Skocz do zawartości

CarKey dla iOS


kabat9

Rekomendowane odpowiedzi

Według oficjalnej strony wynika, że bedzie to pracowało z iOS 13.6, który lada dzień wejdzie oficjalnie do dystrybucji.

 

Wiem, ze w 13.6 zadziala, bo juz widac to w betach. Pytalem bardziej pok katem w jakim aucie bedzie dostepne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według oficjalnej strony wynika, że bedzie to pracowało z iOS 13.6, który lada dzień wejdzie oficjalnie do dystrybucji.

 

Wiem, ze w 13.6 zadziala, bo juz widac to w betach. Pytalem bardziej pok katem w jakim aucie bedzie dostepne?

wg oficjalnych informacji udostepnionych przez BMW w autach z produkcji Lipiec2020+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według oficjalnej strony wynika, że bedzie to pracowało z iOS 13.6, który lada dzień wejdzie oficjalnie do dystrybucji.

 

Wiem, ze w 13.6 zadziala, bo juz widac to w betach. Pytalem bardziej pok katem w jakim aucie bedzie dostepne?

wg oficjalnych informacji udostepnionych przez BMW w autach z produkcji Lipiec2020+

 

a gdzie salonowe "proszę Pana - wszystko co wyjdzie w przyszłości w oprogramowaniu będzie zdalnie aktualizowane - będzie Pan zadowolony" ? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę problemu żeby kluczyk wrzucić do kieszeni, więc nie wiem po co się nad tym tak spuszczać

 


Niekotrzy caly czas nosza wydrukowane bording passy, inni karty kredytowe, dowody osobiste...

Inni uzywaja aplikacji wallet i maja to nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam z 2019 i zwykły kluczyk a auto otwieram i zamykam z apki BMW już od zeszłego roku.

Chyba ze chodzi Wam o otwieranie i odpalanie auta, ale to inna historia

tak, chodzi o odpalanie......

poza tym ta funkcja chyba była już dostępna na androida wcześniej a teraz na iOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz iOS 13.6 jakbys ktos chcial zrobic update.

zero widocznych zmian, jesli chodzi o carkey. Na bimmers ktos probowal 13.6 z softem 07/2020 - wychodzi na to, ze bmw blokuje funkcjonalnosc dla aut sprzed lipca 2020 (nawet, jesli masz juz nowszy soft).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowaliście czy macie w sklepie connected drive możliwość wykupienia tej funkcji?

Mam kupioną funkcję, aktualizowany iOS i nic. Prawdopodobnie będzie dostępne z nowym iOS jesienią. Również może być że będziemy potrzebować aktualizacji telefonu do najnowszego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Trochę czasu minęło od ostatniego postu, a wczoraj weszła na pokład aktualizacja softu do 11/2020.50, a podobno wszystkie samochody wyprodukowane od lipca 2020 miały taką możliwość. Ta wygląda na edycję listopadową, więc w teorii powinno być ok, jednak w apce MyBMW żaden didgital key się nie pojawił (tak jak ma to miejsce na filmach instruktażowych BMW). Ktoś próbował to może odpalić, czy dalej lipa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło od ostatniego postu, a wczoraj weszła na pokład aktualizacja softu do 11/2020.50, a podobno wszystkie samochody wyprodukowane od lipca 2020 miały taką możliwość. Ta wygląda na edycję listopadową, więc w teorii powinno być ok, jednak w apce MyBMW żaden didgital key się nie pojawił (tak jak ma to miejsce na filmach instruktażowych BMW). Ktoś próbował to może odpalić, czy dalej lipa?

Tutaj chyba nie chodzi o soft tylko o datę produkcji auta.

Z tego co piszą na stronie BMW to modele wyprodukowane od drugiej połowy 2020.

https://www.bmw.com/en/innovation/bmw-digital-key-iphone-as-secure-bmw-car-key.html#pwjt-2

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.