniu zgody na usunięcie lędźwi u pasażera (bo pierwotnie chcieli abym usunął tą opcję w ogóle) auto dostało majowy termin produkcji. HK też jest w wyposażeniu ale to podobno już ogarnęli i nie ma już z tą opcją problemu. Odbiór wstępnie początek czerwca. Oby tak było to nie będzie źle.

 

trzymam kciuki - daj znać jeśli status produkcji sie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z kolegów którzy niedawno odbierali auta wypowie się na temat zamian w zegarach w związku z opóźnieniami ? Podają koledzy że kto miał w konfiguracji Live Cockpit Plus dostaje Live Cockpit Professional ? Ktoś ma sprawdzone informacje w tym temacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Systemów Asystujących Professional, o których ktoś wcześniej pisał. Dostałem właśnie info, że z tą opcją samochód nie wyprodukuje się w 2021, muszę z niej zrezygnować. Wg. handlowca jest z tym jakiś grubszy problem, nie będzie dostępne już w żadnym zamówieniu w tym roku, ma też zniknąć z konfiguratora. 330i zamówione w lutym, produkcja miała być maj/czerwiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Systemów Asystujących Professional, o których ktoś wcześniej pisał. Dostałem właśnie info, że z tą opcją samochód nie wyprodukuje się w 2021, muszę z niej zrezygnować. Wg. handlowca jest z tym jakiś grubszy problem, nie będzie dostępne już w żadnym zamówieniu w tym roku, ma też zniknąć z konfiguratora. 330i zamówione w lutym, produkcja miała być maj/czerwiec.

To się zgadza z tym co piszą na bimmerpost, opcja od jakiegoś czasu już jest niedostępna w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi asystentami pro to bardzo slabo. To chyba najciekawsza opcja wyposażenia obok laserów.


U mnie termin ciagle nieznany, natomiast dostalem potwierdzenie że zmieniło sie rabatowanie g21 318i od kwietnia.


Ogolnie business edition zostalo mocno zredukowane do kilku podstawowych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tymi asystentami pro to bardzo slabo. To chyba najciekawsza opcja wyposażenia obok laserów.


U mnie termin ciagle nieznany, natomiast dostalem potwierdzenie że zmieniło sie rabatowanie g21 318i od kwietnia.


Ogolnie business edition zostalo mocno zredukowane do kilku podstawowych modeli.

Sprzedaż tego była duża a zysk marny więc pewnie wolą zostawić częąci do aut na których zarobią :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Wczoraj odebrałem G21. U mnie auto dokladnie tak jak zaznaczylem w specyfikacji. Zamówienie koniec stycznia. Jest HK Audio i ledzwie po 2 stronach z przodu.

Gratulacje :D

Jesteś zatem szczęściarz że masz wszystko co chciałeś. Mogę zapytać jakie miałeś zegary i navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Wczoraj odebrałem G21. U mnie auto dokladnie tak jak zaznaczylem w specyfikacji. Zamówienie koniec stycznia. Jest HK Audio i ledzwie po 2 stronach z przodu.

Gratulacje :D

Jesteś zatem szczęściarz że masz wszystko co chciałeś. Mogę zapytać jakie miałeś zegary i navi ?

 

W ogóle jesteś szczęściarz. Ja wczoraj rozmawiałem z handlowcem to mi powiedział, że moje G21 w ogóle nie wiadomo kiedy się wyprodukuje. Zamówienie z października, aktualnie najwcześniej produkcja w czerwcu i to nawet pewne nie jest... Już myślę czy coś na placu się nie znajdzie :(

Jak to nie tajemnica, to można wiedzieć jakie miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.