Skocz do zawartości

BMW F32 420D MineralGrau


netrix

Rekomendowane odpowiedzi

No w takim razie przyciemnienie odpada, wolę mieć spokojną głowę w razie W :nienie: ale normalna przezroczysta folia może być, tak ?




Razem z czwórką i kolegi f30 załapaliśmy się do klipu kręconego przez naszego wspólnego znajomego, mimo iż te fotki robione telefonem to mnie się bardzo podobają. :cool2:

Efekt końcowy wrzucę tutaj jak już chłopaki wszystko zmontują, a i może jakieś lepsze fotki dostane w gratisie.


50315948836_844a9f9e0c_b.jpg


50315279643_a4ce1ae27b_b.jpg


...a tutaj spalanie jak ukochana prowadzi ukochaną, jednak kobiety potrafią obchodzić się ze sobą delikatnie :shock: :mrgreen:

50316129772_e2fb6aa505_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Kolega założył do F32 sporty w czarnej skórze z angola, kupione za 700 zł.

Pobawić trzeba się tylko z panelami przełączników na boczkach i na fotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są zwykle sporty.

To jest wersja indywidul ze skórą Merino.

Cena zajebista i stan widzę bardzo dobry. Brałbym jak szukasz czegoś innego niż wszyscy mają.

Zwykle sporty mają Dakotę, a w porównaniu z Merino , to jest przepaść.

Do tego przeszycia itp. inna Bajka.

Osobiście polecam taki zestaw i wiem co mówię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego je podesłałem tu bo kolega ma widze F32 i to zmieni wnetrze auta nie do poznania....szkoda ze do F30 nie pasują bo bym je brał już ale do F30 orientuje sie czy wogole wychodzilo wnetrze Indyvidual ???


Cena tez spoko bo 4500, stare swoje sprzedasz i pewnie wyjdzie mala roznica finalnie a efekt ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem dziś olej w skrzyni biegów przy 87k, podobno był całkiem okej, więc fajnie że skrzynia jest w dobrej kondycji, po wymianie jakby płynniej zmienia biegi, ale może to efekt placebo :norty:


We wtorek w końcu jadę na przyciemnienie szyb i dechroming, oraz czekam na paczkę z modnymi ostatnio na forum lusterkami, więc będę miał i ja :mrgreen:


Łapcie świeże fotki, niestety brudas dziś bo non stop pada...


50566780046_e00acf9d8b_b.jpg


50566917327_1cfc96ac9c_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny mały update, udało się w końcu przyciemnić szyby tylne oraz listwy wokół szyb, mówiłem kiedyś tam że chrom jest spoko itp, ale teraz już wiem, że czarny połysk to jest dopiero to :mrgreen: Zmiana jak dla mnie na duży plus, mimo kontrastu między przednimi, a tylnymi szybami - możliwe że wrzucę przednie szyby jakąś folią 50%.


Wpadły przy okazji czarne lusterka, fajnie dopełniły całość.

Kolejny element układanki to będą sprężyny, ale to dopiero chyba po zimie, aby teraz za pług nie robić :norty:

Coś jeszcze zrobilibyście w zewnętrznym wyglądzie ?


50610446751_0a31a8ff8e_b.jpg


50610446651_02220f81b9_b.jpg


50610563787_e49c41b34f_b.jpg


50609701243_e2a3833a04_b.jpg


50609701393_cac25ac056_b.jpg


50609701463_edd0ce1885_b.jpg


50609701533_a6e27b45d8_b.jpg


50610447351_5c69a44c48_b.jpg


50609701788_7043377a45_b.jpg


No i mały test nowej pianownicy, w końcu piana jest taka jak powinna być :D

50609701938_447a3eec3d_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko.... :cool2: zainwestuj w springi ,przydało by się trochę zbliżyć do asfaltu... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprężyn to decyzją podjęta, że wpadną, tylko jeszcze nie wiem jakie - eibachy albo hr. :cool2:


Lampy lci... fajny mod, ale jak już będę wydawał 3k na moda, to najpierw wrzucę hamule od m pakietu, bo te zwykłe nie hamują, a dopiero potem pomyśle nad lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wjechał u mnie zestaw zimowy - styling 400 i 4x continental winter conti 225/45/18

Myślałem, że będzie gorzej z wyglądem na tych felgach, ale nie ma tragedii. :cool2:

Lusterka musiałem ściągnąć i założyć "stare", bo tamte dostały kamieniem na trasie :oops: i lakier zaczął schodzić. Zamówiłem kolejną parę.


Szybkie mycie i kilka fotek w ponury zimowy dzień.


50681740048_18406afd7d_b.jpg


50681740093_f08d2d91ec_b.jpg


50681739983_95dd35372b_b.jpg


50682574337_08b2b9672e_b.jpg


50682574242_165b754da7_b.jpg


50681739673_c6666ab37e_b.jpg


50681739573_c6b48116fd_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

mte dostały kamieniem na trasie :oops: i lakier zaczął schodzić. Zamówiłem kolejną parę.

Nie trzymaj się zderzaka poprzedzającego auta. jak wyprzedasz to nie podjeżdżaj na cm fury przed tobą, trzymaj odstęp w trasie a nie dostaniesz jednym odpryskiem w lusterko.

Znam temat, już zmądrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mte dostały kamieniem na trasie :oops: i lakier zaczął schodzić. Zamówiłem kolejną parę.

Nie trzymaj się zderzaka poprzedzającego auta. jak wyprzedasz to nie podjeżdżaj na cm fury przed tobą, trzymaj odstęp w trasie a nie dostaniesz jednym odpryskiem w lusterko.

Znam temat, już zmądrzałem.

 

No właśnie, że sie nie trzymam tylko i wyłącznie ze względu na odpryski :norty: a mimo to dostałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupie madrosci z ta odlegloscia. Nie ma reguly, raz przytulilem kamien na szybe z auta ktore bylo z 70m przede mna. Widzialem jak skakal kamien po asfalcie i na koncu przywalil mi w szybe. Z moich obserwacji wynika, ze im wiecej robisz kilometrow tym wiecej odpryskow.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oczywiście, że czasem jakiś człowiek zajedzie ci drogę, bo zbyt szybko zmienia pas z lewego na prawy jak cię wyprzedza i tak to wygląda, że dostaniesz odpryskiem.

Ale daruj swoje wywody i nazywanie tego głupimi mądrościami, bo taka jazda jest raz - bezpieczna, a dwa - minimalizuje to ryzyko przodu auta w odpryskach.

Z moich obserwacji wynika, ze im wiecej robisz kilometrow tym wiecej odpryskow.

No coś takiego, a jak auto stoi w garażu to ryzyko wynosi 0%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje opcja oklejenia całego przodu folią PPf i w zasadzie problem znika. Aczkolwiek ja nie jeżdżę aż tak dużo tras, a na codzień staram się trzymać dystans więc chyba odpuszczę. Co nie zmienia faktu, że lusterka musiałem zamówić nowe, dobrze że dostały lusterka, a nie szyba - mniej kłopotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.